Projektai

Projektų koordinatorė / The cordinator of the projects

Anželika Grigaliūnė

anzelika.grigaliune@sanatorinemokykla.lt

 

Projektai 2022-2023 m.m.

Projektai 2021-2022 m.m.

Projektai 2020-2021 m.m.

Projektai 2019-2020 m.m.

Projektai 2018-2019 m.m.

Projektai 2017-2018 m.m.

Daugiau informacijos apie projektą "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis" čia

Mūsų mokykla gavo priemonių už 13070,42 eurus: Planšetinius kompiuterius (82 vnt.); drigalskio menteles (4 vnt.); preparavimo įrankių rinkinius (4 vnt.); lupas (4 vnt.); rankinį skaitmeninį mikroskopą; mokyklinius mikroskopus (3 vnt.) mikroskopą bei jų priedus ir chemines medžiagas.

 

Bendrojo ugdymo mokyklų, Kokybės siekiančių mokyklų klubo narių įsivertinimo rodiklių ir rekomendacijų išbandymo projektas "Gera mokykla: nuo geros prie geresnės".

Archyvas:

Teisingi sveikos gyvensenos pasirinkimai – mokymasis Ispanijos gamtoje 

Paskelbta 2023-03-20

2023 m. kovo 5–11 dienomis 8 Šiaulių sanatorinės mokyklos mokiniai dalyvavo „Erasmus+“ projekto „Smart Choices for Healthy Lifestyle“ mokymosi veiklose “Instituto de Educación Secundaria José de Mora” mokykloje, Basos mieste Ispanijoje kartu su tarptautiniais partneriais iš Graikijos ir Turkijos.  

Tai jau trečiasis projekto dalyvių tarptautinis susitikimas, kurio tema „Mokymasis gamtoje“. Mokymosi veiklų metu buvo siekiama skatinti tarpkultūrinį bendravimą, ugdyti mokinių supratimą apie tai, kokią įtaką jų gerovei daro gamta, ugdyti gamtai draugišką elgesį ir ryšio su gamta sąsajas. 

Erasmus+ projekto "Inovatyvus mokytojas-sėkmingas mokinys" mobilumas Bulgarijoje

Paskelbta 2023-03-02

Vasario 13–17 dienomis Bulgarijos Zlatitsos miestelio  bendrojo lavinimo mokykloje „Sveti Paisiy Hilendarski“ vyko programos „Erasmus+“ KA1 projekto „Inovatyvus mokytojas – sėkmingas mokinys“ konsorciumas. Darbo stebėjimo vizite dalyvavo pedagogės Loreta Š., Rasa B., Lina B. iš Šiaulių sanatorinės mokyklos, Salvinija Ž., Roma R., Kristina S. iš Šiaulių ,,Ringuvos’’ mokyklos bei Judita B. ir Vitalija J. iš Panevėžio ,,Vyturio’’ progimnazijos.

Pagrindinis šio projekto tikslas buvo sužinoti bei praktiškai pamatyti, kokie inovatyvūs ugdymo(si) metodai, strategijos taikomi ugdymo procese, kokia pagalba teikiama SUP mokiniams.

Įspūdžiai iš ilgalaikio Erasmus+ mobilumo Italijoje

Paskelbta 2023-02-20

Mes, Aistis Žvirblis ir Gabrielė Bitinaitė, Šiaulių Sanatorinės mokyklos mokiniai dalyvaujame Erasmus+ programos ilgalaikio mokymosi mobilume (trukmė 2 mėnesiai) Italijoje, Peskaros mieste Liceo Statale "Guglielmo Marconi" mokykloje. Po ilgos 7 valandų kelionės, pasiekėme Peskarą - savo laikinus namus. Tik išlipus iš autobuso, mus pasitiko ir pakvietė į restoraną Aleksandras - buvęs Erasmus+ programos dalyvis. Su juo puikiai praleidome vakarą. Per sekančias kelias dienas susipažinome su miestu - aplankėme paplūdimį ir garsųjį pasivaikščiojimo tiltą, bei ragavome itališką maistą. Atvykus į priimančiąją mokyklą, mus pasitiko puiki aplinka ir būsimieji klasiokai. Pirmąją savaitę stengėmės kuo greičiau priprasti prie mokyklos, jos mokytojų, mokinių ir prie naujų, mūsų šalyje nedėstomų pamokų - italų, ispanų kalbos, dailėtyros ir filosofijos. Penktadienį buvom maloniai nustebinti savo naujų klasiokų, kurie mums surengė sutikimo vakarėlį.

Mokymai "Neuromokslai apie socialines ir emocines kompetencijas: kas čia „Režisierius“?

Paskelbta 2023-02-17

Mokinių atostogos - tai laikas, kai mokytojai persikrauna, pasisemia naujų idėjų, mokosi bei planuoja ugdymo turinį. Šiam tikslui pasiekti pedagogai ir sveikatos priežiūros specialistai bei mokytojų padėjėjai dalyvavo mokymuose ,,Neuromokslai apie socialines ir emocines kompetencijas: kas čia „Režisierius“? (lektorius - Kęstutis Skauminas, gydytojas neurochirurgas, LSMU Medicinos akademijos Neurochirurgijos klinikos docentas, LSMU Neuromokslų instituto Molekulinės neuroonkologijos laboratorijos vadovas). Įkvepianti patirtis ir tikras supurtymas.

Informaciją parengė D. Vilcinė

Projekto "The Power of Animal-Assisted Interventions" pristatymas

Paskelbta 2023-02-17

Vasario 14 d. tarptautinio K229 projekto "The Power of Animal-Assisted Interventions" mobilumų dalyviai pristatė įgyvendintą projektą nacionalinėje švietimo įstaigų projektų parodoje - mini mokymuose "Projektų mugė 2023". Pristatėme stendinį pranešimą "The Power of Animal-Assisted Interventions".

Informaciją parengė D. Vilcinė

#ThePowerOfAnimalAssistedInterventions

Naudinga patirtis – takelis į sėkmingą ugdymą(si)

Paskelbta 2023-02-01

Besibaigiant rudeniui, Šiaulių sanatorinės mokyklos grupė 8-10 klasių mokinių ir dvi mokytojos dalyvavo Erasmus+ mokymosi programoje Yediiklim Koleji mokykloje Antalijoje, Turkijoje. Vykdydami programą, 2 savaites dalyvavome pamokose kartu suYediiklim Koleji mokyklos 9-10 klasių mokiniais, susipažinome su mokytojais, mokyklos aplinkomis, ugdymo organizavimu mokykloje, kultūrinėmis ir istorinėmis ypatybėmis.

Mintimis vis dar Graikijoje!

Paskelbta 2022-11-25

2022 m. lapkričio 7-12 d. grupė Šiaulių sanatorinės mokyklos mokinių dalyvavo Erasmus+ projekto ,,Smart Choices of Healthy Life Style" mobilume Dramos mieste Graikijoje. Projekto dalyvių iš Graikijos, Turkijos ir Lietuvos susitikimas buvo pradėtas daina "Healthy Food" ir Graikijos liaudies šokiais. Mokiniai susipažino su Graikijos švietimo sistema, mokyklos „10 Classes All Day 2nd Primary School of Kalambaki“ ugdymosi aplinkomis.

Į Turkiją pasisemti patirties ir pažiūrėti į žvaigždes

Paskelbta 2022-11-21

Lapkričio 7-11 dienomis Šiaulių sanatorinės, Šiaulių „Ringuvos“ ir Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos, mokyklų pedagogai dalyvavo programos „Erasmus+“ KA1 projekto „Inovatyvus mokytojas – sėkmingas mokinys“ darbo stebėjimo vizite Turkijoje, Balikesiro mieste. Vizito metu Lietuvos ir Kroatijos mokytojų komanda lankėsi Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi mokykloje, kur mokosi 14 - 17 m. amžiaus mokiniai. Vizito nariai susitiko su mokyklos direktore, kuri pristatė šios mokyklos ir Turkijos švietimo sistemą. Visi pasidalino mintimis apie ugdymą Lietuvoje ir Turkijoje. Ypatingą įspūdį paliko šiltas ir nuoširdus mokyklos administracijos, mokytojų bei mokinių bendravimas. Įdomu buvo tai, kad mokiniai šioje mokykloje atlieka budinčiųjų pareigas. Vienas mokinys visą dieną budi prie pagrindinių durų. Tą dieną jis neturi pamokų ir padeda administracijai. O kaip su mokytojų budėjimu? Jie irgi budi, bet tą dieną jie turi tik 1-2 pamokas ir tuomet visą dieną budi mokykloje.