Edukacija "Šokolado muziejus ir šokoladinių saldainių dirbtuvės"

Paskelbta 2022-12-23

9 klasės mokiniai dalyvavo "Rūtos" saldainių fabriko organizuotoje edukacijoje "Šokolado muziejus ir šokoladinių saldainių dirbtuvės". Sužinojome, kad kakavos pupeles gėrimui žmonės naudojo jau prieš 4000 metų, kad iš vienos kakavos medžio pupelės galima pagaminti vieną šokolado plytelę, kad kadaise kakavos pupelės buvo naudojamos vietoje pinigų ir dar daug įdomybių. O šokoladinių saldainių dirbtuvės pranoko visus lūkesčius. Iš juodojo, pieniško ir baltojo šokolado, įvairių natūralių pabarstukų, migdolų riešutų, džiovintų abrikosų, marcipano masės gaminomės saldainius. Ragavome, kūrėme, džiaugėmės ir po pilną dėželę savo pagamintų saldainių išsinešėme į namus. Tikra šventė smaguriams. Informaciją pateikė Daiva S.