akcija "Nuo Flomasterio iki akvarelės“

Paskelbta 2022-05-13

Mokykloje net du mėnesius vyko 5 klasės organizuota akcija "Nuo Flomasterio iki akvarelės“, kurią sudarė trys etapai. 

Pirmo etapo metu visi mūsų mokyklos mokiniai ir jų auklėtojos rinko, kaupė nebenaudojamus, nepiešiančius flomasterius, markerius, žymeklius. Antrame etape visi surinkti flomasteriai buvo suskaičiuoti, išardyti ir jų dirbtinio pluošto šerdys suskirstytos spalvomis. Dailės būrelio užsiėmimuose (mok. Daiva Stankaitienė) vyko trečiasis akcijos etapas, kurio metu iš flomasterių šerdžių buvo pagaminta akvarelė ir sukurti spalvingi, gražūs piešiniai. Akcijos metu buvo surinkti net 666 flomasteriai, o akcijos dalyviai apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais. 

Nuoširdžiai dėkojame dalyviams ir visus kviečiame aplankyti mokinių kūrybinių darbų parodą ,,Akvarelė“, kuri veiks iki birželio 8d. mokyklos valgykloje. 

 

Informaciją pateikė Justė Rinevienė