Tradiciniai renginiai

Archyvas:

Šiaulių sanatorinėje mokykloje prasidėjo mėnuo skirtas Žemės dienai.

Paskelbta 2021-03-22

1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Taigi - jau 50 kartą žmonija pabrėžia aplinkos apsaugos svarbą. Šiandien mokyklos mokiniai ir mokytojai iškėlė Žemės vėliavą, parengė kūrybinius darbus iš gamtinių ir antrinių žaliavų "ŽEMĖ", "VANDUO", "ORAS", akcentuodami trijų aplinkos sudedamųjų saugojimo ir puoselėjimo svarbą. Ugdymo procesą paįvairino gamtos garsai.

Informaciją parengė mokytoja Dainė B.

LAISVĖS VĖJAS

Paskelbta 2021-03-10

Kovo 10- ąją mūsų mokykloje vyravo šventinė nuotaika, lengvas sujudimas, pamokos vyko kiek kitaip...

Minėdami Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, prisijungėme prie Šiaulių kultūros centro organizuojamos pilietinės akcijos „Laisvai“ ir dalyvavome virtualiame edukaciniame užsiėmime „Trispalviai LAISVĖS malūnėliai“. Pasigaminome geltonus, žalius ir raudonus, veržlią ir modernią Lietuvą simbolizuojančius vėjo malūnėlius ir jais išmoningai pasipuošime mokyklos, lauko aplinką.

10b klasės mokiniai nusprendė dalyvauti LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotoje akcijoje „LAIŠKAS ISTORIJAI“, su šūkiu „Iš širdies į praeitį“ pamokų metu rašė laiškus istorijai.

2 - 4 klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

12.00 val. visa mokyklos bendruomenė giedojo LR HIMNĄ.

Pirmoji pavasario šventė- šv. Kazimiero diena

Paskelbta 2021-03-05

Kovo 4-ąją  vykdavo Kaziuko mugė. Šiais metais, norėdami paminėti šią dieną, ruošiamės kelias dienas. Mokiniams buvo skirtos užduotys: mažieji darėsi paukštelius- pirmuosius pavasario šauklius, vyresnieji- verbas, na, o 5-8 klasių mokiniai sodinosi kambarinių augalų daigelius, sėjo gėlių, daržovių sėklytes ir lauks pirmųjų daigelių.

Ketvirtadienį, kovo 4- ąją- pertraukų metu skambėjo liaudiška muzika, mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Kaziuko mugės istorija, senaisiais amatais ir pasitikrinti žinias interaktyvioje Flippity viktorinoje.

Parengė Giedrė G.

Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"

Paskelbta 2021-01-13

Mūsų mokykla prisijungia prie pilietinės iniciatyvos laisvės gynėjams atminti "Atmintis gyva, nes liudija" sausio 13 d. rytą 10 minučių uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. Žmonių drąsa ir pasiaukojimas prieš 30 metų mus įkvepia branginti šiandieninę laisvę.

#AtmintisGyvaNesLiudija

#Neužmiršk

#Neužmirštuolė

Informacija parengė Justė S.

SU TARPTAUTINE TOLERANCIJOS DIENA

Paskelbta 2020-11-16

BENDRAVIMO TOP 10

LAPKRIČIO MĖNUO SKIRTAS TOLERANCIJAI

 

SU  TARPTAUTINE TOLERANCIJOS DIENA

 

Tolerancija- tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Šio mėnesio AMBASADORIAI  mokykloje yra 7 klasės mokiniai ir jų klasės vadovė. Jie suorganizavo 1-10 klasių plakatų parodą „Durys į toleranciją“.

Netradicinio ugdymo diena, skirta pasaulinei stuburo dienai paminėti

Paskelbta 2020-10-19

Spalio 16 d. minėjome tarptautinę stuburo dieną. Dalyvavome ne pamokose, o sveikatingumo dienos veiklose. Gryname ore žaidėme žaidimus, žiūrėjome filmus sporto, sveikatos tema, gerai praleidome laiką baseine, įveikdami plaukimo mokytojos sugalvotas linksmąsias užduotis. Taip pat prisiminėme, galbūt, kažką sužinojome naujo, klausydami ir aktyviai dalyvaudami užduodant klausimus paskaitoje apie laikyseną, stuburą, fizinio aktyvumo būtinybę mums visiems. Ačiū visiems už kartu turiningai praleistą laiką.

Informaciją pateikė gydomosios kūno kultūros ir gydomojo plaukimo mokytojai

Jubiliejinė, 50-oji mokslo ir žinių šventė

Paskelbta 2020-09-02

Ši rugsėjo 1-oji kitokia. Visų pirma, ji neeilinė. Šiemet mokykla švenčia 50 metų jubiliejų. Visų antra, ji ateina su neįprastais iššūkiais, su daugiau atstumo vieni nuo kitų, galbūt šiek tiek daugiau baimės, bet ne mažiau jaudulio, kuris lydi kiekvieną naują pradžią. Šioje šventėje "kilome"oro balionu. Ši transporto priemonė galbūt nėra tokia stabili, lyginant su kitomis transporto priemonėmis, priklausanti nuo kitų aplinkos veiksnių labiau nei nuo ją vairuojančio kapitono, tačiau oro balionas labai primena šiandieninę situaciją, kai pasaulyje taip nestabilu dėl siautėjančios pandemijos. Ir niekada nežinai kaip pakilsi, nežinai, kur nusileisi. Tačiau jei sėkmingai pakilsi, skrydis bus įspūdingas.

Šioje 10 mėnesių kelionėje startas buvo sėkmingas ir labai džiugus. Labai smagu pamatyti visų besišypsančias akis ir pasisveikinti gyvai.

Tikimės, kad mūsų kelionė per šiuos mokslo metus bus su saugiu pakilimu ir sėkmingu nusileidimu.