Iniciatyva "Šok į tėvų klumpes"

Paskelbta 2018-05-29

Mūsų mokykla prisijungė prie iniciatyvos "Šok į tėvų klumpes". Susipažinti su savo profesine veikla mus pakvietė  šeštoko Justo mama, Laima. Gegužės 28 d. vykome į medicininių tyrimų laboratoriją - UAB "Rezus.lt". Laboratorijos darbuotojai labai maloniai mus sutiko ir papasakojo kaip yra atliekami kraujo tyrimai, ką jie parodo, kokiais būdais paimamas kraujas ir, žinoma, kokie mokomieji dalykai (chemija, fizika, biologija, matematika, lietuvių k. ir anglų k.) yra reikalingi norint dirbti tokį darbą.  Daugelis žmonių bijo adatų, kraujo ar įvairių medicininių procedūrų, tačiau moderni ,"Rezus.lt", laboratorija ir profesionalūs bei šilti jos darbuotojai visiškai negąsdina! Mokiniai su mielu noru davė kraujo tyrimams atlikti. Labai ačiū Justo mamai Laimai už dovanėles ir  už nepakartojamą galimybę iš arti susipažinti su medicininių tyrimų laboratorijos darbuotojo specialybe!

Informaciją pateikė J. Staponkienė