Popietė "Bendruomenės kava"

Paskelbta 2022-01-03

Naujieji 2022-ieji metai tradiciškai prasideda popiete "Bendruomenės kava". Šiais metais norėjome padėkoti visiems už jų indėlį bendruomenėje, už drąsą ir ryžtą, už darbštumą bei "sokratiškai" keliamus klausimus, už ramumą ir lojalumą, už stilių ir už išmintį, už prasmingai atliekamus darbus bei užduotis.

Po padėkų apdovanoti metų darbuotojai, jiems įteikti mokyklos rėmėjo UAB "Mimata" įsteigti dovanų kuponai, mokyklos padėkos raštai ir statulėlės.

Metų darbuotojais tapo: Ingrida Vėževičienė ir Ernesta Mockutė (III vieta), Vytautas Skyrius ir Rima Gvozdiovė (II vieta), Danutė Aleksandravičienė (I vieta). Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtoja tapo Gabrielė Pociūtė, jai įteikti visi prizai ir simbolinė metus galiojanti dovana "Metų darbuotojo automobilio vieta".

Apdovanojimus vainikavo muzikos mokytojos Sandros ir jos vyro Alfonso sielas virpinantis koncertas. O popietę užbaigė tradicinio angelų žaidimų kulminacija, išsiaiškinome savo "angelus" draugus, kurie šėliojo ir vieni kitus stebino visą prieš Kalėdinę savaitę, bei vaišės su kavos/arbatos puodeliu.

Mes taip švenčiame gyvenimą - šiltai, emocionaliai, dėkodami ir priimdami padėkas❤️

Informaciją pateikė D. Vilcinė

1