Projektai

Projektų koordinatorė / The cordinator of the projects

Anželika Grigaliūnė

anzelika.grigaliune@sanatorinemokykla.lt

 

Projektai 2022-2023 m.m.

Projektai 2021-2022 m.m.

Projektai 2020-2021 m.m.

Projektai 2019-2020 m.m.

Projektai 2018-2019 m.m.

Projektai 2017-2018 m.m.

Daugiau informacijos apie projektą "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis" čia

Mūsų mokykla gavo priemonių už 13070,42 eurus: Planšetinius kompiuterius (82 vnt.); drigalskio menteles (4 vnt.); preparavimo įrankių rinkinius (4 vnt.); lupas (4 vnt.); rankinį skaitmeninį mikroskopą; mokyklinius mikroskopus (3 vnt.) mikroskopą bei jų priedus ir chemines medžiagas.

 

Bendrojo ugdymo mokyklų, Kokybės siekiančių mokyklų klubo narių įsivertinimo rodiklių ir rekomendacijų išbandymo projektas "Gera mokykla: nuo geros prie geresnės".

Archyvas:

Mintimis vis dar Graikijoje!

Paskelbta 2022-11-25

2022 m. lapkričio 7-12 d. grupė Šiaulių sanatorinės mokyklos mokinių dalyvavo Erasmus+ projekto ,,Smart Choices of Healthy Life Style" mobilume Dramos mieste Graikijoje. Projekto dalyvių iš Graikijos, Turkijos ir Lietuvos susitikimas buvo pradėtas daina "Healthy Food" ir Graikijos liaudies šokiais. Mokiniai susipažino su Graikijos švietimo sistema, mokyklos „10 Classes All Day 2nd Primary School of Kalambaki“ ugdymosi aplinkomis.

Į Turkiją pasisemti patirties ir pažiūrėti į žvaigždes

Paskelbta 2022-11-21

Lapkričio 7-11 dienomis Šiaulių sanatorinės, Šiaulių „Ringuvos“ ir Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos, mokyklų pedagogai dalyvavo programos „Erasmus+“ KA1 projekto „Inovatyvus mokytojas – sėkmingas mokinys“ darbo stebėjimo vizite Turkijoje, Balikesiro mieste. Vizito metu Lietuvos ir Kroatijos mokytojų komanda lankėsi Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi mokykloje, kur mokosi 14 - 17 m. amžiaus mokiniai. Vizito nariai susitiko su mokyklos direktore, kuri pristatė šios mokyklos ir Turkijos švietimo sistemą. Visi pasidalino mintimis apie ugdymą Lietuvoje ir Turkijoje. Ypatingą įspūdį paliko šiltas ir nuoširdus mokyklos administracijos, mokytojų bei mokinių bendravimas. Įdomu buvo tai, kad mokiniai šioje mokykloje atlieka budinčiųjų pareigas. Vienas mokinys visą dieną budi prie pagrindinių durų. Tą dieną jis neturi pamokų ir padeda administracijai. O kaip su mokytojų budėjimu? Jie irgi budi, bet tą dieną jie turi tik 1-2 pamokas ir tuomet visą dieną budi mokykloje.

„Erasmus+“ programos darbo stebėjimo vizitas Izmiro mieste (Turkija)

Paskelbta 2022-11-08

Spalio 31d.- lapkričio 4 d. Šiaulių sanatorinės mokyklos mokytoja Laima Laiševcevienė ir direktoriaus pavaduotoja Irma Grabauskienė dalyvavome „Erasmus+“ programos darbo stebėjimo vizite Izmiro mieste (Turkija).  Lankėmės Sehit Prof. Dr. Ilhan Varank AIHL bendrojo lavinimo mokykloje, kur mokosi berniukai nuo 14 iki 18 metų. Mokykla ypatinga tuo, jog jaunuoliai pagal savo gebėjimus ir tolesnę karjerą gali rinktis iš keturių siūlomų krypčių: fizinio ugdymo, muzikos, socialinių ar gamtos mokslų. Vizito metu mokyklos direktorius supažindino su Turkijos švietimo sistema ir ugdymo organizavimu, domėjosi Lietuvos švietimo sistemos panašumais ir skirtumais, aprodė ugdymo(si) aplinkas : laboratorijas, sporto kompleksą, mečetę, biblioteką, valgyklą, bendrabutį ir puikiai sutvarkytas ir pritaikytas ugdymui(si) lauko erdves, kuriose auginami naminiai paukščiai ir kiti gyvūnai. Vizito metu turėjome galimybę stebėti anglų kalbos, biologijos, chemijos, fizikos, muzikos, tikybos  pamokas.

Patirčių bagažas iš Turkijos

Paskelbta 2022-09-28

Šiandien vis daugiau dėmesio skiriama specialiųjų ugdymosi poreikių (SUP) turinčių mokinių ugdymui ir jų integracijai mokyklose, kurios turi užtikrinti tinkamas sąlygas gauti kokybišką ir mokinių poreikius atitinkantį ugdymą. Svarbu atkreipti dėmesį į diskriminacijos ir integracijos problemas, tinkamą aplinkų pritaikymą SUP turintiems mokiniams, naujų metodų taikymą. Pedagogams svarbu gebėti naudoti skaitmenines technologijas, meninę veiklą, sportinę veiklą kaip galingas priemones mokinių fiziniam, dvasiniam, emociniam ir socialiniam vystymuisi.

Sėkmingos specialiųjų poreikių turinčių mokinių mokymo strategijos kiekvienoje klasėje

Paskelbta 2022-09-08

2022 m. rugpjūčio 22-27 d. šešių pedagogių komanda iš Šiaulių sanatorinės mokyklos (G. Radavičienė, A. Jagminė), Šiaulių „Ringuvos“ mokyklos (D. Laurutienė, S. Šambarienė) ir Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos (R. Kuprytė, I. Navickienė) dalyvavo „Erasmus+“ mobilumo  projekte „Inovatyvus mokytojas – sėkmingas mokinys“. Pedagogai tobulino kompetencijas dalyvaudami mokymo kursuose „Successful Strategies for Teaching Students with Special Needs in Every Classroom“ (Sėkmingos specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymo strategijos kiekvienoje klasėje), Florencijoje (Italija).

Penkių šalių – Lietuvos, Graikijos, Bulgarijos, Vengrijos ir Ispanijos mokyklų atstovai dalinosi savo patirtimi, specialiojo ugdymo iššūkiais. Šalių pranešėjai pristatė savo mokyklas, jose vykdomas veiklas, ugdymo priemones ir erdves, kuriose vyksta ugdymas. Įdomūs pranešimai sutelkė visų dėmesį, skatino diskusijas, efektyvių ir sėkmingų darbo metodų dalinimąsi tarp pedagogų.

Projekto "Smart Choises For Healthy Lifestyle" susitikimas Lietuvoje

Paskelbta 2022-06-17

Birželio 6-10 dienomis mūsų mokykloje svečiavosi mokytojai ir mokiniai iš Turkijos, Graikijos bei Ispanijos. Buvo vykdomas Erasmus+ KA229 projektas "Smart Choises For Healthy Lifestyle". Projekto tikslas – skatinti mokinius rinktis sveiką gyvenseną bei formuoti sveikus įpročius. Suteikti žinių ir įgūdžių apie sveikos mitybos įpročius, sveikos ir aktyvios gyvensenos pasirinkimo būtinumą, formuoti teigiamą požiūrį į sportą, aktyvų gyvenimo būdą.

Image removed. Pirmoji diena buvo skirta susipažinimui ir ledlaužio žaidimams, plaukiojimui baseine bei šalių prisistatymams;