Projektai

Projektai 2020-2021 m.m.

Projektai 2019-2020 m.m.

Projektai 2018-2019 m.m.

Projektai 2017-2018 m.m.

Daugiau informacijos apie projektą "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis" čia

Mūsų mokykla gavo priemonių už 13070,42 eurus: Planšetinius kompiuterius (82 vnt.); drigalskio menteles (4 vnt.); preparavimo įrankių rinkinius (4 vnt.); lupas (4 vnt.); rankinį skaitmeninį mikroskopą; mokyklinius mikroskopus (3 vnt.) mikroskopą bei jų priedus ir chemines medžiagas.

 

Bendrojo ugdymo mokyklų, Kokybės siekiančių mokyklų klubo narių įsivertinimo rodiklių ir rekomendacijų išbandymo projektas "Gera mokykla: nuo geros prie geresnės".

Archyvas:

Projekto "Smart Choises For Healthy Lifestyle" susitikimas Lietuvoje

Paskelbta 2022-06-17

Birželio 6-10 dienomis mūsų mokykloje svečiavosi mokytojai ir mokiniai iš Turkijos, Graikijos bei Ispanijos. Buvo vykdomas Erasmus+ KA229 projektas "Smart Choises For Healthy Lifestyle". Projekto tikslas – skatinti mokinius rinktis sveiką gyvenseną bei formuoti sveikus įpročius. Suteikti žinių ir įgūdžių apie sveikos mitybos įpročius, sveikos ir aktyvios gyvensenos pasirinkimo būtinumą, formuoti teigiamą požiūrį į sportą, aktyvų gyvenimo būdą.

Image removed. Pirmoji diena buvo skirta susipažinimui ir ledlaužio žaidimams, plaukiojimui baseine bei šalių prisistatymams;

Erasmus+ projektas baigėsi: įrodymais grįstos praktikos veiksmingumas ir kitos įžvalgos

Paskelbta 2022-06-13

Mokykla įgyvendino  tarptautinį Erasmus+ programos projektą KA 229 ,,The Power of Animal-Assisted intervention“, kurio tikslas – į ugdymosi procesą integruojant gyvūnų asistavimo terapiją, gerinti skirtingų ugdymosi poreikių turinčių mokinių skaitymo, kalbėjimo ir matematikos mokymąsi, asmeninę pažangą, ugdyti socialinius įgūdžius, didinti mokymosi motyvaciją, akademinę sėkmę bei pasitikėjimą savimi.

Edukacinė išvyka

Paskelbta 2022-06-09

2 klasės mokiniai vyko į Šeduvos gimnazijos spec. ugdymo skyrių, mokomąją fermą pratęsti tarptautinio projekto „The Power of Animal-Assisted Interventions“

Mokytojas supažindino mokinius su čia auginamu trakėnų veislės žirgu Paraku ir poni veislės žirgeliu Žaibu, papasakojo apie jų elgseną, šėrimą, priežiūrą ir treniravimą. Vaikai sužinojo kuo skiriasi arklys nuo žirgo, stebėjo parodomąjį gimnazijos mokinės jojimą. Visi norintys turėjo galimybę paglostyti, pašukuoti ponį žirgelį bei smagiai pasivažinėti jo tempiamu vežimu.

Parengė Dina K.

Tarptautinio projekto "The Power of Animal - Assisted Interventions" 4 diena

Paskelbta 2022-05-24

Ar galite įsivaizduoti, kaip triušiai padeda ugdyti specialiųjų poreikių vaikus pasitelkiant magiją?

Portugalijos pradinėje EB do Càvado mokykloje projekto "The Power of Animal-Assisted intervention" susitikimo metu stebėjome pamoką, kurioje anglų kalbos mokytoja Carina mokė specialiųjų poreikių vaikus prielinksnių pasitelkdama magiją. Iš tikro mago kepurės traukė vis kitą prielinksnį, o vaikai vis tupdė triušį po kepure, ant kepurės, už kepurės ir t.t. Mokytoja Paula mokė ilgio matavimo vienetų, o Marija būdvardžių.

Pradinėje mokykloje, kuri išsiskyrė pastato unikalia konstrukcija, mokytojai dažnai savo praktikoje pasitelkia triušius ir vietos policininkus su dresuotais šunimis vaikų ugdyme.

Šis Erasmus+ projektas baigiasi, tačiau įgytos žinios bei užsimezgusios tarptautinės draugystės įkvepia, padeda tobulinti ugdymo procesą, skatina pasitelkti gyvūnus kaip priemonę, kuri labai kelia mokinių vidinę motyvaciją dalyvauti pamokoje bei ją išmokti.

Tarptautinio projekto "The Power of Animal - Assisted Interventions" 3 diena

Paskelbta 2022-05-24

Trečia tarptautinio projekto diena skirta gyvūnų terapijai. Vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių užsiėmimai vyko su šunimis ir žirgais.

Susipažinome su seniausio Portugalijoje miesto Braga istorija bei aplankėme svarbiausius lankytinus objektus.

Parengė Giedrė G. Ir Dina K.

#ThePowerOfAnimalAssistedIntervention

Tarptautinio projekto "The Power of Animal-Assisted Interventions” 2 diena diena Portugalijoje

Paskelbta 2022-05-24

Tarptautinio projekto "The Power of Animal-Assisted Interventions” 2-a diena Portugalijoje, kupina visų pojūčių, ypač peno akims ir ausims. Ši diena skirta edukacijai gamtoje ir muziejuje. Portugalijoje, kaip ir Lietuvoje, ugdymasis vyksta ne tik klasėse, bet ir kitose ugdymosi aplinkose. Nors oras nelepino, vykome į Esposende, kur keletą kilometrų iki Atlanto vandenyno keliavome pažintiniu taku, susipažinome su Portugalijos flora ir fauna. Matėme vandens telkinius, kuriuose nutūpia laikinam poilsiui pakeliui iš Anglijos į Maroką skrendantys paukščiai. Šioje unikalioje gamtinėje erdvėje vyksta pamokos. Kita mūsų stebėta edukacinė aplinka - Vila do Conde mieste įkurtas šios šalies laivininkystės muziejus, kuriame vyksta istorijos pamokos. Sužinojome Portugalijos, kaip jūrinės valstybės, istoriją. Smagu buvo stebėti mokinių grupę, smalsiai tyrinėjančią senovinio laivo įrangą. Diena, kupina įspūdžių ir patyrimų! Užskaityta!!!

Informaciją parengė I. Grabauskienė, L. Žiedienė

Tarptautinio projekto "The Power of Animal - Assisted Interventions" 1 diena Portugalijoje

Paskelbta 2022-05-24

Gegužės 16 d. - tarptautinio projekto "The Power of Animal - Assisted Interventions" paskutinis etapas prasidėjo konferencija Portugalijoje, Vieros mieste, kurioje dalyvavo Portugalijos, Šiaurės Makedonijos, Turkijos ir mūsų mokyklos atstovai. Renginį papuošė Portugalijos mokinių ir mokytojų pasirodymai. Visus sužavėjo organizatorių sukurta daina, dedikuota projekto partneriams. Gyvūnų terapijos aktualijas išdėstė kvalifikuoti specialistai, visų šalių delegacijos pateikė vykdytų veiklų ataskaitas. Dieną užbaigėme žygiu po nacionalinį parką Venda Nova, Frades, Misarela.

Informaciją pateikė Dainė ir Gražvydė

Projekto "Notice Me My Teacher" susitikimas Lietuvoje

Paskelbta 2022-05-12

Gegužės 9-12 dienomis mūsų mokykloje svečiavosi projekto "Notice Me My Teacher" partneriai iš Turkijos, Kroatijos, Rumunijos, Italijos. Vizito tikslas - sportas ir neformalus švietimas įtraukiajame ugdyme. Svečiai stebėjo mūsų mokyklos, Šiaulių "Ringuvos" ir Neringos sporto mokyklos ugdymo procesą bei dalyvavo aktyviuose užsiėmimuose sporto salėje ir baseine. Susitikimo programą papildė edukaciniai - pažintiniai vizitai Trakuose ir Nidoje. Dalyviai visą savaitę naudodami mobiliąja programėlę #Walk15 dalyvavo žingsnių rinkimo iššūkyje "Notice Me My Teacher". Aktyviausi buvo Cumali (Turkija), Inga (Kroatija) ir Jasna (Kroatija). Nugalėtojai buvo apdovanoti ir pasveikinti gausiais plojimais.

Gyvūnai - ne tik mūsų draugai, bet ir...

Paskelbta 2022-04-26

Kovo mėn. įvyko trečiasis projekto Erasmus+ KA 229 "The Power of Animal-Assited Intervetions" Šiaurės Makedonijos, Portugalijos, Turkijos ir Lietuvos dalyvių susitikimas. Šį kartą visi projekto dalyviai vyko į Stambulą. Projekto tikslas –pagerinti mokinių, turinčių skirtingų poreikių ir negalių, skaitymo, kalbėjimo, matematikos gebėjimus, asmeninę pažangą, ugdyti socialinius įgūdžius, didinti mokymosi motyvaciją, akademinę sėkmę bei pasitikėjimą savimi, į ugdymo(si) procesą integruojant gyvūnų asistavimo terapiją. Šio vizito akcentas – žuvų ir paukščių terapija ugdant specialiųjų poreikių turinčius vaikus, tačiau programa buvo papildyta ir šunų bei arklių terapijomis.