Nacionalinė karjeros savaitė 2019

Paskelbta 2019-11-27

„Nacionalinė karjeros savaitė 2019“

„Nacionalinės karjeros savaitės vienas iš renginių- susitikimas su Swedbanko pardavimų  vadybininku Mantu Udru. Vadybininkas mūsų  9- 10  klasių moksleiviams pateikė statistikos apie Swedbanką, jo darbuotojus, esamas pareigybes, papasakojo kokias funkcijas ir kokias finansines paslaugas teikia, apie banko sudaromas išskirtines sąlygas jaunimui. Pranešėjas pabrėžė ir finansinio raštingumo svarbą, paaiškino, ką jaunimas gali padaryti jau šiandien, kad taptų raštingas, mokė atskirti poreikius nuo norų. Kalbėjo ir apie taupymą, skolinimąsi, atsakomybes, pateikė patarimų, nuo ko pradėti ir kaip išvengti klaidų taupant ar skolinantis pinigų.

M. Udras akcentavo, kad turtingas ne tas, kas daug uždirba, bet tas kas moka elgtis su pinigais.

                                                                                   Parengė Giedrė Gabšienė