Paroda „Eglutė kitaip“

Paskelbta 2021-12-22

Gruodžio mėnesį mokykloje kasdien juntamas prieššventinis šurmulys – vyksta edukacijos, kūrybinės veiklos, kepami kalėdiniai skanumynai, puošiamos mokyklos erdvės.

Devintokai taip pat prisidėjo prie šio prieššventinio šurmulio – mokykloje organizavo renginį „Eglutė kitaip“. Renginio tikslas – pagaminti kalėdines eglutes naudojant įvairias medžiagas bei antrines žaliavas ir papuošti jomis mokyklos erdves.

Gaminant eglutes buvo panaudotas popierius, kartonas, kankorėžiai, medžių šakelės, lentelės ir kitos medžiagos. Paukštelių džiaugsmui viena eglutė buvo pagaminta net iš taukų ir įvairių sėklų mišinio. Ji „pastatyta“ mokyklos kiemo lesyklėlėje ir neleis sparnuočiams žiemą badauti.

Ačiū visiems už kūrybiškumą bei kalėdinę nuotaiką.

Informaciją pateikė E. Raudienė ir R. Beniušienė