Steam veikla Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre

Paskelbta 2021-12-02

Lapkričio 23, 30 ir gruodžio 1 dienomis 3 – 4 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ir sėkmingai baigė Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro STEAM Junior programą „Įvairių rūšių vabzdžių anatomija ir vystymosi tyrimas“. Mokiniai pažino ir daug sužinojo apie jaunųjų gamtininkų centro gyvūnijos sode gyvenančius vabzdžius. Piešė ir išrinko įdomiausią informaciją apie pasirinktą vabzdį. Mikroskopais tyrinėjo vabzdžio kūno sandarą. Analizavo įvairių rūšių vabzdžių skirtumus ir panašumus, išskirtinius bruožus. Mokiniai išsiaiškino tokias sąvokas, kaip : cerkas, fosilijos, nimfa, chitininė danga ir kt. Mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų. Artimiau susipažinę su vabzdžiais, nugalėjo savo baimę ir išdrįso juos paimti į rankas. Didelio azarto ir džiaugsmingų emocijų sukėlė Madagaskaro tarakonų lenktynės. Mokiniams labai patiko dalyvauti užsiėmimuose ir netgi svarstė galimybę auginti vabzdžius namuose.

Informaciją pateikė L. Navikienė ir L. Laiševcevienė