Lietuvos Ukrainos mokyklų bendradarbiavimas

Paskelbta 2023-10-03

Rugsėjo 29 dieną pradėjome vykdyti projektą: Congratulations you have your Twin School! Nuotoliniu būdu susitikome su savo dvynės  mokyklos Білоцерківський опорний ліцей-гімназія №20 moksleiviais. Šiame projekte dalyvauja mūsų mokyklos 4 mokiniai. Twinschools projekte -platformoje, 8 savaičių socialinės-edukacinės programos metu nuotoliniu būdu susitiksime ir kūrybiškai bei įtraukiančiai kartu leisime laiką su Ukrainos moksleiviais. Projektas skirtas suartinti Lietuvos ir Ukrainos kultūras, supažindinti moksleivius su skirtingomis tradicijomis, papročiais, gyvenimo būdu ir kylančiais sunkumais, paskatinti ieškoti ir atrasti kultūrinius panašumus, problemų sprendimo būdus, sukurti palaikymo tinklą ir užmegzti draugystes bei bendradarbiavimą visam gyvenimui. 

Informaciją pateikė G. Radavičienė

twin