Būreliai

nfs

Archyvas:

Kūčių ir Kalėdų valgiai ir tradicijos

Paskelbta 2021-12-23

Laukdami artėjančių pačių gražiausių metų švenčių, Maisto inžinerijos būrelį lankantys mokiniai susipažino su ilgametėmis kūčių ir Kalėdų valgių tradicijomis. Gyvenantys skirtinguose Lietuvos regionuose vaikai dalijosi savo patirtimi ir mokėsi kepti vieną svarbiausią patiekalų - kūčiukus. Užsiėmimų metu jie džiaugėsi procesu, skanavo kvapnius, traškius kūčiukus ir vaišindami bendraklasius bei pedagogus, dalijosi patirtimi.  

Nepamiršome ir dar vieno svarbaus Kalėdų ir kūčių valgio – silkės. Mokiniai nusprendė paruošti silkę pataluose. Gavosi puikus rezultatas – silkės tortas. Rezultatas skoniu ir grožiu pranoko visus lūkesčius.  

Parengė: A. Šulskienė 

Žiūrime į profesionalus ir mokomės

Paskelbta 2021-09-21

Ketvirtadienio vakarą dešimtokai leido kultūros centre. Stebėjo festivalyje "Baltoji varnelė" dalyvaujančių keistuolių teatro spektaklį "Apie nieką". Tai buvo emocijų, juoko ir susižavėjimo aktorių vaidyba pliūpsnis. Iniciatyvą organizavo teatro būrelio vadovė Justė R. ir teatro mokytoja Daiva V.

Kas žino, gal metų pabaigoje ir dešimtokus išvysime ant scenos ;)

#BaltojiVarnelė

Spektaklio "Geltonų plytų kelias" premjera

Paskelbta 2021-06-17

Teatro būrelio finalinis akordas – tai spektaklio premjera. Su didžiuliu pasiruošimu, nemenkais išbandymais, milžinišku jauduliu, bet degančiomis akimis pristatėme spektaklį „Geltonų plytų kelias“ pagal Keistuolių teatro filmą-spektaklį „Geltonų plytų kelias“. Tai istorija apie mažą mergaitę Doroti, kuri keliavo pas Smaragdų miesto burtininką, kad šis sugrąžintų ją namo į Kanzasą. Kelyje mergaitė sutiko dar tris karščiausius troškimus turinčius veikėjus: kaliausę, kuri svajojo turėti smegenis, medkirtį, kuris troško mylinčios širdies ir bailųjį liūtą, kuriam reikėjo drąsos. Istorija moko, kad visos svajonės išsipildo, tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti.

Gamta fotografijose

Paskelbta 2021-05-28

Pašvietus saulei, išskubėjome su fotoaparatais  į gamtą. Buvome pasiilgę saulės, šilumos, gamtos žalumos. Smagu buvo fiksuoti pasikeitusią po žiemos gamtą, pavasario žiedus, ežero platybes, dangaus atspindžius...

Parengė G. Gabšienė

Floristikos būrelio veikla

Paskelbta 2021-01-27

Šią savaitę floristikos būrelyje1-4 klasių mokiniai kūrė koliažą iš kelių rūšių makaronų, raudonųjų pupelių ir juodųjų pipirų. Daug sėklų dailiai nugulė ant lapo formuojant meškutį, bet nemažai jų buvo ir išragauta :) Po sočios vakarienės vaikams labiausiai norėjosi išbandyti nevirtų makaronų ir pipirų skonius.

Informaciją pateikė floristikos būrelio mokytoja Daiva Stankaitienė 

Sveikiname!

Paskelbta 2020-06-01

Sveikiname 7 klasės mokinę Aistę! Antrininkų konkurse ,,Žvaigždžių žvaigždyne", kurį organizavo Šiaulių menų mokyklos teatro studija ,,Neribotai", ji užėmė III vietą!!! Ačiū balsavusiems.