ŠIAULIŲ SANATORINEI MOKYKLAI SUTEIKTA „ERASMUS“ AKREDITACIJA 2021-2027 M. 

Paskelbta 2021-03-04

Skubame pasidalinti džiugiomis naujienomis!!! Mokyklai suteikta „Erasmus“ akreditacija 2021-2027 m. laikotarpiui.  

„Erasmus“ akreditacijai švietimo ir mokymo srityje iš viso buvo pateikta 80 paraiškų, iš kurių – 26 bendrojo ugdymo srityje. Tik 5 bendrojo ugdymo įstaigoms buvo suteiktos akreditacijos. Viena iš šių įstaigų – Šiaulių sanatorinė mokykla.

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad esame parengę kokybiškų tarptautinio mobilumo veiklų ilgalaikę įgyvendinimo viziją, kuri yra organizacijos strateginės plėtros dalis bei gebame organizuoti mobilumo projektus pagal „Erasmus“ kokybės standartą. „Erasmus“ akreditacija leis paprasčiau pasinaudoti finansavimo, pagal 2021–2027 m. programos „Erasmus+“ 1 pagrindinio veiksmo (KA1), galimybėmis ir vykti į tarptautinius mobilumus.  

Akreditacija suteiks galimybę tęsti bendradarbiavimą su užsienio partneriais. Mokiniai ir pedagogai turės daugiau galimybių vykti į tarptautines mokymosi mobilumo veiklas skirtingose Europos šalyse ir įgyti tarptautinės patirties, tobulinti savo žinias, kompetencijas bei kvalifikaciją.   

Informaciją parengė A.Grigaliūnė