Steam kūrybinių dirbtuvių "Kiaušiniai kiaušinėliai" eksperimentai, interaktyvi Flippity viktorina ir trijų vykusių etapų apdovanojimo ceremonija

Paskelbta 2022-04-28

Trečiadienio vakaras skirtas trečiajam ir jau paskutiniam "Kiaušinių kiaušinėlių" etapui. Jo metu įspūdingieji ir daug geriausių emocijų suteikę eksperimentai su kiaušiniais: "guminis kiaušinis", plaukia ar skęsta, virtas ar nevirtas, ar pavyks viena ranka sutraiškyti nevirtą kiaušinį?! Bei interaktyvi Flippity viktorina apie pavasarį, Šv. Velykas ir, žinoma, kiaušinius. Viktorinoje dalyvavo penkios 2-10 klasių komandos. Prizinės vietos atiteko pradinukams, devintokams ir dešimtokams. Paaiškėjo ir ilgai laukti, dar prieš Velykas vykusių kūrybinių dirbtuvių, laureatai. Mokinių kurtus didžiulius popierinius margučius vertino kompetentinga komisija: dailės būrelio mokytoja Daiva Stankaitienė, muzikos mokytoja Akvilė Greičiūnaitė-Rakickienė, pradinių klasių mokytoja Laima Laiševcevienė ir teatro mokytoja Daiva Vilcinė. Originaliausiu pripažintas devintokės Aistės K. ir aštuntokės Agnės margutis. Kūrybiškiausias - antroko Arno ir ketvirtoko Lino. Margiausias - penktokų Modesto ir Augustės. Velykiškiausius margučius sukūrė: dešimtokės Austėja A., Audra ir Neringa, devintokė Aistė Got. ir aštuntokai Domas, Lavija bei Rinata. O pavasariškiausio nominacija atiteko ketvirtokei Gitanai. Taigi... Kūrėme, ridenome, eksperimentavome, mąstėme ir galvojome, bendradarbiavome ir džiaugėmės buvimu kartu. Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems "Kiaušinių kiaušinėlių" renginių cikle! Jūs nuostabūs.

Pavasariškiausi linkėjimai nuo Justės S. ir Justės R.

Nuotraukų autorė dešimtokė Audra