Dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikiate pervesdami 1,2 procento pajamų mokesčio sumos.

Paskelbta 2022-04-13

Dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikiate pervesdami 1,2 procento pajamų mokesčio sumos.

1

Kviečiame mokinių tėvelius ir mokyklos darbuotojus bei visus prijaučiančius asmenis pasinaudoti proga ir paremti mūsų mokyklą. Jūsų nurodyta suma bus išskaičiuota iš praėjusiais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

Norėdami skirti  1,2% GPM mokesčio, portale deklaravimas.vmi.lt  užpildykite ir pateikite FR0512 v.2 prašymo formą (Šiaulių sanatorinės mokyklos įmonės kodas 190983964.
Prašymą skirti savo 1,2% GPM galite užpildyti penkių metų laikotarpiui.
Prašymą skirti 1,2% GPM šiemet būtina pateikti ne vėliau nei iki gegužės 1 d.

Jeigu turite klausimų – mielai juos atsakysime tel. (8 656) 8 57 81.

 

Jūsų pervesti pinigai skiriami mokinių, Jūsų vaikų, gydymosi ir ugdymosi sąlygų gerinimui. Jūsų supratimas ir parama – nepaprastai svarbūs, padedantys gerinti mūsų vaikų mokymo kokybę, todėl nuoširdžiai tikime, kad ir šiais metais 1,2 % sumokėto pajamų mokesčio Jūs, Jūsų artimieji ir draugai skirs Šiaulių sanatorinės mokyklos rėmimui. 

Su pagarba ir dėkingumu Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenė.