Tradiciniai renginiai

Archyvas:

Floristinio kilimo SANTAKA pleneras

Paskelbta 2023-09-19

Mokyklos kieme iš įvairiausių gėlių, lapų, šermukšnio, putino, gudobelės ir šeivamedžio uogų susiliejo sutekėjo floristinis kilimas SANTAKA. Kurdami naudojome ne tik vaisius, uogas, bet ir daržoves: kopūstus, cukinijas, burokėlius, moliūgą, patisonus, morkas ir pomidorus. Patiestas kilimas nudžiugino ryškiomis spalvomis ir rudens gėrybių gausa.

 

Informaciją pateikė Daiva S.

DEŠIMTOKŲ PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

Paskelbta 2023-06-26

Laikas bėga kaip greita, srauni upė. Štai ir dar viena dešimtokų laida susiruošė kilti ir skristi į tolimesnį savo kelią.

Birželio 22 dieną vykusioje Paskutinio skambučio šventėje šiems šauniems mokiniams skambėjo daug nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų. Dalintasi prisiminimais, dėkota už aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime. Penkiems mokiniams įteikti sertifikatai, liudijantys apie jų dalyvavimą projektinėse veiklose Turkijoje bei Italijoje.

Mokiniai surengė trumpą atsisveikinimo pasirodymą: dainavo, grojo bei dėkojo mokyklos pedagogams, medicinos personalui ir kitiems darbuotojams už rūpinimąsi jais.

Dovanos, apsikabinimai ir netgi išsiskyrimo ašaros lydėjo dešimtokų išleistuvių šventę.

Sveikiname šiuos šaunius jaunus žmones užbaigus labai svarbų savo gyvenimo etapą – įgijus pagrindinio ugdymo išsilavinimą.

Tegul pildosi visi jiems išsakyti palinkėjimai bei į dangų paleistos svajonės.

Įteiktos premijos metų geriausiems

Paskelbta 2023-06-09

Rodos taip nesenai buvo rugsėjo I-oji, o jau praėjo 175 mokslo dienos, kupinos naujų patirčių, pažinimo, džiaugsmų, nuotykių, pokštų, o kartais ir sunkaus darbo, nuovargio. Visus metus mokiniai  dėliojo savo  „Laimingo gyvenimo dėlionę“. Jiems talkino ir mokslo, gyvenimo išminties mokė mokytojai, auklėtojai, mokytojo padėjėjai, medicinos personalas, visi dirbantys mokykloje, o taip pat ir  artimieji. „Laimingo gyvenimo dėlionę“ kiekvienam dėlioti sekėsi skirtingai. Jos rezultatas priklausė ne tik nuo sėkmės, bet ir nuo pastangų, įdėto triūso, išsikeltų tikslų. Jau kelinti metai iš eilės visa mokyklos bendruomenė baigiantis mokslo metams renkasi į   Menų mokyklos salę pasidžiaugti metų pasiekimais: įteiktas II laipsnio diplomas Šiaulių miesto biologijos olimpiados nugalėtojui 6 kl. mokiniui Karoliui, apdovanoti tvarkingiausi savarankiškumo ugdymo skyriaus gyventojai: 10 kl. mokinė Neringa ir 8 kl.

Pradinių klasių mokinių mokslo metų baigimo šventė

Paskelbta 2023-06-09

Birželio 8 dieną vyko pradinių klasių mokinių mokslo metų baigimo šventė. Šventėje pasidžiaugėme vaikų pasiekimais, įteiktos padėkos ir dovanos. Didžiausias dėmesys skirtas ketvirtų klasių mokiniams, kurie baigė pradinę mokyklą. Jiems buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Mokiniai sutiko vasarą su dainomis, gera nuotaika ir nuostabia spektaklio premjera „Raganiukė“. Sveikos, gražios vasaros ir puikių atostogų!

Informaciją pateikė L. Navikienė

Kovo 20-oji Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris.

Paskelbta 2023-03-22

Šios dienos minėjimą pradėjome pakeldami Žemės vėliavą. 1-10 klasių mokiniai įsijungė į integruotą istorijos ir gamtos mokslų projektą ,,Senovės lietuvių deivės",  skirtą Lietuvos gamtą globojusioms deivėms. Senovės lietuviams gamta buvo labai svarbi, net sudievinta. Projekto metu mokiniai stilizuotomis, dekoruotomis deivėmis papuošė savo klasių duris. Domėjosi etnokultūra. Parengė pristatymus apie savo deives. Juos pristatė mokyklos aktų salėje vykusio renginio metu. Diskutavo, kaip svarbu saugoti gamtą, kovoti už švarią aplinką, keisti savo elgesį su gamta.

Mokytojos Dainė B. ir Loreta Š.

Su Nepriklausomybės atkūrimo diena, su trisdešimt trečiuoju Laisvės pavasariu!

Paskelbta 2023-03-10

Nuo Vasario 16-osios link Kovo 11 –osios keliavom su gražiom iniciatyvom ir kūrybiniais darbeliais. Visi mokyklos mokiniai pynė sau tautines draugystės apyrankes bei dovanojo mokyklos bendruomenei. Pradinukai darė kūrybinius darbelius, kuriuose atsispindėjo jų meilė Tėvynei, viktorinoje pasitikrino žinias apie Lietuvą. Vyresnių klasių mokiniai dalyvavo trumpalaikiame integruotame projekte „Mūsų rankose Lietuva“. Na o prieš šventinį Kovo 11-osios savaitgalį pasidabinę tautiniais akcentais rinkomės į aktų salę ir tradiciškai visa bendruomenė sugiedojome tautinę giesmę.

Su Nepriklausomybės atkūrimo diena, su trisdešimt trečiuoju Laisvės pavasariu!

Informaciją pateikė I. Grabauskienė

Žaidimų popietė „Pažaisk su Kaziuku“

Paskelbta 2023-03-03

Kovo 4 d.- pavasario pradžią skelbianti šventė, pavadinta Lietuvos dangiškojo globėjo šventojo Kazimiero garbei. Tad, ketvirtadienį, kovo 2-ąją,tradiciškai  mokykloje vyko smagus pavasarinis šurmulys. Sporto salėje organizuota nuotaikinga, žaisminga  žaidimų  popietė „Pažaisk su Kaziuku“.

Mokiniai linksmai sukosi žaidimuose- rateliuose. Jie smagiai šoko „Auskim sesutės abrūsus“, „Ratelinė polka“, „Malūnėlis “, „Šiaudiniai batai“. Žaidimus- ratelius  pravedė muzikos mokytoja Akvilė.

Užgavėnės

Paskelbta 2023-02-22

Sanatorinės mokyklos persirengėliai su trenksmu varė žiemą ir kvietėsi pavasarį Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre. Šoko, trypė, linksmi buvo, tradicinius Užgavėnių žaidimus žaidė, blynus skanavo, Lašininio ir Kanapinio kovą stebėjo, o galiausiai gražuolę Morę sudegino.

Dėkojame Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrui už svetingumą ir puikią šventinę nuotaiką.

Informaciją parengė D. Čikun

Kvadrato varžybos „Mokinių savivaldos taurei“ laimėti

Paskelbta 2023-01-27

Jau antrus metus iš eilės mokyklos mokinių savivalda ir fizinio ugdymo mokytojas Eduardas Bakševičius organizuoja 5-10 kl. mokinių kvadrato varžybas „Mokinių savivaldos taurei“ laimėti. Šiemet burtų keliu suformuotos keturios komandos : „Mikimauzai“ , „Plėšikai“, „Energetikai“ ir „Blogiukai“. Pirmą etapą žaidė „Mikimauzai“ prieš „Energetikus“. Abu kartus laimėjo „Mikimauzai“. „Plėšikai“ žaidė prieš „Blogiukus“. Stipresni buvo „Blogiukai“ . Antrame etape susitiko „Mikimauzai“ ir „Blogiukai“ , Rezultatu 1:2 laimėjo „Blogiukai“. Žiūrovai audringai palaikė žaidžiančias komandas. Kitą savaitę su nekantrumu lauksime finalo.

Informaciją pateikė L. Latakaitė, mokinių savivaldos narė.

Nuotraukų autorės M. Poškaitė, A. Griniūtė.