Būreliai

nfs

Archyvas:

Gyvūnų paroda

Paskelbta 2022-10-03

Apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais. Mylėkime ir saugokime juos, nes gyvūnai suteikia gyvenimui daug džiaugsmo ir prasmės.

Artėjant Tarptautinei gyvūnų globos dienai mokyklos mokiniai piešė savo augintinius ir dalyvavo piešinių parodoje "Aš myliu savo augintinį" . Informaciją pateikė R. Beniušienė 

Teatro pamoka netradicinėje aplinkoje

Paskelbta 2022-09-29

Šiandien teatro pamoka 1-4 klasių mokiniams vyko netradicinėje aplinkoje - Šiaulių menų mokyklos teatro studijoje "Kompanija Šauni". Žiūrėjome spektaklį "Apie Šiaulių įžymybes" ir dalyvavome edukaciniame užsiėmime "Teatras prasideda nuo rūbinės". Kai iš tikrųjų užlipi ant teatro SCENOS, nužingsniuoji į UŽKULISIUS, pačiupinėji DEKORACIJAS ar pamojuoji ŠVIESŲ DAILININKUI - šie žodžiai įgauna kitą prasmę ir nebėra tokie nesuprantami ar neįsimenami.

Labai ačiū "Kompanija šauni" jauniesiems aktoriams už šiltą priėmimą, gražų spektaklį ir už pokalbį bei atsakymus į mūsų klausimus.

Informaciją pateikė teatro mokytoja D. Vilcinė

Netradicinė išvyka į spektaklio filmavimą

Paskelbta 2022-06-21

Birželio 20 d. teatro būrelio "Stop kadras" narės vyko į Šiaulių Kultūros centro suaugusių mėgėjų teatro "Durys" spektaklio "Tariamas ligonis" filmavimą. Nauja patirtis ir begaliniai įspūdžiai scenoje matyti vaidinančią savo mokytoją Daivą Vilcinę, stebėti užkulisių darbą, aktorių pasiruošimą ir klaidas. Juk ir aktoriams scenoje visko nutinka :)

Informaciją parengė J. Rinevienė

Teatro būrelio "Stop kadras" spektaklio "Voro vestuvės" premjera

Paskelbta 2022-06-10

Metų premjera įvyko.

Spektaklis "Voro vestuvės". Tai istorija apie vorą Tabalai, kuris siekė vesti saulę. Tačiau ne visiems norams lemta išsipildyti, net jei ir labai stengiesi. Saulė šviečia visiems.

Šiandien saulė ryškiausiai švietė jaunosioms aktorėms: Aistei, Ugnytei, Neringai, Miglei, Lavijai, Ugnei, Audrai, Lukrecijai, Evelinai, Linui, Gitanai, Meilutei, Beatričei ir Deividui. Jų meilė teatrui, atsidavimas ir nuoširdus darbas leidžia džiaugtis puikiu rezultatu.

Dėkojame visiems žiūrovams už buvimą kartu ir garsius aplodismentus.

O kad aktorėms motyvacija stiprėtų, joms padovanota pramogų kupina naktis mokykloje 

Informacija parengė D. Vilcinė, J. Rinevienė

Nuotraukų autorė J. Staponkienė

Turiningas savaitgalis mokykloje

Paskelbta 2022-05-09

Savaitgalį mokykloje likę mokiniai laisvalaikį leido įdomiai ir turiningai: džiaugėsi gražiu oru Talšos ežero pakrantėje, kūrė darbelius parodai “Žaliasis langas į pasaulį”, kepė ne tik tikrus blynus mokyklos virtuvėlėje, bet ir smėlio pyragus mokyklos kieme, gamino spalvingas dovanų dėžutes.

Informaciją pateikė R. Beniušienė 

Išvyka į gyvūnų prieglaudą “Šiaulių Letenėlė”

Paskelbta 2022-05-02

Balandžio mėnesio šūkį "Aš padedu ir bendradarbiauju" - užbaigėme išvyka į gyvūnų prieglaudą “Šiaulių Letenėlė”. Išvykos tikslas - ugdyti mokinių meilę gyvūnams, atsakomybę, atjautą bei skatinti savanorystę. Gyvūnams nuvežėme čiužinius, antklodes bei surinktą paramą. Taip pat turėjome galimybę pavedžioti šunis, jais pasidžiaugti. Su gyvūnais praleistas laikas vaikams paliko neišdildomus įspūdžius. Visų veiduose švytėjo šypsenos - padarėme kad ir nedidelį, bet gerą darbą.

Vaikams tai buvo puiki praktinė atjautos ugdymo pamoka.

Informaciją pateikė R. Beniušienė

Apsilankymas Katinų muziejuje

Paskelbta 2022-04-26

Balandžio 1d. popietę mokyklos gyvūnų mylėtojai lankėsi Katinų muziejuje. Kur tik pažvelgsi, visur katės : indai, žaislai, paveikslai, knygos, atvirukai, statulėlės. Tačiau patys mieliausi eksponatai - šeši gražuoliai katinai, kuriuos buvo galima pakalbinti, paglostyti.

Taip pat apžiūrėjome gyvąjį kampelį. Čia gyvena įvairūs egzotiniai gyvūnai. Vaikai pabendravo su kalbančia papūga, iš arti pamatė pitoną, driežą, iguaną, gyvatę, smauglį bei kitus gyvūnus.

Informaciją pateikė R. Beniušienė

Susitikimas su žaislų kūrėja Asta Liaudanskiene

Paskelbta 2022-04-26

Kovo 18 dieną “Gyvūnų mylėtojų“ būrelio vaikai apsilankė Katinų muziejuje, kur vyko tautodailininkės, žaislų kūrėjos, Astos Liaudanskienės pasiūtų lėlių parodos pristatymas. Autorė kuria įvairias lėles: dideles ir mažas lėles vaidybai, lėles ant medinių šaukštų, pasakų veikėjus, lėles dėžutes. Kiekviena lėlė pasiūta su meile ir fantazija. Menininkės tikslas, kad jos lėlės bent akimirkai sustabdytų praeivį, bent trumpam pralinksmintų nuliūdusį, kad su jomis draugautų kuo daugiau vaikų.

Informaciją parengė R. Beniušienė

Mano margutis

Paskelbta 2022-04-13

9-10 kl. mokiniai, lankantys neformaliojo švietimo STEAM būrelį “Maisto inžinerija” laukiant šv. Velykų, mokėsi dažyti kiaušinius vašku. Susipažino su marginimo vašku tradicijomis, istorija, būdais. Vadovaudamiesi pateiktomis instrukcijomis, patys pasiruošė priemones (vašką, pieštukus su adatėlėmis, kiaušinius ir dažus). Taip pat, mokiniai analizavo dažymo vašku raštus ir bandė patys juos atkartoti ant kiaušinių. Nudažę kiaušinius, dekoravo velykinę kompoziciją su pavasarine žaluma.

Informaciją parengė: A. Šulskienė.