Mokslo metų užbaigimo šventė

Paskelbta 2021-06-23

Vasariškai šiltą, saulėtą rytą mokyklos kieme susirinko 5-10 kl. mokiniai ir visa gausi mokyklos bendruomenė, kad prieš prasidedant vasaros atostogoms vienas kitu pasidžiaugtume, pasidalintume šių mokslo metų įspūdžiais. Jubiliejiniai mokslo metai baigėsi. Baigėsi atnešę daug pasiekimų, atradimų, malonių rūpesčių. Nors ir gąsdino ta nelemta pandemija, mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiuose konkursuose, olimpiadose, konferencijose, projektuose, akcijose. Šventės metu išdalintas padėkų derlius, dėkota mokiniams ir mokytojams. Paskelbta šių metų bendruomeniškiausia klasė – penktokai ir klasės vadovė Giedrė, geriausiai besimokiusi mokinė – Gabrielė (8 kl.) ir didžiausią pažangą padariusi mokinė – Goda (10 kl.). Nominantai apdovanoti Rimanto Kaukėno paramos fondo premijomis - restorano „Gril London“ vaišėmis ir „Gera dovana“ dovanų čekiais.

2021-2021 mokslo metų skrydis baigėsi! Iki susitikimo rugsėjį!

Informaciją parengė I. Grabauskienė