Pasiekimai

kokybes_zenklas

Šiaulių sanatorinei mokyklai suteiktas kokybės ženklas už eTwinning projektų įgyvendinimą.

Padėka mokyklai už dalyvavimą paramos akcijoje "Laimės keksiukai 2017" 

Mokinių archyvas:

Dalyvavimas respublikinėje anglų kalbos konferencijoje

Paskelbta 2021-03-26

Kovo 25 dieną mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Lukrecija dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių praktinėje-pažintinėje anglų kalbos konferencijoje „I Am So Happy“.

Lukrecija anglų kalba skaitė pranešimą „Swimming: I’m lovin’ it”. Mokinė ne tik pasakojo, kodėl plaukimas yra jos mėgstamiausia veikla ir kokią naudą jis teikia, bet ir rodė sukurtą video įrašą, kuriame demonstravo įvairius plaukiojimo būdus.

Informaciją parengė A.Grigaliūnė

Interviu su gabiausia mokyklos mokine Gabriele

Paskelbta 2021-03-04

Gabriele, jau antrus metus iš eilės tampi geriausia mokyklos mokine pagal akademinius pasiekimus. Kaip tu dėl to jautiesi

Gerai jaučiuosi, smagu (šypsosi)

Kas tave motyvuoja mokytis?

Daug dalykų, aš ir pati suprantu, kad mokytis reikia, o ir mama liepia. Žinau, kad norint įstoti į gerą mokyklą, turiu gerai mokytis, todėl ir stengiuosi.

Kokie mėgstamiausi tavo mokomieji dalykai?

Aišku, labiausiai patinka tie dalykai, kurie geriausiai sekasi. Tad sunku įvardinti - vienais metais vieni, kitais kiti. Man labai patinka dailė, biologija, lietuvių kalba.

O ką mėgsti veikti po mokyklos?

Aš lankau dailės mokyklą, aišku, sportuoju.

Su kokiais sunkumais susiduri mokantis?

(Juokiasi)

Gal tau visai nesunku?

Neeee, sunku, aišku sunku, būna, kad kartais kažko nesuprantu.

Respublikinis nuotolinio meninio skaitymo konkursas „Balta Pasaka“

Paskelbta 2020-12-21

Gruodžio 17 d. vyko Respublikinis nuotolinio meninio skaitymo konkursas „Balta Pasaka“. Dalyviai deklamavo, skaitė eiles apie žiemą. Šiame meninio skaitymo konkurse dalyvavo ir du mūsų mokyklos mokiniai:   8 kl. mokinys Armandas ir 9a kl. mokinė Martyna. Armandas skaitė Eduardo Selelionio eilėraštį „Besmegeniai“, o Martyna Henriko Radausko eilėraštį „Žiemos pasaka“. Dėkoju mokiniams už drąsą, saviraišką ir kūrybiškus pasirodymus.

Konkurso dalyviai bus apdovanojami padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Informaciją pateikė specialioji pedagogė Andželika J.

ŠIAULIŲ MIESTO PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ GAMTAMOKSLINĖ PRAKTINĖ KONFERENCIJA „PAŽINK GAMTOS PASLAPTIS“

Paskelbta 2019-05-07

2019 m. gegužės 6 dieną Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre vyko Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių gamtamokslinė praktinė konferencija „Pažink gamtos paslaptis“. Šiaulių sanatorinę mokyklą atstovavo trys šios mokyklos mokinės: Ugnė Marcinkutė, Justė Rimkutė ir Aistė Gotautaitė (mokytoja Airina Šulskienė, NVŠ programa). Jos mokykloje 2019.04.13-05.01 atliko gamtamokslinį tyrimą apie mikrogrybų (pelėsio) augimą su 7 skirtingais maisto produktais ir, remiantis tyrimo rezultatais bei literatūros šaltiniais, išsiaiškino pelėsio kilmę, susidarymo procesą, naudą ir žalą. Konferencijoje „Pažink gamtos paslaptis“ pristatė pranešimą tema „Kodėl genda maisto produktai?“, kurį komisija puikiai įvertino už temos aktualumą ir moksliškumą bei paskyrė garbingą II vietą.

 

                             Informaciją parengė  Airina Šulskienė (laisvoji mokytoja), NVŠ programa „Mokomės kūrybiškumo gamtoje ir iš gamtos“

Išvyka į Tytuvėnus

Paskelbta 2019-03-22

Kovo 21 dieną 5, 8 klasių mokiniai ir jų auklėtojos  praleido popietę kitaip nei įprasta. Nuvykome į  kaimo turizmo sodybą "Gaja", kuri yra įsikūrusi nuostabiame Dubysos slėnyje. Vizito tikslas- pasiimti Užgavėnių kaukių konkurse laimėtus I, II ir III vietos diplomus. Sodybos šeimininkė Jolita pakvietė apžiūrėti aplinką ir  ten įkurtą mini zoo. Pamatėme kupranugarį, lamas, avis, ožkas, arklius, dekoratyvinius paukščius ir daug kitų gyvūnų.  

Vėliau nuvažiavome į Tytuvėnų vienuolyną. Gidė papasakojo kaip prieš daugelį metų ten gyveno ir meldėsi vienuoliai. Pamatėme bažnyčią, vienuolyno biblioteką ir celes, kuriose gyveno vienuoliai.

Kelionę baigėme pavakariais ant ežero kranto. Grįžome pailsėję, su džiugia nuotaika.

Auklėtojos M. Veličkaitė, D. Čikun ir V. Kankalienė

 

 

Mokyklos archyvas:

ŠIAULIŲ SANATORINEI MOKYKLAI SUTEIKTA „ERASMUS“ AKREDITACIJA 2021-2027 M. 

Paskelbta 2021-03-04

Skubame pasidalinti džiugiomis naujienomis!!! Mokyklai suteikta „Erasmus“ akreditacija 2021-2027 m. laikotarpiui.  

„Erasmus“ akreditacijai švietimo ir mokymo srityje iš viso buvo pateikta 80 paraiškų, iš kurių – 26 bendrojo ugdymo srityje. Tik 5 bendrojo ugdymo įstaigoms buvo suteiktos akreditacijos. Viena iš šių įstaigų – Šiaulių sanatorinė mokykla.

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad esame parengę kokybiškų tarptautinio mobilumo veiklų ilgalaikę įgyvendinimo viziją, kuri yra organizacijos strateginės plėtros dalis bei gebame organizuoti mobilumo projektus pagal „Erasmus“ kokybės standartą. „Erasmus“ akreditacija leis paprasčiau pasinaudoti finansavimo, pagal 2021–2027 m. programos „Erasmus+“ 1 pagrindinio veiksmo (KA1), galimybėmis ir vykti į tarptautinius mobilumus.  

Mes atsakingi - nuolat testuojamės

Paskelbta 2021-03-01

Siekiant užtikrinti Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenės saugumą bei užkirsti kelią galimiems COVID-19 židinių atsiradimams, labai svarbu nustatyti koronavirusu persirgusius ar besimptome šio viruso forma sergančius pedagogus, sveikatos priežiūros specialistus, kitus darbuotojus. Tuo tikslu pasitelkiami PGR (iš nosiaryklės) tyrimai. Informuojame, kad Šiaulių sanatorinės mokyklos pedagogai, asmens sveikatos priežiūros specialistai, kiti darbuotojai jau atliko PGR (iš nosiaryklės) tyrimą, tai sudarė 74 proc. visų darbuotojų. Sudarytas planas dėl periodinio profilaktinio PGR (iš nosiaryklės) tyrimo atlikimo periodiškumo. PGR testavimas turi būti atliekamas periodiškai – ne dažniau nei kas 7 dienas ir ne rečiau nei kas 10 dienų. Taip pat džiaugiamės, kad Šiaulių sanatorinės mokyklos pedagogai, asmens sveikatos priežiūros specialistai, kiti darbuotojai jau sulaukė pirmos vakcinos nuo Covid-19 ligos, tai sudaro 77 proc. visų mokyklos darbuotojų ir 6 proc.

Mero sveikinimas Šiaulių metų mokytojai Anželikai Grigaliūnei

Paskelbta 2020-10-12

Anželika Grigaliūnė - veržli, inovatyvi, veikli ir aktyvi užsienio kalbos (anglų) mokytoja. Šiais metais pripažinta Šiaulių miesto metų mokytoja. Šiandien mokykloje svečiavosi Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių miesto savivaldybės Žmonių gerovės ir ugdymo departamento švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė su sveikinimais. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad ji mūsų bendruomenės dalis.

Džiaugsmingos dovanos

Paskelbta 2020-09-11

Šį rytą mus pasiekė dovanos nuo Merild Lietuva. Mūsų buvusi mokinė Eglė Edguru dalyvavo organizuotame konkurse mokslo metų pradžios proga ir laimėjo sau bei mokyklai, kuriai teikia gražiausius prisiminimus Merild dovanas.

 Dėkojame Eglei ir Merild. Džiaugiamės, kad mus prisimena ir siunčiam linkėjimus visiems savo buvusiems mokiniams.

Mokyklos bendruomenei iškilmingai įteikti naujojo autobusiuko raktai

Paskelbta 2018-09-14

Prieš metus mokyklos baseino atidarymo šventėje išbandėme sanatorinės mokyklos "oro linijas" – skridome lėktuvu į sveikatą. O šiandien didžiuodamiesi išbandėme naują transporto priemonę, ilgai lauktą ir išsvajotą mūsų naujų kelionių įgyvendintoją - naująjį autobusiuką. Šioje kelionėje kartu su mumis dalyvavo LR seimo narys Stasys Tumėnas, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gintautas Sitnikas bei Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė. Kartu su mokyklos vadove Lijana Giedraitiene buvo perkirpta raudona juostelė ir mokyklos vairuotojui įteikti autobuso rakteliai. O patys pažangiausi mokiniai išvyko į pirmąją kelionę - alpakų ūkį Dargaičių kaime.