Tradiciniai renginiai

Archyvas:

Dešimtokų išleistuvės

Paskelbta 2022-06-28

Pradžios pabaiga. Turbūt taip turėtume sakyti savo mokyklos dešimtokams. Šiandien jie užbaigė vieną labai svarbų savo gyvenimo etapą, tačiau parsideda ir naujasis, kuris tęsis jau kitur... Sveikinimo žodžiai, padėkos, prisiminimai ir apkabinimai lydėjo šventę. Dešimtokų rankose - pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai.

Kuo didžiausios sėkmės naujajame kelyje! 

Informaciją pateikė Justė S.

Nuotraukų autorė Giedrė G. 

Mokslo metų užbaigimo šventė

Paskelbta 2022-06-23

Pro prasmingą pamokų tylą ir skambų pertraukų juoką, per šurmulį, jaudulį prieš renginius vingiavo mokyklinio gyvenimo kelias. Ir štai pražydo vasara, skelbianti laikiną atsisveikinimą su mokykla. Mokyklos kiemas atgijo nuo šventiškai pasipuošusių, spindinčių gera nuotaika ir šypsenomis mokinių, jų tėvelių, globėjų, pedagogų ir visos bendruomenės, kuri stengėsi, kad mūsų mokiniams būtų saugu ir gera mokykloje.

"Kiaušiniai kiaušinėliai"

Paskelbta 2022-04-26

Vaikų Velykėlės ir mūsų mokykloje! Vyko "Kiaušinių kiaušinėlių" margučių ridenimo varžybos. Tikslas - kuo toliau nuridenti margutį. Pradžioje kiekvienos klasės mokiniai išbandė savo margučių riedėjimą. Tuomet vienas toliausiai nuridenęs savo margutį pateko į Super Finalą. Finale susikovė: Evelina 2kl., Eimantas 3kl., Emilis 4kl., Augustė 5kl., Feliksas 6kl., Miglė 7kl., Nojus 8kl., Aistė 9kl. ir Vidmantė 10 kl. Po įnirtingos ir daug emocijų pareikalavusios kovos, prizines vietas užėmė: trečiokas Eimantas, penktokė Augustė ir dešimtokė Vidmantė. Sveikiname ir džiaugiamės visais dalyvavusiais ir, žinoma, nugalėjusiais! 

Informaciją pateikė Justė S.

Velykinis sveikinimas

Paskelbta 2022-04-26

Prasminga ir spalvinga pavasario šventė vėl suburia artimuosius dalintis meile ir gyvenimu prie vaišių stalo, pasveikinti draugus, bičiulius. Ir mums norisi visus pasveikinti, daug gėrio palinkėti.

Mergaičių vokalinio ansamblio (vad. Akvilė Greičiūnaitė-Rakickienė) psalmės garsai ir bundančios gamtos vaizdai Fotobūrelio nuotraukose (vad. Giedrė Gabšienė) tepripildo visų sielas tyro džiaugsmo, teatgaivina dvasią, kad kiekvieno žmogaus širdyje atbustų vidinė šiluma ir akimirkos džiugesys.

Šviesių, jaukių ir viltingų Šv. Velykų!

Informaciją pateikė V. Klumbytė

https://youtu.be/baEeQjoK1gg

Žaidimų popietė „Pažaisk su Kaziuku“

Paskelbta 2022-03-03

             Dangų ir žemę šiaudas sujungė

            Laukų žolynais nuspalvino,

            Pranešė tyliai, garsiai išgirdom-

            Kaziukas kviečia, pavasarį skelbia

            S-u-t-i-k-i-m... 

 

Kazimierinės – tai pagarbos Lietuvos globėjui diena. Tai smagus pavasarinis šurmulys, kuris mūsų mokykloje – tradicinis. Todėl nesilaikyti šios tradicijos negalėjome. Tik, šiais metais, trečiadienį, buvo organizuota  nuotaikinga, su estafetėmis ir muzikiniais žaidimais-rateliais  popietė „Pažaisk su Kaziuku“.

Užgavėnės

Paskelbta 2022-03-02

Užgavėnės – žiemos palydų šventė. Dar XX a. pradžioje Užgavėnes Lietuvoje šventė tris dienas: sekmadienį, pirmadienį ir antradienį, vėliau – tik antradienį, 46 - tą dieną prieš Velykas. Ši šventė ne tik žiemai išvaryti, kuo greičiau pavasariui prišaukti, bet ir įvairiausioms negandoms, nelaimėms, ligoms, susikaupusioms per metus, išguiti. Pagrindiniai šventės simboliai – persirengėliai, kaukės, blynai, Lašininio ir Kanapinio kova, Morės deginimas.

Sanatorinės mokyklos persirengėliai su trenksmu žiemą varė Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre. Šokom, trypėm, linksmi buvom, žaidimus žaidėm, supomės, arkliukais jodinėjom, blynus valgėm, Morę su jos vyreliu Moriumi sudeginom. Visi sutartinai skandavom ir varėm žiemą iš kiemo.

Dėkojame Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrui už svetingumą ir puikią šventinę nuotaiką.

Informaciją pateikė I. Grabauskienė

Nuotraukų autorė G. Gabšienė

Laisvės gynėjų dienai atminti

Paskelbta 2022-01-13

Kiekvieną sausio -13-osios rytą juntame ypatingą 1991-ųjų dvasią, kai lietuvių tauta buvo pasiryžusi bet kokia kaina ginti iškovotą laisvę. Žvakių liepsnelės plevenančios languose ir Šiaulių miesto savivaldybės skverelyje tarsi Sausio laužų atspindys ir mūsų visų vienybės ženklas.

Kaip ir kasmet mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokinių savivalda dalyvavo miesto bendrojo lavinimo mokyklų pilietinėje akcijoje „Laisvė“. Pirmąją pamoką mokiniai klausėsi mokytojų liudijimų apie tas ypatingas 1991 metų dienas Lietuvai. Visa mokyklos bendruomenė demonstravome savo vienybę bei pasiryžimą ginti iškovotos laisvės, demokratijos ir žmogaus teisių principus.

Informaciją pateikė I. Grabauskienė

2

 

Popietė "Bendruomenės kava"

Paskelbta 2022-01-03

Naujieji 2022-ieji metai tradiciškai prasideda popiete "Bendruomenės kava". Šiais metais norėjome padėkoti visiems už jų indėlį bendruomenėje, už drąsą ir ryžtą, už darbštumą bei "sokratiškai" keliamus klausimus, už ramumą ir lojalumą, už stilių ir už išmintį, už prasmingai atliekamus darbus bei užduotis.

Po padėkų apdovanoti metų darbuotojai, jiems įteikti mokyklos rėmėjo UAB "Mimata" įsteigti dovanų kuponai, mokyklos padėkos raštai ir statulėlės.

Metų darbuotojais tapo: Ingrida Vėževičienė ir Ernesta Mockutė (III vieta), Vytautas Skyrius ir Rima Gvozdiovė (II vieta), Danutė Aleksandravičienė (I vieta). Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtoja tapo Gabrielė Pociūtė, jai įteikti visi prizai ir simbolinė metus galiojanti dovana "Metų darbuotojo automobilio vieta".

Kalėdų vakarėlis

Paskelbta 2021-12-23

Artėja gražiausios metų šventės ir taip laukiamos kalėdinės atostogos. Trečiadienio pavakary mokykloje jau sklandė prieššventinės nuotaikos ir bruzdesys klasėse, nes laukė jaukus pasisėdėjimas draugų būrjyje su šiltais apsikabinimais, palinkėjimais, burtais, vaišėmis ir dovanų pasikeitimu. Paskelbtos „Kalėdiškiausios  klasės“ ir „Kalėdiškiausio bendrabučio kambario“ nominacijos. O kokia šventė be Kalėdų senelio ir jo dovanų? Senelis apie savo ir ištikimo elnio Rudolfo vizitą jau pranešė prieš savaitę. Ir štai sulaukėme! Į mūsų mokyklą atvyko pačių pačiausias, linksmiausias, šmaikščiausias, išradingiausias ir dosniausias Kalėdų senelis.  Ačiū visiems dalyvavusiems ir padėjusiems sukurti šventę. Širdingiausia padėka Taurinto, Militos, Rebekos  tėveliams, kurie prisidėjo prie mūsų mokinių svajonių išpildymo.

Informaciją pateikė  I. Grabauskienė

Įžiebta Kalėdinė eglutė

Paskelbta 2021-11-30

Šiemet mūsų mokyklos eglutė kitokia... Ypatinga... Išskirtinė... Įgyvendinta idėja ją puošti mokinių sukurtais vardiniais žaisliukais. Kūrybos procese mokiniams talkino mokytojos Daiva S., Airina Š. ir Justė S. Eglutės formuotoja - Daiva V. ir Vytautas S. Rezultatas - stulbinantis, stebuklingas. Gražiausių metų švenčių laukimas prasidėjo!

Informaciją parengė Justė S.,

Filmuko autorė Daiva V.