Būreliai

nfs

Archyvas:

Mėtymo į krepšį konkursas „Taiklioji ranka“

Paskelbta 2023-03-31

Kovo 30 dieną mūsų mokykloje vyko, jau tradiciniu tapęs, mėtymo į krepšį konkursas „Taiklioji ranka“. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes - pradinių klasių ir vyresnių klasių mokiniai. Mokiniai susikaupę ir taikliai mėtė į krepšį. Žiūrovai energingai palaikė žaidėjus.

Pirmos grupės laimėtojai: Luknė (III vieta), Gitana (II vieta) ir Martynas (I vieta). Antros grupės laimėtojai: Armandas (III vieta), Saulius (II vieta). Pirmąją garbingą vietą užėmė Emilis, kuris surinko net 15 taškų bei pataikė į krepšį nuo aikštės vidurio linijos. Į krepšį mėtė ir pedagogai. Geriausiai pasirodė ir taikliausia buvo dailės mokytoja Asta. Visi laimėtojai apdovanoti diplomais bei saldžiais prizais.

Informaciją pateikė Lavija Latakaitė

Susipažinome su AKTORIAUS profesija

Paskelbta 2023-03-15

Teatro būrelio "Stop kadras" nariai ne tik intensyviai ruošiasi naujajai spektaklio premjerai, tačiau ir domisi, ką reiškia būti aktoriumi.

Tikru AKTORIUMI.

Rugilė Latvėnaitė- Klaipėdos jaunimo teatro aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos judesio dėstytoja pristatė profesiją, "kai kiekviena diena yra visiškai nauja, kiekviena valanda yra kupina juoko ir ašarų, o kiekviena akimirka gniaužia kvapą".

Tai nuotolinių susitikimų ciklas jaunimui "Noriu būti".

#NoriuBūti

Svečiuojamės P. Višinskio viešojoje bibliotekoje

Paskelbta 2023-01-26

Fotografijos būrelio nariai Šiaulių apskrities P. Višinskio viešojoje bibliotekoje apžiūrėjo lopšelio -darželio „Ažuoliukai“ auklėtojos I. Radavičienės fotografijų parodą „Tyla manyje. Sapnuojančios pievos...“  Po to, apsilankė Jaunimo ir edukacijų erdvėje, Amerikos skaitykloje, didžiojoje skaitykloje, poezijos kambaryje, kino salėje ir kitose erdvėse. Didžiausią įspūdį paliko saugykla ir P.Višinskio pabėgimo kambarys. Erdvių daug, norisi pabūti, apžiūrėti, pabendrauti ir plačiau susipažinti su bibliotekininko profesija. Tad, būrelio nariai pažadėjo dar ne kartą čia grįžti.

 

Parengė G. Gabšienė

 

Kalėdomis kvepiantys meduoliai

Paskelbta 2022-12-05

Šiaulių menų mokykla pasiūlė gražią iniciatyvą: dalyvauti tarptautiniame konkurse-parodoje "Spalvotas meduolis". Maisto inžinerijos būrelį lankantys mokiniai džiaugsmingai sutiko išbandyti save šiame konkurse. Jie susipažino su kalėdinių meduolių receptais, išsirinko vieną ir pasiskirstę į tris grupes, pasiruošė visus būtinus produktus. Gamybos procesas buvo labai įdomus, reikalaujantis susikaupimo ir kantrybės: su cukrumi plakė kiaušinius, su medumi tirpdė sviestą ir kalėdomis kvepiančius prieskonius, sijojo miltus ir minkė kvepiančią, auksinės spalvos tešlą. Pats linksmiausias buvo kūrybinis meduolių formavimo procesas. Iškepusius ir atvėsusius gaminius mokiniai dekoravo baltu glajumis ir pabarstukais. Jie labai stengėsi, nes konkurse-parodoje “Spalvotas meduolis” artimiausią savaitę bus renkamas pats gražiausias meduolis. Reflektuojant mokiniai minėjo, kad meduolinių sausainukų kvapas, skonis ir grožis pranoko visus jų lūkesčius.

Gyvūnų paroda

Paskelbta 2022-10-03

Apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais. Mylėkime ir saugokime juos, nes gyvūnai suteikia gyvenimui daug džiaugsmo ir prasmės.

Artėjant Tarptautinei gyvūnų globos dienai mokyklos mokiniai piešė savo augintinius ir dalyvavo piešinių parodoje "Aš myliu savo augintinį" . Informaciją pateikė R. Beniušienė 

Teatro pamoka netradicinėje aplinkoje

Paskelbta 2022-09-29

Šiandien teatro pamoka 1-4 klasių mokiniams vyko netradicinėje aplinkoje - Šiaulių menų mokyklos teatro studijoje "Kompanija Šauni". Žiūrėjome spektaklį "Apie Šiaulių įžymybes" ir dalyvavome edukaciniame užsiėmime "Teatras prasideda nuo rūbinės". Kai iš tikrųjų užlipi ant teatro SCENOS, nužingsniuoji į UŽKULISIUS, pačiupinėji DEKORACIJAS ar pamojuoji ŠVIESŲ DAILININKUI - šie žodžiai įgauna kitą prasmę ir nebėra tokie nesuprantami ar neįsimenami.

Labai ačiū "Kompanija šauni" jauniesiems aktoriams už šiltą priėmimą, gražų spektaklį ir už pokalbį bei atsakymus į mūsų klausimus.

Informaciją pateikė teatro mokytoja D. Vilcinė

Netradicinė išvyka į spektaklio filmavimą

Paskelbta 2022-06-21

Birželio 20 d. teatro būrelio "Stop kadras" narės vyko į Šiaulių Kultūros centro suaugusių mėgėjų teatro "Durys" spektaklio "Tariamas ligonis" filmavimą. Nauja patirtis ir begaliniai įspūdžiai scenoje matyti vaidinančią savo mokytoją Daivą Vilcinę, stebėti užkulisių darbą, aktorių pasiruošimą ir klaidas. Juk ir aktoriams scenoje visko nutinka :)

Informaciją parengė J. Rinevienė, D. Vilcinė

Teatro būrelio "Stop kadras" spektaklio "Voro vestuvės" premjera

Paskelbta 2022-06-10

Metų premjera įvyko.

Spektaklis "Voro vestuvės". Tai istorija apie vorą Tabalai, kuris siekė vesti saulę. Tačiau ne visiems norams lemta išsipildyti, net jei ir labai stengiesi. Saulė šviečia visiems.

Šiandien saulė ryškiausiai švietė jaunosioms aktorėms: Aistei, Ugnytei, Neringai, Miglei, Lavijai, Ugnei, Audrai, Lukrecijai, Evelinai, Linui, Gitanai, Meilutei, Beatričei ir Deividui. Jų meilė teatrui, atsidavimas ir nuoširdus darbas leidžia džiaugtis puikiu rezultatu.

Dėkojame visiems žiūrovams už buvimą kartu ir garsius aplodismentus.

O kad aktorėms motyvacija stiprėtų, joms padovanota pramogų kupina naktis mokykloje 

Informacija parengė D. Vilcinė, J. Rinevienė

Nuotraukų autorė J. Staponkienė

Turiningas savaitgalis mokykloje

Paskelbta 2022-05-09

Savaitgalį mokykloje likę mokiniai laisvalaikį leido įdomiai ir turiningai: džiaugėsi gražiu oru Talšos ežero pakrantėje, kūrė darbelius parodai “Žaliasis langas į pasaulį”, kepė ne tik tikrus blynus mokyklos virtuvėlėje, bet ir smėlio pyragus mokyklos kieme, gamino spalvingas dovanų dėžutes.

Informaciją pateikė R. Beniušienė