Išvyka į policijos muziejų

Paskelbta 2023-11-06

Lapkričio 15d. 9 ir 10 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių apskrities policijos muziejuje. Išvykoje karjerai mokiniai sužinojo, kad norint tapti policijos pareigūnu reikia po vidurinio mokslo išsilavinimo stoti į Lietuvos policijos mokyklą, kurioje mokslas trunka 9 mėnesius. Žinoma, norint tęsti karjerą galima mokytis MRU Viešojo saugumo akademijoje Vilniuje arba Kaune. Muziejuje susipažinome su Lietuvos ir Šiaulių policijos atsiradimo (įkūrimo) istorija, apžiūrėjome policijos pareigūno uniformas, pasimatavome vos ant galvos, dėl svorio, išlaikomą šalmą, 25 kg sveriantį neperšaunamą skydą, iš įvairių pasaulio šalių dovanotas policijos pareigūnų kepures. Taip pat išklausėme daug gyvenimiškų istorijų iš policijos pareigūnų kasdienybės. Jau keletas mokinių susidomėjo šia sunkia ir nenuobodžia profesija.

Informacija pateikė Daiva S. ir Rasa B.