Apie mus rašo

Archyvas:

Svečiuose Hamburgo lituanistinė mokykla

Paskelbta 2018-10-08

Šiaulių sanatorinėje mokykloje š.m. spalio 4-11 dienomis vieši Hamburgo lituanistinės mokyklėlės „Abėcėlė“ mokiniai, mokyklėlės vadovė Vitalija ir mamos savanorės. Parašę projektą Lietuvos Švietimo ministerijai,  laimėję finansavimą atvyko pamatyti lietuvišką mokyklą, tobulinti lietuvių kalbos įgūdžius bei užmegzti ryšius.

Hamburgo lituanistinėje sekmadieninėje mokyklėlėje mokosi mokiniai 2-10 m. amžiaus. Yra vaikų darželio grupė, priešmokyklinė grupė, pradinė mokykla. Dauguma vaikų yra iš mišrių šeimų ir ši mokyklėlė – tai galimybė išmokti mamos ar tėčio kalbą bei kultūrą.

Mokyklos pristatymas parodoje „Sveikatos dienos 2018“

Paskelbta 2018-02-27

Praėjusį savaitgalį Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenės atstovai ir savanoriai dalyvavo parodoje „Sveikatos dienos 2018“ Žalgirio arenoje Kaune, pristatydami savo mokyklą, kaip unikalią ir išskirtinę vietą sveikatos problemų turintiems vaikams ir paaugliams. Sulaukėme susidomėjimo visa mokyklos veikla bei nuostabos, kad Lietuvoje egzistuoja tokia mokykla. Džiaugiamės, kad pavyko palikti gerą įspūdį ir tikimės, sulaukti naujų narių savo bendruomenėje.

Informaciją parengė D. Vilcinė

Mes dalyvaujame parodoje "Sveikatos dienos 2018"

Paskelbta 2018-02-02

Š.m. vasario 23-25 d. Šiaulių sanatorinė mokykla dalyvauja parodoje "Sveikatos dienos 2018" Žalgirio arenoje Kaune. Esame pasiruošę pristatyti mūsų mokyklos išskirtinumą ir unikalumą. Šiaulių sanatorinės mokyklos stendo ieškokite parodos mėlynoje zonoje Nr. z1.2. vasario 23-24 dienomis 10-18 val.; vasario 25 dieną - 10-16 val.

Paklausyti mūsų skaitomo pranešimo "2SB programa" kviečiame vasario 23 d. 11.00-11.30 val. 3 salėje; vasario 24 d. 16.30-17.00 val. 2 salėje.

 

Mokykloje - Erasmus studentai

Paskelbta 2017-02-28

Septintokai per anglų kalbos pamoką susitiko su Erasmus studentais, šiuo metu studijuojančiais Šiaulių universitete. Susitikimo metu studentai papasakojo apie savo šalis, dainavo, kalbėjo savo gimtąja kalba. Po pamokos apžiūrėjo mokyklą, bendravo su mokiniais. Tai buvo puiki galimybė pajusti skirtingas kultūras, nes studentai atvyko iš įvairių šalių: Pietų Korėjos (Chung Kang Choi), Ukrainos (Vladyslav Chychuzko), Šveicarijos (Flavia Klausberger), Brazilijos (Debora Kim ir Bianca Souza), Latvijos (Raivis Rudzgailis), Italijos (Alice Marazzina), Austrijos (Nina Friedl ir Doris Rampetsreite).