Iniciatyva #50metų50pokyčių. Mokyklos direktorė

Paskelbta 2021-06-23

Šiandien paskutinė mūsų jubiliejinių 50-ųjų mokslo metų diena ir finišuojame su iniciatyvos #50metų50pokyčių pabaiga. Šiandien pristatome visų pokyčių iniciatorę – mokyklos direktorę Lijaną Giedraitienę.

Tai žmogus, kuris visas atnaujintas ir neatnaujintas aplinkas šildo savo žmogiškumu, įkvepiantis, suprantantis, žavintis savo įžvalgumu ir gerumu. Kai vadovo akys dega noru padaryti kuo daugiau ir kuo geriau, tai pokyčiai vyksta nuolat. Tai žmogus, iš kurio lūpų dažniausiai išgirsime žodžius: „Taip“, „Darom“, „Sprendžiam“, o direktoriaus kabinetas visiškai nėra susijęs su baime užeiti.

Per šią iniciatyvą pristatėme 50 dalykų, nuo mažų pasikeitimų iki didžiulių renovacijų, liftų įrengimų, remonto darbų. Ir tie pokyčiai nesustos.

Džiaugiamės ir plojam atsistoję už nuveiktus bei planuojamus nuveikti darbus. Ir šį kartą MES JUMS Lijana Giedraitiene sakom „Ačiū, kad esate mūsų bendruomenės dalis“.

#50metų50pokyčių

https://youtu.be/O4fjemGEJc4