Tradiciniai renginiai

Archyvas:

Laisvės gynėjų dienai atminti

Paskelbta 2022-01-13

Kiekvieną sausio -13-osios rytą juntame ypatingą 1991-ųjų dvasią, kai lietuvių tauta buvo pasiryžusi bet kokia kaina ginti iškovotą laisvę. Žvakių liepsnelės plevenančios languose ir Šiaulių miesto savivaldybės skverelyje tarsi Sausio laužų atspindys ir mūsų visų vienybės ženklas.

Kaip ir kasmet mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokinių savivalda dalyvavo miesto bendrojo lavinimo mokyklų pilietinėje akcijoje „Laisvė“. Pirmąją pamoką mokiniai klausėsi mokytojų liudijimų apie tas ypatingas 1991 metų dienas Lietuvai. Visa mokyklos bendruomenė demonstravome savo vienybę bei pasiryžimą ginti iškovotos laisvės, demokratijos ir žmogaus teisių principus.

Informaciją pateikė I. Grabauskienė

2

 

Popietė "Bendruomenės kava"

Paskelbta 2022-01-03

Naujieji 2022-ieji metai tradiciškai prasideda popiete "Bendruomenės kava". Šiais metais norėjome padėkoti visiems už jų indėlį bendruomenėje, už drąsą ir ryžtą, už darbštumą bei "sokratiškai" keliamus klausimus, už ramumą ir lojalumą, už stilių ir už išmintį, už prasmingai atliekamus darbus bei užduotis.

Po padėkų apdovanoti metų darbuotojai, jiems įteikti mokyklos rėmėjo UAB "Mimata" įsteigti dovanų kuponai, mokyklos padėkos raštai ir statulėlės.

Metų darbuotojais tapo: Ingrida Vėževičienė ir Ernesta Mockutė (III vieta), Vytautas Skyrius ir Rima Gvozdiovė (II vieta), Danutė Aleksandravičienė (I vieta). Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtoja tapo Gabrielė Pociūtė, jai įteikti visi prizai ir simbolinė metus galiojanti dovana "Metų darbuotojo automobilio vieta".

Kalėdų vakarėlis

Paskelbta 2021-12-23

Artėja gražiausios metų šventės ir taip laukiamos kalėdinės atostogos. Trečiadienio pavakary mokykloje jau sklandė prieššventinės nuotaikos ir bruzdesys klasėse, nes laukė jaukus pasisėdėjimas draugų būrjyje su šiltais apsikabinimais, palinkėjimais, burtais, vaišėmis ir dovanų pasikeitimu. Paskelbtos „Kalėdiškiausios  klasės“ ir „Kalėdiškiausio bendrabučio kambario“ nominacijos. O kokia šventė be Kalėdų senelio ir jo dovanų? Senelis apie savo ir ištikimo elnio Rudolfo vizitą jau pranešė prieš savaitę. Ir štai sulaukėme! Į mūsų mokyklą atvyko pačių pačiausias, linksmiausias, šmaikščiausias, išradingiausias ir dosniausias Kalėdų senelis.  Ačiū visiems dalyvavusiems ir padėjusiems sukurti šventę. Širdingiausia padėka Taurinto, Militos, Rebekos  tėveliams, kurie prisidėjo prie mūsų mokinių svajonių išpildymo.

Informaciją pateikė  I. Grabauskienė

Įžiebta Kalėdinė eglutė

Paskelbta 2021-11-30

Šiemet mūsų mokyklos eglutė kitokia... Ypatinga... Išskirtinė... Įgyvendinta idėja ją puošti mokinių sukurtais vardiniais žaisliukais. Kūrybos procese mokiniams talkino mokytojos Daiva S., Airina Š. ir Justė S. Eglutės formuotoja - Daiva V. ir Vytautas S. Rezultatas - stulbinantis, stebuklingas. Gražiausių metų švenčių laukimas prasidėjo!

Informaciją parengė Justė S.,

Filmuko autorė Daiva V.

Pirmosios Advento žvakės liepsnelė jau šviečia mūsų mokykloje.

Paskelbta 2021-11-29

Adventas (lot.k. „atėjimas“) - tai susikaupimo, pasiruošimo Kristaus atėjimo į šį pasaulį šventei laikotarpis, trunkantis apie 4 savaites. Pirmąją advento dieną – sekmadienį – uždegama Pranašų žvakė, menanti, kad Kristaus gimimas buvo išpranašautas ir ilgus amžius laukiamas įvykis. Žvakės liepsnelė išreiškia ir kiekvieno žmogaus širdyje visada liepsnojantį gėrio, grožio, ramybės ir laimės troškimą, kvietimą skleisti žmogišką šilumą ir gerumą kitiems. 

Informaciją pateikė tikybos mokytoja Vilma.

PASAULINEI STUBURO DIENAI PAMINĖTI SKIRTA VISA SAVAITĖ ŠIAULIŲ SANATORINĖJE MOKYKLOJE

Paskelbta 2021-10-15

Sveikas vaikas – tai visų svajonė. Ar vaikas toks užaugs, priklauso nuo suaugusiųjų – kokias sąlygas vaikui augti ir vystytis jie sudarys. Vaiko organizmą labai stipriai veikia jam skiepijamas gyvenimo būdas bei aplinka, kurioje auga. Tad jei norime matyti sveikus ateities vaikus - jau dabar turime įkvėpti jiems noro būti sveikiems. COVID-19 pandemijos metu daugumai mokinių nepavyko būti fiziškai aktyviems, bet Šiaulių sanatorinės mokyklos sveikatos priežiūros specialistų ir gydomosios kūno kultūros komanda skatina įvairiais būdais mokinius būti žaismingiems ir aktyviems kasdien.

Mokslo metų užbaigimo šventė

Paskelbta 2021-06-23

Vasariškai šiltą, saulėtą rytą mokyklos kieme susirinko 5-10 kl. mokiniai ir visa gausi mokyklos bendruomenė, kad prieš prasidedant vasaros atostogoms vienas kitu pasidžiaugtume, pasidalintume šių mokslo metų įspūdžiais. Jubiliejiniai mokslo metai baigėsi. Baigėsi atnešę daug pasiekimų, atradimų, malonių rūpesčių. Nors ir gąsdino ta nelemta pandemija, mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiuose konkursuose, olimpiadose, konferencijose, projektuose, akcijose. Šventės metu išdalintas padėkų derlius, dėkota mokiniams ir mokytojams. Paskelbta šių metų bendruomeniškiausia klasė – penktokai ir klasės vadovė Giedrė, geriausiai besimokiusi mokinė – Gabrielė (8 kl.) ir didžiausią pažangą padariusi mokinė – Goda (10 kl.). Nominantai apdovanoti Rimanto Kaukėno paramos fondo premijomis - restorano „Gril London“ vaišėmis ir „Gera dovana“ dovanų čekiais.

2021-2021 mokslo metų skrydis baigėsi! Iki susitikimo rugsėjį!

Informaciją parengė I. Grabauskienė

Šiaulių sanatorinėje mokykloje prasidėjo mėnuo skirtas Žemės dienai.

Paskelbta 2021-03-22

1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Taigi - jau 50 kartą žmonija pabrėžia aplinkos apsaugos svarbą. Šiandien mokyklos mokiniai ir mokytojai iškėlė Žemės vėliavą, parengė kūrybinius darbus iš gamtinių ir antrinių žaliavų "ŽEMĖ", "VANDUO", "ORAS", akcentuodami trijų aplinkos sudedamųjų saugojimo ir puoselėjimo svarbą. Ugdymo procesą paįvairino gamtos garsai.

Informaciją parengė mokytoja Dainė B.