Kviečiame mokytis Šiaulių sanatorinėje mokykloje

Paskelbta 2021-03-31

Kviečiame mokytis ir tobulinti sveikatos gebėjimus mūsų mokykloje. Ir pasidalinti šia informacija!

Kodėl pas mus? Todėl, kad mes Ypatingi! 

Šiaulių sanatorinėje mokykloje sudaromos sąlygos lavintis ir gydytis sveikatos problemų turintiems mokiniams. Turime ilgą ir profesionalią patirtį ir ugdyti, ir gydyti vaikus, nes mokykloje dirba susitelkusi ir rūpestinga mokytojų, auklėtojų ir medicinos darbuotojų komanda, kuri bendrojo ugdymo (pradinio ir pagrindinio) programas puikiai suderina su gydymo programomis. Mokykla turi Asmens sveikatos priežiūros įstaigos licenciją (Nr.3198, 2008-09-16) teikti fizinės medicinos reabilitacijos, ortopedijos, traumatologijos, vaikų ligų, vaikų neurologijos, kineziterapijos, masažo, vaikų ambulatorinės reabilitacijos II (vaikų judamojo atramos aparato pažeidimų, vaikų nervų sistemos ligų) paslaugas.

Mokykloje ugdomi vaikai, kuriems nustatyta:

Image removed.jungiamojo audinio ir skeleto-raumenų ligos;

Image removed.įgimtos stuburo ir krūtinės ląstos, kaulų bei raumenų formavimosi ydos, skeleto deformacijos;

Image removed.lėtiniai neurologiniai susirgimai;

Image removed.artritai, širdies ydos;

Image removed.juveninė arterinė hipertenzija, kardiomiopatijos.

Kaip padedame vaikams? 

Mylime, ugdome ir gydome. Gydymas taikomas kompleksinis: gydomoji kūno kultūra, plaukimas, masažas, kineziterapija, grūdinimas, aeracija, tausojamasis dienos režimas.

Tai kodėl mes Ypatingi? 

1. Kiekvienam mokiniui sudaromas individualus ugdymo planas, atsižvelgiama į specifinius jo poreikius ir galimybes.

2. Mokykla pritaikyta vaikams su įvairiomis negaliomis. Pagrindiniame mokyklos pastate įrengtas liftas, baseino pastate – neįgaliųjų keltuvas. Judėjimo negalią turinčių mokinių įkėlimui ir iškėlimui iš baseino taip pat įrengtas keltuvas.

3. Gyvenimas mokyklos bendrabutyje, maitinimas, gydomosios procedūros – nemokami . Kompensuojamos mokinio kelionės iš/į mokyklą.

4. Net 5 kartus per savaitę visiems mokiniams vyksta gydomieji užsiėmimai.

5. Mokiniai apdovanojami, jiems skiriamos premijos 

6. Mokykla dirba 24/7 (visą parą ir visą savaitę) 

7. Vaikai lanko būrelius, keliauja į miestą, svečiuojasi muziejuose, pramogauja įvairiose edukacijose, dalyvauja mokyklos, miesto, respublikos, tarptautiniuose projektuose.

Kokie specialistai pas mus dirba? 

Mokyklos komanda didelė ir darni: mokytojai, mokytojų padėjėjai, auklėtojai, aptarnaujantis personalas. Be bendrojo ugdymo mokytojų, vaikais rūpinasi specialieji pedagogai, psichologas, socialinis pedagogas, logopedas. Mokykloje taip pat dirba gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojai, kineziterapeutai, ergoterapeutas, masažuotojai. Vadovaujantis gydytojų paskyrimu atliekama ilgalaikė reabilitacija.

Svarbiausia

Stengiamės, kad visi mokiniai atsiskleistų, atrastų savo talentus ir gebėjimus. Kiekvienas turi galimybę pabūti ir renginio vedėju, ir padainuoti ir suvaidinti scenoje. Mokome vaikus būti iniciatyviais, aktyviais, smalsiais ir drąsiais. Todėl, jau užvėrus mokyklos duris, jiems puikiai sekasi pritapti, gerai jaustis ir gyventi pilnavertį gyvenimą

Į mokyklą priimami iš visos Lietuvos 1-10 klasių mokiniai, turintys judesio ir (ar) lėtinių neurologinių sutrikimų.

Dokumentai, kurių paprašysime iš tėvelių:

Image removed.prašymas;

Image removed.mokymosi pasiekimų pažymėjimas;

Image removed.vaiko sveikatos pažymėjimas (027-1/0 forma);

Image removed.gyvenamosios vietos deklaracija;

Image removed.pedagoginės psichologinės tarnybos (ar švietimo pagalbos tarnybos) pažyma dėl nustatytų didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių;

taip pat vieno iš šių dokumentų:

Image removed.fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo ir (ar) gydytojo ortopedo ir (ar) gydytojo neurologo asmens fizinės ir judėjimo būklės įvertinimas, jei vaikas turi fizinių ir judėjimo sutrikimų;

Image removed.sveikatos priežiūros įstaigos gydytojų konsultavimo komisijos rekomendacija, jei vaikas serga lėtine liga.

Mokytis mokykloje galima pradėti bet kada (ištisus mokslo metus)

Kviečiame į gyvenimą žengti su Šiaulių sanatorine mokykla. Paspaudę čia lengvai pateiksite nuotoliniu būdu prašymą mokytis mokykloje.

Detalesnė informacija teikiama telefonais: (8 41) 52 46 12, mob. +370 656 85781.

Mokyklos adresas: K. Kalinausko g. 17, 76281 Šiauliai.

El. paštas: rastine@sanatorinemokykla.lt

Interneto svetainė: www.sanatorinemokykla.lt

Virtualus turas po mokyklą https://www.google.com/.../data=!3m7!1e1!3m5... Čia gali pasivaikščioti po mokyklą ir apžiūrėti, kaip mes gyvename.

Susitikime ir raskime daugiau bendradarbiavimo galimybių! 

https://youtu.be/UTCyWFUgiYU