Integruota veikla „Aš esu sraigė“

Paskelbta 2023-09-27

Gamta iškelia daugybę klausimų: kas? kodėl? iš kur? kam? Ir pabandyk, jei nori, į juos atsakyti. Sudėtinga!?

Rugsėjo mėnesį 4 klasės mokiniai skyrė sraigės pažinimui. Temą „Aš esu sraigė“ vykdė per integruotas IKT, lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, dailės pamokas. Pagal paskirtas temas ieškojo informacijos įvairiuose šaltiniuose, kūrė pateiktis, kurias pristatė klasės draugams. Susipažino su sraigės kūno dalimis, sraigių rūšimis, išsiaiškino kuo sraigė minta, kaip reaguoja į aplinką, dauginasi, juda ir t.t. Per dailės pamoką, pagal instrukciją, piešė sraigę.

Vyko į sraigių ūkį, kuriame ūkio šeimininkė pasakojo apie savo auginamų sraigių ypatumus, padegustavo gaminamų patiekalų iš sraigių mėsos.

Ketvirtokai grįžo patyrę atradimo jausmą, patenkinę smalsumą, supratę, kad atrasti ką nors nauja – vieni juokai.

Parengė klasės seniūnas Ignas N.

Mokytoja Dina K.