Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

Paskelbta 2023-03-06

2023-03-03 Vilniaus universiteto Šiaulių Akademijoje vyko XXII tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija. Mokiniai pristatė matematikos, ekonomikos ir IT srities pranešimus. Dalyvavo daugiau kaip 100 dalyvių ir VUŠA dėstytojų komisija, kuri  vertino darbus. Smagu buvo matyti tokį gausų būrį jaunųjų talentų atvykusių iš įvairių Lietuvos ir Latvijos mokyklų. Galime pasidžiaugti, kad ir mūsų mokyklos mokinė dešimtokė Neringa Mikaitė skaitė integruotą matematikos-informacinių technologijų pranešimą „Sveika mityba“. Mokinę paruošė mokytojai Saulius Dovydaitis ir Lina Bartašienė.

Išklausėme daug įdomių pranešimų, įgijome žinių ir pasisėmėme idėjų. Tokios konferencijos ne tik džiugina, bet ir įkvepia naujiems darbams.

Informaciją pateikė mokytoja Lina B.