Pažintiniai vizitai Buitininkų paslaugų skyriuje

Paskelbta 2022-06-17

Apie savęs pažinimą kalbama daug ir visur. Savęs pažinimo, profesijos, tiksliau karjeros kelio pasirinkimo svarba akcentuojama jau nuo pradinių klasių. Taigi, 6,7,8,9,10 klasių mokiniai, norėdami plačiau susipažinti su ŠPRC buitinių paslaugų skyriuje ruošiamomis specialybėmis, planavo pažintinius vizitus. Buitinių paslaugų skyrius – tramplinas į profesinį pripažinimą. Mokiniai susipažino su fotografo, floristo, kirpėjo kosmetiko, siuvėjo, visažisto specialybėmis, įstojimo bei mokymosi sąlygomis, apžiūrėjo mokymosi klases. Mokinius šiltai priėmė ir nuoširdžiai bendravo mokytoja Asta Abukevičienė.

Ne veltui sakoma, kad, jei jauti aistrą šokti – šok. Jei be teptuko neįsivaizduoji nei dienos – tapyk. Jei bendrauti su žmonėmis nepavargdamas galėtum dienų dienas – ieškok darbo, kuriame netrūksta bendravimo. Jei turi svajonę – siek jos tikslingai kiekvieną dieną ir pasieksi!

„Vienintelis būdas gerai dirbti, tai – dirbti mėgstamą darbą.“

(Steve'as Jobsas)

Parengė G. Gabšienė

Ačiū https://www.facebook.com/buitiniupaslauguskyrius už bendradarbiavimą