Sveiki atvykę į Šiaurės šalių literatūros savaitę 2022

Paskelbta 2022-11-23

Šiaurės šalių literatūros savaitė – jau trečią dešimtmetį vykdomas kultūros projektas, skirtas skaitymo skatinimui bei pažinčiai su Šiaurės šalių literatūra. Šių metų tema – „Gamta šiaurėje“. Pagrindinė savaitės idėja – tamsiausiu metų laiku uždegti žvakes ir skaityti.

Minint šią savaitę Šiaulių sanatorinėje mokykloje Kalbų mokytojų metodinės grupės nariai organizavo Patrik Svensson knygos „Apie ungurius ir žmones“ ištraukų „Prie upės“ ir „Pažiūrėti unguriui į akis“ skaitymus. Angliškai mokiniai skaitė H.K.Anderseno pasakas. Savo įspūdžius apie perskaitytas istorijas skaitytojai perteikė piešdami iliustracijas, kūrė esė ir miniatiūras, išleido knygutes su savo darbais. Dalį darbų galima pamatyti mokyklos stende.

Kalbų mokytojų metodinės grupės nariai visiems linki jaukių ir šiltų vakarų su kvapnios arbatos puodeliu ir gera knyga.