Pasiekimai

kokybes_zenklas

Šiaulių sanatorinei mokyklai suteiktas kokybės ženklas už eTwinning projektų įgyvendinimą.

Padėka mokyklai už dalyvavimą paramos akcijoje "Laimės keksiukai 2017" 

Mokinių archyvas:

Dalyvavome „Maisto banko“ ir LNK projekto labdaros koncerte „PasiDalink“.

Paskelbta 2022-11-21

Penktadienį Vilniaus koncertų salėje Compensa 11 mokyklos mokinių su auklėtojomis dalyvavo „Maisto banko“ ir LNK projekto labdaros koncerte „PasiDalink“.

Koncerte žinomi Lietuvos atlikėjai ir „Maisto banko“ savanoriai kvietė žmones prisidėti prie maisto ir pagalbos stokojantiems. Renginyje pasirodė atlikėjai Andrius Mamontovas, Vidas Bareikis, Inga Jankauskaitė, Merūnas Vitulskis, grupės „The Roop“, „8 kambarys“, „Saulės kliošas“, „Man-go“ ir kt.

Į renginį susirinko daugiau nei 1500 „Maisto banko“ savanorių iš skirtingų Lietuvos miestų. Mokiniai džiaugėsi naujomis pažintimis, puikiu koncertu ir įsimintinais įspūdžiais.

Informaciją pateikė Daiva S. ir Rasa B.

 

Rudeninių gėrybių dirbtuvėlės-konkursas

Paskelbta 2022-11-17

2022 m. spalio 3-28 dienomis Šiaulių sanatorinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Anželika Grigaliūnė ir auklėtoja Jovita Petrauskienė organizavo Šiaulių apskrities 3-4 klasių specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių anglų kalbos rudeninių gėrybių dirbtuvėles-konkursą nuotoliniu būdu.

Dalyviai siuntė nuotraukas, kuriose įamžinti pagaminti darbeliai iš gamtos gėrybių bei anglų kalbos tekstus, kuriuose aprašyta kaip tie darbeliai buvo gaminami. Susipažinkite su dirbtuvėlių-konkurso darbais čia

Skelbiami konkurso nugalėtojai:

3 klasė: 

I vieta Luknė Jurgutytė, Šiaulių sanatorinė mokykla 

II vieta Eduardas Grigaliūnas, Kelmės „Kražantės” progimnazija 

III vieta Benas Gureckis, Šiaulių ,,Spindulio” ugdymo centras 

 

4 klasė: 

Plaukimo pasiekimai

Paskelbta 2022-09-29

Rugsėjo 28 dieną mūsų mokyklos mokiniai: Kristupas ir Armandas (10 kl.), Olegas (9kl.), Modestas ir Aironas (6 kl.) dalyvavo Respublikinėse Žmonių su negalia plaukimo varžybose, kurios vyko Šiaulių plaukimo centre „Delfinas“.
Puikiai startavo Modestas ir Armandas net po du kartus laimėję pirmąsias vietas, Kristupas džiugino pirmąja ir trečiąja vietomis, Olegas ir Aironas pasipuošė antros vietos medaliais.
Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, prizais ir sportiniais marškinėliais. Iš varžybų grįžome puikios nuotaikos ir su pažadu plaukimo pamokose nuoširdžiai dirbti.

GKK metodinė grupė

Originaliausias darbas popieriaus plastikos konkurse

Paskelbta 2022-05-24

Mūsų mokyklos mokiniai Raimonda (4kl.) ir Modestas (5 kl.) dalyvavo popieriaus plastikos konkurse ,,Išmintis. Kas tai?“, kurį organizavo Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Edukologijos institutas.  Parodos-konkurso tikslas – skatinti mokinių meninę saviraišką, kūrybinius gebėjimus ir aktyvumą, siekiant įprasminti S. Šalkauskio filosofinės minties idėjas ir jų tęstinumą šiuolaikiniame kontekste. Parodai buvo pateikti du darbai: ,,Sodas“ ir ,,Auginu išmintį“. Džiaugiamės, kad Modesto kūrinys buvo pripažintas originaliausiu darbu! Mokinys buvo apdovanotas padėka ir prizais. Konkursui mokinius parengė auklėtojos Rima ir Justė. 

Informaciją pateikė Justė Rinevienė 

Sveikiname viktorinos "Žaidžiu žodžiu“ nugalėtojus!

Paskelbta 2022-05-12

Sveikiname viktorinos ,,Žaidžiu žodžiu“ nugalėtojus ! Mūsų mokyklos 4 klasės mokiniai Linas Brinė, Armando Enrikuue Kisieliauskas, Raimonda Kuraitytė, Ignotas Pleskus dalyvavo respublikinėje nuotolinėje viktorinoje ,,Žaidžiu žodžiu“. Mokiniai minė mįsles, sudarė giminiškus žodžius, taisė nevartotinas svetimybes, atliko kitas užduotis. Jie buvo labai aktyvūs, teisingai atsakė į beveik visus klausimus ir užėmė II vietą. Mokinių nuomone, viktorina suteikė progą žaismingai mokytis, padėjo įtvirtinti ir apibendrinti turimas lietuvių kalbos žinias. Džiaugiamės ir sveikiname! Mokinius ruošė Andželika Jagminė, Laima Laisevčevienė, Laima Žiedienė

Dalyvaujame piešinių konkurse „Profesijų pasaulis“

Paskelbta 2022-04-26

2,3,4 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Profesijų pasaulis“. Su mokiniais diskutavome, kuo jie norėtų būti užaugę. Kokia profesija jiems tiktų labiausiai? Išsirinko profesijas ir piešė pasirinkta technika. Džiugu, kad vaikai pasirinko įvairias profesijas: sportininko, kario, dailininkės, darželio auklėtojos, vairuotojo, policininkės, sodininkės, veterinarijos gydytojos, lobio ieškotojo, dažytojo.

Informaciją pateikė L. Laiševcevienė ir L. Navikienė

5 klasių mokinių konkursas „ŽINAU, MOKU, GALIU“

Paskelbta 2022-03-04

2022 m. vasario 24 d. nuotolinėje platformoje ZOOM, vyko Šiaulių miesto 5 klasių skirtingų gebėjimų mokinių konkursas „ŽINAU, MOKU, GALIU“. Konkurse dalyvavo ir trys mūsų 5 klasės mokiniai. Konkurso dalyviai savarankiškai atliko užduotis Kahoot programa įvairiomis temomis: „Kalbos dalys“, „Nosinių raidžių rašyba šaknyje“, „Sudurtiniai žodžiai“, „Figūros perimetras ir plotas“, „Matavimo vienetai“, „Mintinas skaičiavimas“, „Žemėlapis“. Mūsų penktokai Karolis, Lukrecija ir Aironas užėmė prizines II-III vietas. Džiaugiamės ir sveikiname konkurso „ŽINAU, MOKU, GALIU“ nugalėtojus.

 

Informaciją pateikė A. Jagminė

Mūsų mokinė – respublikinio konkurso laureatė! 

Paskelbta 2021-05-18

Balandžio mėnesį trys aštuntos klasės mokiniai nusprendė dalyvauti ir savo jėgas išmėginti respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių eilėraščių vertimo konkurse, skirto Šeimos dienai paminėti. 

Konkurso dalyviai pasirinkto  eilėraščio tekstą originalo kalba vertė į lietuvių kalbą. Buvo vertinimas ne tik vertimo atitikimas originaliam eilėraščio tekstui bet ir meninė išversto teksto vertė. 

Mūsų mokinė, Gabrielė Bitinaitė (8 kl.) vertė Alison Jean Thomas eilėraštį „Family“ ir  tapo šio respublikinio konkurso laureate! 

Informaciją parengė A.Grigaliūnė 

Prizinės vietos dailyraščio konkurse

Paskelbta 2021-05-17

Mūsų mokyklos mokiniai Gabrielė (2 kl.) ir Modestas (4 kl.) gegužės 6 d. dalyvavo respublikiniame 2-5 klasių dailyraščio konkurse „Dailus raštas“. Šiame konkurse darbus pateikė 57 mokiniai iš 31 Lietuvos mokyklos.  Mokiniai rašaliniu parkeriu rašė nurodytą tekstą, o komisija vertino teisingą raidžių jungimą, vienodą raidžių aukštį ir pasvirimą, vienodus tarpus tarp žodžių, taisyklingą teksto išdėstymą. Gabrielė tapo II-osios vietos nugalėtoja, o Modestas – III-iosios vietos nugalėtoju. Sveikiname juos, dailaus rašto savininkus! Linkime  jiems rašyti dailiai ir be klaidų !

Parengė logopedė Laima Ž. ir mokytoja Lina N.

Mokyklos archyvas:

Apdovanoti geriausi mokyklos bendruomenės nariai

Paskelbta 2022-06-13

Birželis padvelkė ne tik vasariškų žiedų kvapais, bet ir atostogų laukimu. Jau kelinti metai iš eilės visa mokyklos bendruomenė baigiantis mokslo metams renkamės į Šiaulių Menų mokyklos „Kompanijos šaunios“ salę aptarti metų pasiekimus, pasidžiaugti gerais darbais, o šiemet ir padėkoti darbo grupių pasiūlytiems ir išrinktiems mūsų šauniausiems darbuotojams. Malonu buvo klausytis mokyklos tarybos nario, tėvelių atstovo padėkos, jautraus atsiliepimo apie mokyklos darbą ir visos bendruomenės pastangas rūpinantis ugdytiniais. Pradinukams išdalinta šūsnis mokyklos direktorės padėkų už per metus surinkus pagyrimus. Padėkota aktyviausiems, rūpestingiausiems tėveliams, globėjams. Apdovanoti tvarkingiausio savarankiškumo ugdymo skyriaus gyventojai. Paskelbta šių mokslo metų bendruomeniškiausia klasė – 4 klasė ir jų klasės mokytoja Laima bei didžiausią asmeninę pažangą padaręs 4 kl. mokinys Linas.

Mokyklos muziejaus atidarymas

Paskelbta 2021-09-21

Šiandien mokykloje istorinis įvykis - mokyklos muziejaus atidarymas. Susidomėję mokyklos istorija ne tik apžiūrėjo eksponatus, bet ir sudalyvavo edukacinėse programose, kur ūgį, svorį matavo sesutės, o pamoką vedė griežtas tarybinis mokytojas. Per 50 mokyklos gyvavimo metų keitėsi mokyklos pavadinimas, simbolis, žmonės, o labiausiai keitėsi aplinkos ir ugdymo bei gydymo metodikos. Tai kas kažkada buvo gydymo strategija, šiandien mums atrodo kankinimo įrankis. Pamatyti tuometę kasdienybę galėjome ir filme apie sanatorinę mokyklą - internatą "Diena kaip diena". Kiekvieną muziejaus lankytoją pavaišinome deguonies kokteiliu. Nuo žinių ir pažinimo iki gurkšnelio sveikatos.

Mokytojų pasiekimai

Paskelbta 2021-06-23

Mokykloje sulaukėme svečių su dovanomis

Lietuvos Respublikos Seimo nario Stasio Tumėno padėjėjas Tautvydas Elijošius įteikė LR seimo padėkas Giedrė Gabšienei ir Linai Navikienei už mokinių parengimą meninės kūrybos darbų konkursui "Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės". Dėkojame už dėmesį LR Seimo nariui Stasiui Tumėnui

ŠIAULIŲ SANATORINEI MOKYKLAI SUTEIKTA „ERASMUS“ AKREDITACIJA 2021-2027 M. 

Paskelbta 2021-03-04

Skubame pasidalinti džiugiomis naujienomis!!! Mokyklai suteikta „Erasmus“ akreditacija 2021-2027 m. laikotarpiui.  

„Erasmus“ akreditacijai švietimo ir mokymo srityje iš viso buvo pateikta 80 paraiškų, iš kurių – 26 bendrojo ugdymo srityje. Tik 5 bendrojo ugdymo įstaigoms buvo suteiktos akreditacijos. Viena iš šių įstaigų – Šiaulių sanatorinė mokykla.

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad esame parengę kokybiškų tarptautinio mobilumo veiklų ilgalaikę įgyvendinimo viziją, kuri yra organizacijos strateginės plėtros dalis bei gebame organizuoti mobilumo projektus pagal „Erasmus“ kokybės standartą. „Erasmus“ akreditacija leis paprasčiau pasinaudoti finansavimo, pagal 2021–2027 m. programos „Erasmus+“ 1 pagrindinio veiksmo (KA1), galimybėmis ir vykti į tarptautinius mobilumus.  

Mes atsakingi - nuolat testuojamės

Paskelbta 2021-03-01

Siekiant užtikrinti Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenės saugumą bei užkirsti kelią galimiems COVID-19 židinių atsiradimams, labai svarbu nustatyti koronavirusu persirgusius ar besimptome šio viruso forma sergančius pedagogus, sveikatos priežiūros specialistus, kitus darbuotojus. Tuo tikslu pasitelkiami PGR (iš nosiaryklės) tyrimai. Informuojame, kad Šiaulių sanatorinės mokyklos pedagogai, asmens sveikatos priežiūros specialistai, kiti darbuotojai jau atliko PGR (iš nosiaryklės) tyrimą, tai sudarė 74 proc. visų darbuotojų. Sudarytas planas dėl periodinio profilaktinio PGR (iš nosiaryklės) tyrimo atlikimo periodiškumo. PGR testavimas turi būti atliekamas periodiškai – ne dažniau nei kas 7 dienas ir ne rečiau nei kas 10 dienų. Taip pat džiaugiamės, kad Šiaulių sanatorinės mokyklos pedagogai, asmens sveikatos priežiūros specialistai, kiti darbuotojai jau sulaukė pirmos vakcinos nuo Covid-19 ligos, tai sudaro 77 proc. visų mokyklos darbuotojų ir 6 proc.