Tradiciniai renginiai

Archyvas:

Jubiliejinė, 50-oji mokslo ir žinių šventė

Paskelbta 2020-09-02

Ši rugsėjo 1-oji kitokia. Visų pirma, ji neeilinė. Šiemet mokykla švenčia 50 metų jubiliejų. Visų antra, ji ateina su neįprastais iššūkiais, su daugiau atstumo vieni nuo kitų, galbūt šiek tiek daugiau baimės, bet ne mažiau jaudulio, kuris lydi kiekvieną naują pradžią. Šioje šventėje "kilome"oro balionu. Ši transporto priemonė galbūt nėra tokia stabili, lyginant su kitomis transporto priemonėmis, priklausanti nuo kitų aplinkos veiksnių labiau nei nuo ją vairuojančio kapitono, tačiau oro balionas labai primena šiandieninę situaciją, kai pasaulyje taip nestabilu dėl siautėjančios pandemijos. Ir niekada nežinai kaip pakilsi, nežinai, kur nusileisi. Tačiau jei sėkmingai pakilsi, skrydis bus įspūdingas.

Šioje 10 mėnesių kelionėje startas buvo sėkmingas ir labai džiugus. Labai smagu pamatyti visų besišypsančias akis ir pasisveikinti gyvai.

Tikimės, kad mūsų kelionė per šiuos mokslo metus bus su saugiu pakilimu ir sėkmingu nusileidimu.

Žiemos palydos

Paskelbta 2019-03-06

Žiemą varėm Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre. Šokom, trypėm, linksmi buvom, blynus valgėm, Morę deginom. O kokios Užgavėnės be Lašininio ir Kanapinio kovos? Ji buvo tokia arši, kad net suabejojome, ar tikrai laimės Kanapinis ir žiema vėl nesugrįš.  Kanapinis nugalėjo! Žiemą iš kiemo išėjo.

Dėkojame Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrui už svetingumą, gerą nuotaiką ir smagiai praleistą laiką.

 

Kaziuko mugė

Paskelbta 2019-03-05

Kovo 4-ąją dieną tradiciškai mokykloje šurmuliavo pati linksmiausia pavasario šventė – Kaziuko mugė. Kermošius vyko mokyklos valgykloje. Jame buvo galima nusipirkti šviežių, burnoje tirpstančių pyragų, sausainių  ir traškiųjų vaflių, naminio varškės sūrio. Nosį kuteno ir įsigyti viliojo kaimiški lašinukai, česnakinė duona, kibinai. Visi pirko, derėjosi, visų akys švytėjo. Čia pat buvo galima išbandyti laimę loterijoje. Visą popietę skambėjo liaudiška muzika, buvo žaidžiami žaidimai, varžomasi dėl taikliausio, šauniausio, mikliausio, linksmiausio Kaziuko vardo ir geriausios gaspadinės nominacijos. Lietuviškiausios užeigėlės gaspadoriais paskelbta 7 klasė. Šmaikščiausią reklamą sukūrė 10 klasės mokiniai. Perkamiausios prekės verslininkais nominuoti devintokai.

Viktorina "Kas gudresnis už pradinuką?"

Paskelbta 2019-01-21

Sausio 17 dieną vyko viktorina 5 - 10 klasių mokiniams "Kas gudresnis už pradinuką?". Kiekvienos klasės komandos nariai  sprendė užduotis iš pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos dalykų, kurios skirtos pradinių klasių mokiniams. Mokiniai susidomėję, bendradarbiaudami turėjo priimti vieną bendrą teisingą atsakymą į pateiktus klausimus. Viktorinoje mokiniai įsivertino savo žinias ir emocijas. O jos buvo teigiamos.

Informaciją parengė L. Navikienė.

Laisvės gynėjų 28-ųjų metinių minėjimo renginiai

Paskelbta 2019-01-11

Sausio 11-ąją Laisvės gynėjų 28-ųjų metinių proga  paminėjome ir pagerbėme žuvusiuosius už atkurtą valstybės Nepriklausomybę. Mokyklos kieme sniege „pražydo“ neužmirštuolės – atminties simbolis, sužibo žvakelės. Tylos minute ankstyvą rytą buvo pagerbti kovoję ir žuvusieji už Lietuvių tautos  laisvę. 

Mokinių savivaldos atstovai, kartu su Šiaulių miesto mokiniais dalyvavo savivaldybės skverelyje tradicinėje akcijoje „Laisvė“. Žvakelių jūra skelbė žodį LAISVĖ. Mokinių bendrystė ir užžiebtos žvakelės  paliudijo, kad LAISVĖ – tai pirmas ir tikras visos tautos laimės ir gerovės šaltinis.

Informaciją pateikė I. Grabauskienė

Kalėdinė diskoteka

Paskelbta 2018-12-20

Artėja gražiausios metų šventės ir taip laukiamos kalėdinės atostogos. Priešpaskutinę šių metų popietę praleidome smagiai: kas kino teatre, kas džiaugėsi žiemos malonumais, o pavakarę visi rinkomės į klubą  „Happy Mosquito“. Čia jau antrus metus vyksta mokyklos kalėdinis vakarėlis.  Šventė prasidėjo maloniu siurprizu-muzikine dovana - Lauros studijos mažųjų dainorėlių koncertu.  Vėliau  puikią  nuotaiką kūrė muzikiniai klasių ir savivaldos  pasirodymai. Paskelbtos „Kalėdiškiausios  klasės“ ir „Kalėdiškiausio bendrabučio kambario“ nominacijos. Klubo didžėjus surengė smagią diskoteką, kurios muzikos garsams neatsispyrė ir maži, ir dideli. O kaipgi be kalėdinių dovanėlių? Jų pabiro net iš aštuonių  Kalėdų senio paslaptingai paliktų maišų. Ačiū visiems dalyvavusiems, parėmusiems ir padėjusiems sukurti šventę. Širdingiausia padėka Taurinto tėveliams, kurie prisidėjo prie mūsų mokinių svajonių išpildymo.

Informacija  I. Grabauskienės

Renginių ciklas „Monstrų mokykla“

Paskelbta 2018-10-27

Spalio 22-26 dienomis mokykloje vyko renginių ciklas „Monstrų mokykla“. Mokiniai puošė klasių duris Helovino tematika, skaptavo moliūgus, vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo įstaigų 5-7 klasių mokinių renginys „Monster School“, mokiniai savanoriavo skaptuodami moliūgus akcijai „Atrask“, renginių ciklą vainikavo 1-10 klasių orientacinė viktorina.  Savaitė buvo kūrybinga ir veikli.  Viktorinoje stipriausi ir sumaniausiai pasirodė aštuntokai, antrą vietą užėmė 9a klasės mokiniai, trečioje vietoje liko septintokai. Heloviniškiausio kostiumo laimėtojai Gabrielė Bitinaitė ir Armandas Liauksminas. Gražiausiai išskaptuoto moliūgo laimėtojas Tautvidas Kuprečenka. Meniškiausiai klasės duris pasipuošė 8a klasės mokiniai, originaliausiai 9a klasė, o gražiausiai  - dešimtokai. Sveikiname laimėtojus! Dėkojame mokyklos bendruomenei: auklėtojoms, mokytojams, administracijai  prisidėjusiai prie renginių ciklo „Monstrų mokykla“.

 

Informaciją parengė auklėtoja Jovita Petrauskienė

Sveiko maisto šventė

Paskelbta 2018-10-17

Kas žino daugiausiai daržovių, vaisių  pavadinimų? Kas yra KMI? Koks yra rudens skonis? Į visus šiuos klausimus Šiaulių sanatorinės mokyklos mokiniai bandė atsakyti minėdami Pasaulinę maisto dieną. Nuotaikinga viktorina ir pačių mokinių gaminto maisto degustacija papuošė gražų rudens vakarą. Renginio organizatoriai, dešimtokai, dėkoja visiems už dalyvavimą ir sveikina 5 klasės mokinius laimėjus viktoriną "Rudenio skonis" bei 7 klasės mokinius už skaniausiai pagamintą vaisių kokteilį.

Informaciją parengė J. Rinevienė