Erasmus+programos KA1 mobilumas Portugalijoje

Paskelbta 2023-05-29

Šiaulių sanatorinės mokyklos 3-4 klasių šeši mokiniai ir dvi mokytojos dalyvauja Erasmus+programos KA1projekte, kuris vyksta Agrupamento de Escolas Vieira de Araujo mokykloje, Vieira do Minho miestelyje, Portugalijoje. Kelionės tikslas- susipažinti su Portugalijos švietimo sistema, aktyviais mokymosi metodais, įtraukiojo ugdymo(si) organizavimo principais, IT priemonių ir naujų ugdymosi metodų taikymų ugdymo(si) procese. Visą savaitę mokiniams vyko veiklos kartu su Portugalijos mokiniais. Dalyvavo fizinio aktyvumo pamokose, robotikos užsiėmimuose, bibliotekoje. Išbandė aktyvų mokymosi metodą- žaidimą "SuperTmatik", lavino matematines žinias. Mokyklos darže pasodino atvežtas lietuviškas sėklas, susipažino su jų darže auginamomis daržovėmis ir vaismedžiais. Mokėsi naudotis PlantNet programėle, kuria atpažino augalus. Aplankėme įspūdingą Geres nacionalinį parką. Pirmoji savaitė visiems ilgam įsiminė nuoširdžiu bendravimu, dėmesiu ir nepakartojama patirtimi. Informaciją pateikė Lina Navikienė ir Laima Laiševcevienė