"Šok į tėvų klumpes"

Paskelbta 2020-06-05

Šiaulių sanatorinė mokykla gegužės mėnesį prisijungė prie iniciatyvos "Šok į tėvų klumpes".

6 klasės mokiniai pasikvietė vienos mergaitės globėją. Moteris pristatė savo verslo idėją, supažindino su parduotuvių, kavinių verslo ypatumais. Mokiniai sužinojo, kas svarbiausia norint pradėti savo verslą ir kokios savybės padeda jį sėkmingai plėtoti.

7 klasės mokinių nuotolinėje klasės valandėlėje dalyvavo Povilo tėtis Alvydas, kuris papasakojo apie žurnalisto profesiją.

Aštuntokai nuotoliniu būdu, naudojant Zoom programą, bendravo su klasės draugo Augusto mama. Ji supažindino su teismo posėdžių sekretoriaus ir žurnalisto profesijomis.

O pas devintokus nuotolinėje ugdymo karjerai valandėlėje svečiavosi dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis. Jis pasakojo vaikams apie dainininko profesiją, kaip kuriamos dainos. Trumpai apžvelgė savo kūrybą. Pristatė išleistus muzikos albumus ir parašytas knygas. Paulius vaikus paskatino siekti savo tikslo, nenuleisti rankų ir iš visų jėgų stengtis, kad svajonė taptų realybe.

Labai ačiū mokinių tėveliams, globėjams ir dainininkui Pauliui už nuotolinį apsilankymą svečiuose! Image removed.