Tradiciniai renginiai

Archyvas:

Mokslo metų užbaigimo šventė

Paskelbta 2021-06-23

Vasariškai šiltą, saulėtą rytą mokyklos kieme susirinko 5-10 kl. mokiniai ir visa gausi mokyklos bendruomenė, kad prieš prasidedant vasaros atostogoms vienas kitu pasidžiaugtume, pasidalintume šių mokslo metų įspūdžiais. Jubiliejiniai mokslo metai baigėsi. Baigėsi atnešę daug pasiekimų, atradimų, malonių rūpesčių. Nors ir gąsdino ta nelemta pandemija, mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiuose konkursuose, olimpiadose, konferencijose, projektuose, akcijose. Šventės metu išdalintas padėkų derlius, dėkota mokiniams ir mokytojams. Paskelbta šių metų bendruomeniškiausia klasė – penktokai ir klasės vadovė Giedrė, geriausiai besimokiusi mokinė – Gabrielė (8 kl.) ir didžiausią pažangą padariusi mokinė – Goda (10 kl.). Nominantai apdovanoti Rimanto Kaukėno paramos fondo premijomis - restorano „Gril London“ vaišėmis ir „Gera dovana“ dovanų čekiais.

2021-2021 mokslo metų skrydis baigėsi! Iki susitikimo rugsėjį!

Informaciją parengė I. Grabauskienė

Šiaulių sanatorinėje mokykloje prasidėjo mėnuo skirtas Žemės dienai.

Paskelbta 2021-03-22

1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Taigi - jau 50 kartą žmonija pabrėžia aplinkos apsaugos svarbą. Šiandien mokyklos mokiniai ir mokytojai iškėlė Žemės vėliavą, parengė kūrybinius darbus iš gamtinių ir antrinių žaliavų "ŽEMĖ", "VANDUO", "ORAS", akcentuodami trijų aplinkos sudedamųjų saugojimo ir puoselėjimo svarbą. Ugdymo procesą paįvairino gamtos garsai.

Informaciją parengė mokytoja Dainė B.

LAISVĖS VĖJAS

Paskelbta 2021-03-10

Kovo 10- ąją mūsų mokykloje vyravo šventinė nuotaika, lengvas sujudimas, pamokos vyko kiek kitaip...

Minėdami Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, prisijungėme prie Šiaulių kultūros centro organizuojamos pilietinės akcijos „Laisvai“ ir dalyvavome virtualiame edukaciniame užsiėmime „Trispalviai LAISVĖS malūnėliai“. Pasigaminome geltonus, žalius ir raudonus, veržlią ir modernią Lietuvą simbolizuojančius vėjo malūnėlius ir jais išmoningai pasipuošime mokyklos, lauko aplinką.

10b klasės mokiniai nusprendė dalyvauti LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotoje akcijoje „LAIŠKAS ISTORIJAI“, su šūkiu „Iš širdies į praeitį“ pamokų metu rašė laiškus istorijai.

2 - 4 klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

12.00 val. visa mokyklos bendruomenė giedojo LR HIMNĄ.

Pirmoji pavasario šventė- šv. Kazimiero diena

Paskelbta 2021-03-05

Kovo 4-ąją  vykdavo Kaziuko mugė. Šiais metais, norėdami paminėti šią dieną, ruošiamės kelias dienas. Mokiniams buvo skirtos užduotys: mažieji darėsi paukštelius- pirmuosius pavasario šauklius, vyresnieji- verbas, na, o 5-8 klasių mokiniai sodinosi kambarinių augalų daigelius, sėjo gėlių, daržovių sėklytes ir lauks pirmųjų daigelių.

Ketvirtadienį, kovo 4- ąją- pertraukų metu skambėjo liaudiška muzika, mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Kaziuko mugės istorija, senaisiais amatais ir pasitikrinti žinias interaktyvioje Flippity viktorinoje.

Parengė Giedrė G.

Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"

Paskelbta 2021-01-13

Mūsų mokykla prisijungia prie pilietinės iniciatyvos laisvės gynėjams atminti "Atmintis gyva, nes liudija" sausio 13 d. rytą 10 minučių uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. Žmonių drąsa ir pasiaukojimas prieš 30 metų mus įkvepia branginti šiandieninę laisvę.

#AtmintisGyvaNesLiudija

#Neužmiršk

#Neužmirštuolė

Informacija parengė Justė S.

SU TARPTAUTINE TOLERANCIJOS DIENA

Paskelbta 2020-11-16

BENDRAVIMO TOP 10

LAPKRIČIO MĖNUO SKIRTAS TOLERANCIJAI

 

SU  TARPTAUTINE TOLERANCIJOS DIENA

 

Tolerancija- tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Šio mėnesio AMBASADORIAI  mokykloje yra 7 klasės mokiniai ir jų klasės vadovė. Jie suorganizavo 1-10 klasių plakatų parodą „Durys į toleranciją“.

Netradicinio ugdymo diena, skirta pasaulinei stuburo dienai paminėti

Paskelbta 2020-10-19

Spalio 16 d. minėjome tarptautinę stuburo dieną. Dalyvavome ne pamokose, o sveikatingumo dienos veiklose. Gryname ore žaidėme žaidimus, žiūrėjome filmus sporto, sveikatos tema, gerai praleidome laiką baseine, įveikdami plaukimo mokytojos sugalvotas linksmąsias užduotis. Taip pat prisiminėme, galbūt, kažką sužinojome naujo, klausydami ir aktyviai dalyvaudami užduodant klausimus paskaitoje apie laikyseną, stuburą, fizinio aktyvumo būtinybę mums visiems. Ačiū visiems už kartu turiningai praleistą laiką.

Informaciją pateikė gydomosios kūno kultūros ir gydomojo plaukimo mokytojai