Laisvės gynėjų dienai atminti

Paskelbta 2022-01-13

Kiekvieną sausio -13-osios rytą juntame ypatingą 1991-ųjų dvasią, kai lietuvių tauta buvo pasiryžusi bet kokia kaina ginti iškovotą laisvę. Žvakių liepsnelės plevenančios languose ir Šiaulių miesto savivaldybės skverelyje tarsi Sausio laužų atspindys ir mūsų visų vienybės ženklas.

Kaip ir kasmet mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokinių savivalda dalyvavo miesto bendrojo lavinimo mokyklų pilietinėje akcijoje „Laisvė“. Pirmąją pamoką mokiniai klausėsi mokytojų liudijimų apie tas ypatingas 1991 metų dienas Lietuvai. Visa mokyklos bendruomenė demonstravome savo vienybę bei pasiryžimą ginti iškovotos laisvės, demokratijos ir žmogaus teisių principus.

Informaciją pateikė I. Grabauskienė

2