Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS

Paskelbta 2019-09-30

Šiaulių arenoje vyko bene didžiausias metų renginys regiono jaunimui – „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“.  Festivalio atidarymas buvo griausmingas – susirinkusiųjų laukė muzikinis rekordas, kurio metu scenoje pasirodė daugiau nei 330 dalyvių. Po arenos stogu roko ritmu šėlo didžiulis būrys atlikėjų: dešimtys gitaristų, būgnininkų, dainininkų ir choristų iš įvairių Šiaulių miesto įstaigų. Renginį vedė Dominykas Vaitiekūnas -  aktorius, atlikėjas, įvairių muzikinių, šokio ir televizijos projektų dalyvis bei vedėjas. Pranešimus didžiojoje arenos scenoje skaitė sveikatingumo, gyvenimo būdo treneris, motyvacijos ir geros savijautos lektorius Ignas Bakėjus, lenktynininkas Benediktas Vanagas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vadybos mokslų daktarė Dominyka Venciūte, atlikėjas Vidas Bareikis. Renginio metu galėjome susipažinti, kokių galimybių siūlo mūsų miestas. Šiaulių valstybinė kolegija vyresniųjų klasių moksleivių laukė kūrybinėse dirbtuvėse – jose moksleiviai turėjo galimybę kūrybiškai pažvelgti į mokslą, išbandyti įvairiausias veiklas ir pasijausti tikrais atradėjais.  Renginyje  sužinojome apie mokymosi, studijų, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugas, teikiamas Šiauliuose, įvairias jaunimo programas, projektus ir iniciatyvas, savanorystę ir kitas savirealizacijos galimybes. Mūsų mokyklos stendas ir parengtos sveikatinimo veiklos taip pat sulaukė nemažai lankytojų.

Dėkojame mokytojams Anželikai, Eduardui ir 10a klasės mokiniams: Aurelijai,  Ernestui, Arnui, Gediminui, puikiai atstovavusiems  mokyklą ir skleidusiems gerąją žinią apie joje vykdomą 2SB programą ir  sveikatinimo veiklas.

Informaciją parengė I. Grabauskienė