Mokslo metų užbaigimo šventė

Paskelbta 2022-06-23

Pro prasmingą pamokų tylą ir skambų pertraukų juoką, per šurmulį, jaudulį prieš renginius vingiavo mokyklinio gyvenimo kelias. Ir štai pražydo vasara, skelbianti laikiną atsisveikinimą su mokykla. Mokyklos kiemas atgijo nuo šventiškai pasipuošusių, spindinčių gera nuotaika ir šypsenomis mokinių, jų tėvelių, globėjų, pedagogų ir visos bendruomenės, kuri stengėsi, kad mūsų mokiniams būtų saugu ir gera mokykloje.

Sakoma, kad viščiukus skaičiuojama rudenį ir derlius imamas rudenį, bet mokykloje derlius imamas vasaros pradžioje. Už gerą mokymąsi, nepriekaištingą elgesį, aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime 5-9 kl. mokiniams išdalintos direktorės padėkos ir atminimo dovanos, kurias įsteigė ir įteikė Mokyklos tarybos pirmininkas, UAB „Mimata“ direktorius Gintaras Taujenis. Apdovanoti tvarkingiausio savarankiškumo ugdymo skyriaus gyventojos šeštokės Ugnė ir Gabrielė. Paskelbta šių mokslo metų didžiausią asmeninę pažangą padariusi 6 kl. mokinė Gabrielė, bei geriausi besimokiusi 9 kl. mokinė Gabrielė bei antroje pagal pažangumą vietoje likusi 6 kl. mokinė Ugnė ir likęs trečias 9 kl. mokinys Aistis. Dovanas įsteigė Rimanto Kaukėno paramos grupė. Didžiausią pažangą padariusiai ir geriausiai rezultatais baigusioms mokinėms įteikti „Gera dovana“ dovanų kuponai pasirinktai pramogai bei Rimanto Kaukėno paramos grupės bliuzonai pažymėti „gerumo tašku“.

Viskas gyvenime turi pabaigą. Baigėsi mokslo metai. Kelionės bilietai su palinkėjimais į aukštesnę klasę išdalinti. Visa bendruomenė pakviesta paskanauti ledų, pasivaišinti pačių mokinių keptais pyragais, tėvelių dovanotomis braškėmis.

Ačiū visiems, kurie buvote kartu. Tegul išsipildo mokyklos direktorės palinkėjimai – vasaros atostogos būna saugios, kupinos gerų įspūdžių ir saulės.

Informaciją parengė Irma Grabauskienė