Pasiekimai

kokybes_zenklas

Šiaulių sanatorinei mokyklai suteiktas kokybės ženklas už eTwinning projektų įgyvendinimą.

Padėka mokyklai už dalyvavimą paramos akcijoje "Laimės keksiukai 2017" 

Mokinių archyvas:

Konkursas "Vandens paslaptys"

Paskelbta 2023-05-02

2023 m. balandžio 27 d. vyko nuotolinis konkursas "Vandens paslaptys". Jame dalyvavo 7-9 klasių mokiniai iš Šiaulių, Plungės, Kelmės. Konkursas buvo skirtas, praplėsti vaikų žinioms apie vieną svarbiausių žmonijai išteklių - vandenį. Nugalėjo " Aitvarai" - Šiaulių sanatorinės mokyklos komanda.

Ačiū dalyvavusiems 🙂

Informaciją parengė, 

N. Gumbakienė

 

"Zuikių pieva" baigiamasis renginys

Paskelbta 2023-04-07

Juventos progimnazijoje įvyko parodos konkurso "Zuikių pieva" baigiamasis renginys. Konkurse rungėsi net 15 mūsų mokyklos mokinių. Visi dalyvavę apdovanoti padėkomis ir saldainiais. O kai kuriems pavyko gauti ir nominacijas. 1 klasės Mažvydas ir mama Jurgita pelnė nominaciją "UŽ PRITAIKOMUMĄ", 1 klasės mokiniai Mažvydas, Herbertas ir Augustė (mokytoja Laima L.) nominaciją "UŽ TVARIAUSIUS BATUKUS" ir 8 klasės Gabija (mokytoja Daiva S.) nominaciją "UŽ SKULPTŪRIŠKUMĄ". Pasidalinę padėkas , netradiciniu būdu dažėme margučius, džiaugėmės vaikų dainomis ir šokiais. Informaciją pateikė Daiva S. ir Airina Š.

Pasiekimai Respublikinėse žmonių su negalia plaukimo varžybose

Paskelbta 2023-03-22

Kovo 15 d. Sporto centre „Delfinas“ vyko Respublikinės žmonių su negalia plaukimo varžybos. Šiose varžybose startavo mūsų mokyklos mokiniai Laura V., Modestas V., Armandas L., Kristupas Ž. ir Oleg K.
Po du kartus ant garbės pakylos lipo Kristupas 50 m nugara 1 vieta, 25 m laisvuoju stiliumi 2 vieta, Laura 25 m nugara 2 vieta, 50 m nugara 3 vieta.
Armandas ir Modestas džiaugėsi 2 ir 3 vieta 25 m nugara rungtyje.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Visi renginio dalyviai džiaugėsi sportiniais marškinėliais ir saldžiais prizais. Varžybose startavo per 50 dalyvių iš Klaipėdos, Ukmergės, Telšių, Kelmės ir Šiaulių specialiųjų mokyklų.
Informaciją pateikė Asta V.

1

 

Tarptautinis matematikos konkursas "Kengūra"

Paskelbta 2023-03-20

Kovo 16 d. dvylika 1-9 klasių mokinių dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“.

Džiugu, kad mokiniai stropiai jam ruošėsi, stengėsi kuo geriau atlikti užduotis. Konkurse savo jėgas išbandė Mažvydas D., Herbertas B., Augustas S., Viltė M., Ignas N., Elanas V., Edilija V. "Nykštuko"  ir "Mažylio" grupėse. Jau ne pirmus metus  šiame konkurse dalyvauja devintokė Lavija L., septintokės Ugnė M., ir Gabrielė A., aštuntokė Gabija S., penktokas Dakelis V.

Konkursas  skatina mokinius domėtis matematika, gilina dalykines žinias, lavina mokinių loginį mąstymą, ugdo kūrybiškumą.

 Visi dalyviai apdovanoti konkurso padėkos raštais ir  pieštukais. Konkurso laimėtojai visose amžiaus grupėse bus apdovanojami laimėtojų diplomais bei atminimo dovanomis.

Nekantriai  lauksime rezultatų, kurie bus skelbiami maždaug po mėnesio.

Informaciją pateikė mokytoja Lina Bartašienė

Tarptautinė skaičiaus π(pi) diena

Paskelbta 2023-03-15

Pi diena – neoficiali kasmetinė šventė, skirta matematinei konstantai pi paminėti. Ji pradėta švęsti 1989 metais JAV fiziko Larry Shaw iniciatyva. Atsižvelgiant į šios matematinės konstantos išraišką, ją pasiūlyta švęsti kasmet kovo 14 dieną (3,14…).
Pi reiškia apskritimo ilgio ir jo skersmens santykį. Ši begalinė dešimtainė neperiodinė trupmena naudojama daugelyje matematikos, inžinerijos ir kitų mokslų formulėse.

Pažymint šią šventę, kovo 14 dieną mūsų mokyklos 7-8 klasių komanda dalyvavo Šiluvos gimnazijos matematikos mokytojų ir Raseinių švietimo pagalbos tarnybos organizuotame konkurse "Moku, pritaikau".

Šiame teminiame matematikos populiarinimo  renginyje varžėsi 6 komandos. Mokiniai sprendė individualias logines, komandines kūrybines užduotis. Tam reikėjo pasitelkti logiką, kūrybiškumą ir išradingumą, gebėti pritaikyti matematines žinias praktiškai.

Mokyklos archyvas:

Dalinomės sukaupta praktine patirtimi su Panevėžio specialistais

Paskelbta 2023-05-05

Prasmės, atradimų ir ugdymosi sėkmės siekiame mokydamiesi vieni iš kitų ir dalindamiesi sukaupta praktine patirtimi. Gegužės 4 d. mūsų mokykloje svečiavosi Panevėžio pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai, Panevėžio miesto mokyklų specialieji pedagogai, logopedai, įgyvendinantys programą ,,Įtraukusis ugdymas: individualaus ugdymo plano rengimas specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams“. Susitikimo metu svečiai buvo supažindinti su mūsų mokyklos edukacinėmis erdvėmis, veiksmingais įtraukiojo ugdymo praktikos ir mokymo aplinkos organizavimo principais, pristatyta mūsų mokyklos 2SB programa (Lijana Giedraitienė, Atena Žymantienė), pozityvaus elgesio kūrimo modelis mūsų mokykloje (Ingrida Petronė), dalintasi individualaus ugdymo plano sudarymo praktiniais aspektais (Atena Žymantienė), pateikti alternatyvios komunikacijos, kalbos ir kalbėjimo ugdymo būdai ir metodai, taikomi mūsų mokyklos mokiniams (Laima Žiedienė).

Svečiuose Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Paskelbta 2023-02-13

Šiandien užmezgėme bendradarbiavimo ryšius su Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centru. Šio centro atstovai lankėsi mūsų mokykloje.

Pristatėme savo mokyklos kurtą 2SB programą, socialinės pedagogės Ingridos P. inicijuojamą "Laimingo gyvenimo dėlionę", parodėme prasmingas galimybes mokytis įvairiose mokyklos erdvėse. Kineziterapeutė Gabrielė P. pademonstravo fizinės medicinos reabilitacijos metodų ir priemonių efektyvumą mokykloje per individualią kineziterapiją, plaukimo mokytojos Asta V. ir Jurgita U. parodė kaip mokiniai ugdomi mokyklos baseine, o gydomosios kūno kultūros mokytojai Rasa G. F. ir Eduardas B. pravedė korekcinius pratimus bei pademonstravo padėtis sportuojant su didžiaisiais gimnastikos kamuoliais. Pavaišinome svečius deguonies kokteiliu.

Džiaugiamės užsimezgusiais ryšiais ir laukiame susitikimo Gelgaudiškyje.

Informaciją parengė D. Vilcinė

Nuotraukų autorė J. Staponkienė.

2022 metų GERIAUSI darbuotojai

Paskelbta 2023-01-03

Jau penktą kartą Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenė susirinko tradicinėje popietėje „Bendruomenės kava“. Tai renginys, kuris kaskart padovanoja labai šiltas akimirkas, smagų, jaukų laiką būnant kartu, šnekučiuojantis. Renginio metu antrus metus iš eilės apdovanojami METŲ GERIAUSIEJI. Tai žmonės, kurie visus metus žengė viena koja pirmiau, dalinosi idėjomis, įkvėpė kitus bei dalijo gerą nuotaiką visiems aplinkui.

Ugdymo ir medicinos aprūpinimo skyriaus 2022 metų GERIAUSIEJI:

3 vieta. Žmonės vertina šį žmogų, kaip komunikabilų, bendradarbiaujantį, linksmą. Linki jam sveikatos ir daugiau laisvo laiko. Dar galima jį pavadinti vijurku, nes visur suspėja laiku, jam joks tempas nėra per greitas, jokia užduotis neįkandama. Tai vairuotojas Dainius Lėščius.

2022 metų mokytojos Ingridos pamoka

Paskelbta 2022-12-02

Šiandien mokykloje pas 2022 metų mokytoją Ingridą Petronę svečiuojasi Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių miesto savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė. Svečiai buvo pakviesti gruodžio mėnesį sėti GERUMĄ ir palaistyti DĖKINGUMU. Tada mūsų gyvenime vyksta STEBUKLAI. Pabandykite ir jūs!

Informaciją parengė D. Vilcinė

Apdovanoti geriausi mokyklos bendruomenės nariai

Paskelbta 2022-06-13

Birželis padvelkė ne tik vasariškų žiedų kvapais, bet ir atostogų laukimu. Jau kelinti metai iš eilės visa mokyklos bendruomenė baigiantis mokslo metams renkamės į Šiaulių Menų mokyklos „Kompanijos šaunios“ salę aptarti metų pasiekimus, pasidžiaugti gerais darbais, o šiemet ir padėkoti darbo grupių pasiūlytiems ir išrinktiems mūsų šauniausiems darbuotojams. Malonu buvo klausytis mokyklos tarybos nario, tėvelių atstovo padėkos, jautraus atsiliepimo apie mokyklos darbą ir visos bendruomenės pastangas rūpinantis ugdytiniais. Pradinukams išdalinta šūsnis mokyklos direktorės padėkų už per metus surinkus pagyrimus. Padėkota aktyviausiems, rūpestingiausiems tėveliams, globėjams. Apdovanoti tvarkingiausio savarankiškumo ugdymo skyriaus gyventojai. Paskelbta šių mokslo metų bendruomeniškiausia klasė – 4 klasė ir jų klasės mokytoja Laima bei didžiausią asmeninę pažangą padaręs 4 kl. mokinys Linas.

Mokyklos muziejaus atidarymas

Paskelbta 2021-09-21

Šiandien mokykloje istorinis įvykis - mokyklos muziejaus atidarymas. Susidomėję mokyklos istorija ne tik apžiūrėjo eksponatus, bet ir sudalyvavo edukacinėse programose, kur ūgį, svorį matavo sesutės, o pamoką vedė griežtas tarybinis mokytojas. Per 50 mokyklos gyvavimo metų keitėsi mokyklos pavadinimas, simbolis, žmonės, o labiausiai keitėsi aplinkos ir ugdymo bei gydymo metodikos. Tai kas kažkada buvo gydymo strategija, šiandien mums atrodo kankinimo įrankis. Pamatyti tuometę kasdienybę galėjome ir filme apie sanatorinę mokyklą - internatą "Diena kaip diena". Kiekvieną muziejaus lankytoją pavaišinome deguonies kokteiliu. Nuo žinių ir pažinimo iki gurkšnelio sveikatos.

Mokytojų pasiekimai

Paskelbta 2021-06-23

Mokykloje sulaukėme svečių su dovanomis

Lietuvos Respublikos Seimo nario Stasio Tumėno padėjėjas Tautvydas Elijošius įteikė LR seimo padėkas Giedrė Gabšienei ir Linai Navikienei už mokinių parengimą meninės kūrybos darbų konkursui "Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės". Dėkojame už dėmesį LR Seimo nariui Stasiui Tumėnui