Tradiciniai renginiai

Archyvas:

Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"

Paskelbta 2021-01-13

Mūsų mokykla prisijungia prie pilietinės iniciatyvos laisvės gynėjams atminti "Atmintis gyva, nes liudija" sausio 13 d. rytą 10 minučių uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. Žmonių drąsa ir pasiaukojimas prieš 30 metų mus įkvepia branginti šiandieninę laisvę.

#AtmintisGyvaNesLiudija

#Neužmiršk

#Neužmirštuolė

Informacija parengė Justė S.

SU TARPTAUTINE TOLERANCIJOS DIENA

Paskelbta 2020-11-16

BENDRAVIMO TOP 10

LAPKRIČIO MĖNUO SKIRTAS TOLERANCIJAI

 

SU  TARPTAUTINE TOLERANCIJOS DIENA

 

Tolerancija- tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Šio mėnesio AMBASADORIAI  mokykloje yra 7 klasės mokiniai ir jų klasės vadovė. Jie suorganizavo 1-10 klasių plakatų parodą „Durys į toleranciją“.

Netradicinio ugdymo diena, skirta pasaulinei stuburo dienai paminėti

Paskelbta 2020-10-19

Spalio 16 d. minėjome tarptautinę stuburo dieną. Dalyvavome ne pamokose, o sveikatingumo dienos veiklose. Gryname ore žaidėme žaidimus, žiūrėjome filmus sporto, sveikatos tema, gerai praleidome laiką baseine, įveikdami plaukimo mokytojos sugalvotas linksmąsias užduotis. Taip pat prisiminėme, galbūt, kažką sužinojome naujo, klausydami ir aktyviai dalyvaudami užduodant klausimus paskaitoje apie laikyseną, stuburą, fizinio aktyvumo būtinybę mums visiems. Ačiū visiems už kartu turiningai praleistą laiką.

Informaciją pateikė gydomosios kūno kultūros ir gydomojo plaukimo mokytojai

Jubiliejinė, 50-oji mokslo ir žinių šventė

Paskelbta 2020-09-02

Ši rugsėjo 1-oji kitokia. Visų pirma, ji neeilinė. Šiemet mokykla švenčia 50 metų jubiliejų. Visų antra, ji ateina su neįprastais iššūkiais, su daugiau atstumo vieni nuo kitų, galbūt šiek tiek daugiau baimės, bet ne mažiau jaudulio, kuris lydi kiekvieną naują pradžią. Šioje šventėje "kilome"oro balionu. Ši transporto priemonė galbūt nėra tokia stabili, lyginant su kitomis transporto priemonėmis, priklausanti nuo kitų aplinkos veiksnių labiau nei nuo ją vairuojančio kapitono, tačiau oro balionas labai primena šiandieninę situaciją, kai pasaulyje taip nestabilu dėl siautėjančios pandemijos. Ir niekada nežinai kaip pakilsi, nežinai, kur nusileisi. Tačiau jei sėkmingai pakilsi, skrydis bus įspūdingas.

Šioje 10 mėnesių kelionėje startas buvo sėkmingas ir labai džiugus. Labai smagu pamatyti visų besišypsančias akis ir pasisveikinti gyvai.

Tikimės, kad mūsų kelionė per šiuos mokslo metus bus su saugiu pakilimu ir sėkmingu nusileidimu.

Žiemos palydos

Paskelbta 2019-03-06

Žiemą varėm Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre. Šokom, trypėm, linksmi buvom, blynus valgėm, Morę deginom. O kokios Užgavėnės be Lašininio ir Kanapinio kovos? Ji buvo tokia arši, kad net suabejojome, ar tikrai laimės Kanapinis ir žiema vėl nesugrįš.  Kanapinis nugalėjo! Žiemą iš kiemo išėjo.

Dėkojame Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrui už svetingumą, gerą nuotaiką ir smagiai praleistą laiką.

 

Kaziuko mugė

Paskelbta 2019-03-05

Kovo 4-ąją dieną tradiciškai mokykloje šurmuliavo pati linksmiausia pavasario šventė – Kaziuko mugė. Kermošius vyko mokyklos valgykloje. Jame buvo galima nusipirkti šviežių, burnoje tirpstančių pyragų, sausainių  ir traškiųjų vaflių, naminio varškės sūrio. Nosį kuteno ir įsigyti viliojo kaimiški lašinukai, česnakinė duona, kibinai. Visi pirko, derėjosi, visų akys švytėjo. Čia pat buvo galima išbandyti laimę loterijoje. Visą popietę skambėjo liaudiška muzika, buvo žaidžiami žaidimai, varžomasi dėl taikliausio, šauniausio, mikliausio, linksmiausio Kaziuko vardo ir geriausios gaspadinės nominacijos. Lietuviškiausios užeigėlės gaspadoriais paskelbta 7 klasė. Šmaikščiausią reklamą sukūrė 10 klasės mokiniai. Perkamiausios prekės verslininkais nominuoti devintokai.

Viktorina "Kas gudresnis už pradinuką?"

Paskelbta 2019-01-21

Sausio 17 dieną vyko viktorina 5 - 10 klasių mokiniams "Kas gudresnis už pradinuką?". Kiekvienos klasės komandos nariai  sprendė užduotis iš pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos dalykų, kurios skirtos pradinių klasių mokiniams. Mokiniai susidomėję, bendradarbiaudami turėjo priimti vieną bendrą teisingą atsakymą į pateiktus klausimus. Viktorinoje mokiniai įsivertino savo žinias ir emocijas. O jos buvo teigiamos.

Informaciją parengė L. Navikienė.