STEAM veikla

Archyvas:

Netradicinė patyriminio ugdymo diena

Paskelbta 2018-11-09

Lapkričio 9 d. mokykloje patyriminio ugdymo STEAM diena. 1-5 kl. mokiniai keliavo į jaunųjų technikų stotį. Ten praleido laiką konstruodami lėktuvus, sudalyvavome lėktuvėlių sklandymo varžybose. Kiti dirbo robotikos būrelyje bei konstravo lego konstruktorius.

6, 9b klasės mokiniai lankėsi Šiaulių Meteorologijos centre, kur susipažino su oro matavimo ir fiksavimo prietaisais, orų prognozės svarba ne tik kasdieniniame gyvenime, bet ir policijos, gaisrininkų, vandens ir šilumos tiekimo įstaigoms. Vandenvietės muziejuje susipažino su vandens keliu nuo žemės gelmių iki vartotojo.

Septintos klasės mokiniai lankėsi Šiaulių televizijoje ir radijo bei televizijos muziejuje. Įdomi patirtis sužinoti, kaip yra rengiamos laidos ir akivaizdu, kad darbas televizijoje reikalauja daug pastangų.

Patyriminio ugdymo STEAM diena

Paskelbta 2018-04-20

Balandžio 19 d. mokykloje buvo matematikos ir gamtamokslinių dalykų metodinės grupės organizuota patyriminio ugdymo STEM diena.

Pradinukai, 5-okai, 7-okai vyko į Jaunųjų technikų centrą, kur dalyvavo aviamodeliavimo, robotų programavimo, fotografijos, video montavimo būrelių edukacinėse veiklose. Visas pristatomas veiklas mokiniai išbandė praktiškai. Labiausiai patiko daryti lėktuvėlius, su kuriais surengė varžybas. Vadovas parodė įvairius lėktuvų modelius, pamokė valdyti lėktuvą kompiuterio pagalba. Kitame edukaciniame užsiėmime mokiniai pasijuto tikrais lenktynininkais, nes turėjo suvaldyti mašiną pultu. Vaikai pasijuto sužavėti. Labai patiko ir mūsų fizikos mokytojo pademonstruoti fizikiniai bandymai.