KVIETIMAS MOKINIAMS DALYVAUTI „ERASMUS+“ PROGRAMOS PROJEKTO MOBILUMUOSE  

Paskelbta 2023-09-20

Skelbiama mokinių atranka dalyvauti „Erasmus+“ programos bendrojo ugdymo srityje, finansuojamų Europos Sąjungos, projektų veiklose 2023-2024 m.m. 

Kas gali dalyvauti atrankoje? – 5-10 klasių mokiniai. 

Ką reikia daryti, norint dalyvauti atrankoje? 

  1. Pateikti motyvacinį laišką ir tėvų, globėjų, rūpintojų sutikimą (motyvacinio laiško ir tėvų, globėjų, rūpintojų sutikimo formas galima pasiimti raštinėje). 
  2. Motyvacinį laišką turi parašyti pats mokinys, o vienas iš tėvų, globėjų, rūpintojų turi užpildyti sutikimą dėl dalyvavimo projekto mobilumuose. 
  3. Mokiniai motyvacinį laišką ir tėvų, globėjų, rūpintojų sutikimą turi atnešti iki spalio 2 d., į raštinę. 

Kas turi būti parašyta motyvaciniame laiške?  

Atminkite, kad motyvacinio laiško tikslas yra pristatyti save.  

Laiške reikia nurodyti, kodėl dalyvavimas tarptautinių projektų mobilumuose jus domina, ko iš jų tikitės (jūsų lūkesčiai), kokius darbus galėtumėte atlikti, kad projektų rezultatai būtų kuo geresni, kokiose mokymosi srityse jums sekasi geriausiai, kokias silpnesnes savo vietas norėtumėte sustiprinti dalyvaudami šiame projekte. Kokias savo žinias, gebėjimus ir patirtį galite panaudoti projektuose. 

Kada vyks atranka?  

Mokiniai motyvacinį laišką ir tėvų sutikimą turi atnešti iki spalio 2 d., į raštinę. 

Dalyvių skaičius ribotas! Jei norinčių bus daugiau, atsižvelgsime į mokymosi rezultatus, asmeninę pažangą, mokinio aktyvumą bei klasės vadovų, auklėtojų, mokytojų ir socialinio pedagogo rekomendacijas. 

Atranka vyks 2023 m. spalio 4-6 dienomis. 

Atrinktus kandidatus informuosime asmeniškai.  

Sėkmės konkurse!!!