Pasiekimai

kokybes_zenklas

Šiaulių sanatorinei mokyklai suteiktas kokybės ženklas už eTwinning projektų įgyvendinimą.

Padėka mokyklai už dalyvavimą paramos akcijoje "Laimės keksiukai 2017" 

Mokinių archyvas:

Mūsų mokinė – respublikinio konkurso laureatė! 

Paskelbta 2021-05-18

Balandžio mėnesį trys aštuntos klasės mokiniai nusprendė dalyvauti ir savo jėgas išmėginti respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių eilėraščių vertimo konkurse, skirto Šeimos dienai paminėti. 

Konkurso dalyviai pasirinkto  eilėraščio tekstą originalo kalba vertė į lietuvių kalbą. Buvo vertinimas ne tik vertimo atitikimas originaliam eilėraščio tekstui bet ir meninė išversto teksto vertė. 

Mūsų mokinė, Gabrielė Bitinaitė (8 kl.) vertė Alison Jean Thomas eilėraštį „Family“ ir  tapo šio respublikinio konkurso laureate! 

Informaciją parengė A.Grigaliūnė 

Prizinės vietos dailyraščio konkurse

Paskelbta 2021-05-17

Mūsų mokyklos mokiniai Gabrielė (2 kl.) ir Modestas (4 kl.) gegužės 6 d. dalyvavo respublikiniame 2-5 klasių dailyraščio konkurse „Dailus raštas“. Šiame konkurse darbus pateikė 57 mokiniai iš 31 Lietuvos mokyklos.  Mokiniai rašaliniu parkeriu rašė nurodytą tekstą, o komisija vertino teisingą raidžių jungimą, vienodą raidžių aukštį ir pasvirimą, vienodus tarpus tarp žodžių, taisyklingą teksto išdėstymą. Gabrielė tapo II-osios vietos nugalėtoja, o Modestas – III-iosios vietos nugalėtoju. Sveikiname juos, dailaus rašto savininkus! Linkime  jiems rašyti dailiai ir be klaidų !

Parengė logopedė Laima Ž. ir mokytoja Lina N.

MOKINIŲ NUOTOLINĖ KALBINĖ VIKTORINA „ŽAIDŽIU ŽODŽIU“

Paskelbta 2021-05-14

2021 m. balandžio 29 d. vyko nuotolinė respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 3 kl. skirtingų gebėjimų mokinių kalbinė viktorina „Žaidžiu žodžiu“, skirta ugdyti gebėjimą kūrybiškiau pažvelgti į kalbos dalykus. Iš mokyklų dalyvavo po vieną komandą, sudarytą iš 3-jų mokinių.

Viktorinos metu dalyviai atliko įvairaus pobūdžio užduotis: žargonus keitė taisyklingai vartotinais žodžiais, galvojo priešingos reikšmės žodžius, sudarinėjo giminiškus žodžius ir kt.

Džiaugiamės puikiu pasirodymu ir padėkos raštais.

Informaciją parengė Andželika J.

7

Dalyvavimas respublikinėje anglų kalbos konferencijoje

Paskelbta 2021-03-26

Kovo 25 dieną mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Lukrecija dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių praktinėje-pažintinėje anglų kalbos konferencijoje „I Am So Happy“.

Lukrecija anglų kalba skaitė pranešimą „Swimming: I’m lovin’ it”. Mokinė ne tik pasakojo, kodėl plaukimas yra jos mėgstamiausia veikla ir kokią naudą jis teikia, bet ir rodė sukurtą video įrašą, kuriame demonstravo įvairius plaukiojimo būdus.

Informaciją parengė A.Grigaliūnė

Interviu su gabiausia mokyklos mokine Gabriele

Paskelbta 2021-03-04

Gabriele, jau antrus metus iš eilės tampi geriausia mokyklos mokine pagal akademinius pasiekimus. Kaip tu dėl to jautiesi

Gerai jaučiuosi, smagu (šypsosi)

Kas tave motyvuoja mokytis?

Daug dalykų, aš ir pati suprantu, kad mokytis reikia, o ir mama liepia. Žinau, kad norint įstoti į gerą mokyklą, turiu gerai mokytis, todėl ir stengiuosi.

Kokie mėgstamiausi tavo mokomieji dalykai?

Aišku, labiausiai patinka tie dalykai, kurie geriausiai sekasi. Tad sunku įvardinti - vienais metais vieni, kitais kiti. Man labai patinka dailė, biologija, lietuvių kalba.

O ką mėgsti veikti po mokyklos?

Aš lankau dailės mokyklą, aišku, sportuoju.

Su kokiais sunkumais susiduri mokantis?

(Juokiasi)

Gal tau visai nesunku?

Neeee, sunku, aišku sunku, būna, kad kartais kažko nesuprantu.

Respublikinis nuotolinio meninio skaitymo konkursas „Balta Pasaka“

Paskelbta 2020-12-21

Gruodžio 17 d. vyko Respublikinis nuotolinio meninio skaitymo konkursas „Balta Pasaka“. Dalyviai deklamavo, skaitė eiles apie žiemą. Šiame meninio skaitymo konkurse dalyvavo ir du mūsų mokyklos mokiniai:   8 kl. mokinys Armandas ir 9a kl. mokinė Martyna. Armandas skaitė Eduardo Selelionio eilėraštį „Besmegeniai“, o Martyna Henriko Radausko eilėraštį „Žiemos pasaka“. Dėkoju mokiniams už drąsą, saviraišką ir kūrybiškus pasirodymus.

Konkurso dalyviai bus apdovanojami padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Informaciją pateikė specialioji pedagogė Andželika J.

Mokyklos archyvas:

Mokyklos muziejaus atidarymas

Paskelbta 2021-09-21

Šiandien mokykloje istorinis įvykis - mokyklos muziejaus atidarymas. Susidomėję mokyklos istorija ne tik apžiūrėjo eksponatus, bet ir sudalyvavo edukacinėse programose, kur ūgį, svorį matavo sesutės, o pamoką vedė griežtas tarybinis mokytojas. Per 50 mokyklos gyvavimo metų keitėsi mokyklos pavadinimas, simbolis, žmonės, o labiausiai keitėsi aplinkos ir ugdymo bei gydymo metodikos. Tai kas kažkada buvo gydymo strategija, šiandien mums atrodo kankinimo įrankis. Pamatyti tuometę kasdienybę galėjome ir filme apie sanatorinę mokyklą - internatą "Diena kaip diena". Kiekvieną muziejaus lankytoją pavaišinome deguonies kokteiliu. Nuo žinių ir pažinimo iki gurkšnelio sveikatos.

Mokytojų pasiekimai

Paskelbta 2021-06-23

Mokykloje sulaukėme svečių su dovanomis

Lietuvos Respublikos Seimo nario Stasio Tumėno padėjėjas Tautvydas Elijošius įteikė LR seimo padėkas Giedrė Gabšienei ir Linai Navikienei už mokinių parengimą meninės kūrybos darbų konkursui "Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės". Dėkojame už dėmesį LR Seimo nariui Stasiui Tumėnui

ŠIAULIŲ SANATORINEI MOKYKLAI SUTEIKTA „ERASMUS“ AKREDITACIJA 2021-2027 M. 

Paskelbta 2021-03-04

Skubame pasidalinti džiugiomis naujienomis!!! Mokyklai suteikta „Erasmus“ akreditacija 2021-2027 m. laikotarpiui.  

„Erasmus“ akreditacijai švietimo ir mokymo srityje iš viso buvo pateikta 80 paraiškų, iš kurių – 26 bendrojo ugdymo srityje. Tik 5 bendrojo ugdymo įstaigoms buvo suteiktos akreditacijos. Viena iš šių įstaigų – Šiaulių sanatorinė mokykla.

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad esame parengę kokybiškų tarptautinio mobilumo veiklų ilgalaikę įgyvendinimo viziją, kuri yra organizacijos strateginės plėtros dalis bei gebame organizuoti mobilumo projektus pagal „Erasmus“ kokybės standartą. „Erasmus“ akreditacija leis paprasčiau pasinaudoti finansavimo, pagal 2021–2027 m. programos „Erasmus+“ 1 pagrindinio veiksmo (KA1), galimybėmis ir vykti į tarptautinius mobilumus.  

Mes atsakingi - nuolat testuojamės

Paskelbta 2021-03-01

Siekiant užtikrinti Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenės saugumą bei užkirsti kelią galimiems COVID-19 židinių atsiradimams, labai svarbu nustatyti koronavirusu persirgusius ar besimptome šio viruso forma sergančius pedagogus, sveikatos priežiūros specialistus, kitus darbuotojus. Tuo tikslu pasitelkiami PGR (iš nosiaryklės) tyrimai. Informuojame, kad Šiaulių sanatorinės mokyklos pedagogai, asmens sveikatos priežiūros specialistai, kiti darbuotojai jau atliko PGR (iš nosiaryklės) tyrimą, tai sudarė 74 proc. visų darbuotojų. Sudarytas planas dėl periodinio profilaktinio PGR (iš nosiaryklės) tyrimo atlikimo periodiškumo. PGR testavimas turi būti atliekamas periodiškai – ne dažniau nei kas 7 dienas ir ne rečiau nei kas 10 dienų. Taip pat džiaugiamės, kad Šiaulių sanatorinės mokyklos pedagogai, asmens sveikatos priežiūros specialistai, kiti darbuotojai jau sulaukė pirmos vakcinos nuo Covid-19 ligos, tai sudaro 77 proc. visų mokyklos darbuotojų ir 6 proc.

Mero sveikinimas Šiaulių metų mokytojai Anželikai Grigaliūnei

Paskelbta 2020-10-12

Anželika Grigaliūnė - veržli, inovatyvi, veikli ir aktyvi užsienio kalbos (anglų) mokytoja. Šiais metais pripažinta Šiaulių miesto metų mokytoja. Šiandien mokykloje svečiavosi Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių miesto savivaldybės Žmonių gerovės ir ugdymo departamento švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė su sveikinimais. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad ji mūsų bendruomenės dalis.