Pažintis su BIGSO

Paskelbta 2023-05-21

Norėdami kuo daugiau sužinoti apie Šiaulių miesto įmones, septintokai apsilankė UAB „BIGSO“ . Tai Švedijoje įsikūrusios Bigso Box padalinys ,kuris gamina pakavimo dėžutes visoms pramonės šakoms: išskirtinės dovanų rinkinių pakuotės, individualaus dizaino pakuotės maisto produktams, grožio ir medicinos priemonėms, baldams ir technologijoms, juvelyriškai. Gaminiai, pagaminti šioje gamykloje, tiekiami ne tik į prekybos tinklą „Ikea“ (Švedija), jie keliauja ir į kitas ES šalis, ir net į Japoniją, Ameriką, Australiją. Įmonėje dirba apie 200 darbuotojų. Daug automatizuotų procesų. Vienas įrenginys atlieka visus procesus: nuo lapo paėmimo iki galutinio rezultato. Tačiau yra kai kurie procesai ir rankiniai. Pvz. spalvotų lapų skaičiavimas (po 10 vnt. į pakuotę).

Pasivaikščiojus po įmonę, pasižvalgius po visas sales, pamačius gamybos procesus, mūsų klasės vaikinai tikrai surastų sau darbo vietą- autokrautuvo vairuotojai. Bet... dar reikia pasimokyti!

 

Parengė G. Gabšienė