projekto ”Development of methods of physical activity for children with functional disabilities“ mobilumas Estijoje, Tartu mieste

Paskelbta 2023-05-21

Gegužės 15-18 dienomis Šiaulių sanatorinės mokyklos pedagogai dalyvavo projekto ”Development of methods of physical activity for children with functional disabilities“ antrajame susitikime, kuris vyko Tartu mieste, Estijoje, Herbert Masingu mokykloje. Projekte kartu dalyvauja Šiaulių Ringuvos mokyklos pedagogai, bei kolegos iš Estijos ir Rygos. Stebėjome fizinio aktyvumo pamokas sporto salėje, baseine ir lauko erdvėse. Mokytojai iš Estijos supažindino su mokyklos aplinkomis, pasidalino gerąja patirtimi. Visi projekto dalyviai pristatė savo vedamas fizinio aktyvumo pamokas, metodus.

Lauksime projekto dalyvių Šiaulių sanatorinėje ir Ringuvos mokyklose.

Informaciją parengė L. Laiševcevienė, J. Užgalienė, E. Bakševičius.