Pasiekimai

kokybes_zenklas

Šiaulių sanatorinei mokyklai suteiktas kokybės ženklas už eTwinning projektų įgyvendinimą.

Padėka mokyklai už dalyvavimą paramos akcijoje "Laimės keksiukai 2017" 

Mokinių archyvas:

Respublikinis nuotolinio meninio skaitymo konkursas „Balta Pasaka“

Paskelbta 2020-12-21

Gruodžio 17 d. vyko Respublikinis nuotolinio meninio skaitymo konkursas „Balta Pasaka“. Dalyviai deklamavo, skaitė eiles apie žiemą. Šiame meninio skaitymo konkurse dalyvavo ir du mūsų mokyklos mokiniai:   8 kl. mokinys Armandas ir 9a kl. mokinė Martyna. Armandas skaitė Eduardo Selelionio eilėraštį „Besmegeniai“, o Martyna Henriko Radausko eilėraštį „Žiemos pasaka“. Dėkoju mokiniams už drąsą, saviraišką ir kūrybiškus pasirodymus.

Konkurso dalyviai bus apdovanojami padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Informaciją pateikė specialioji pedagogė Andželika J.

ŠIAULIŲ MIESTO PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ GAMTAMOKSLINĖ PRAKTINĖ KONFERENCIJA „PAŽINK GAMTOS PASLAPTIS“

Paskelbta 2019-05-07

2019 m. gegužės 6 dieną Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre vyko Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių gamtamokslinė praktinė konferencija „Pažink gamtos paslaptis“. Šiaulių sanatorinę mokyklą atstovavo trys šios mokyklos mokinės: Ugnė Marcinkutė, Justė Rimkutė ir Aistė Gotautaitė (mokytoja Airina Šulskienė, NVŠ programa). Jos mokykloje 2019.04.13-05.01 atliko gamtamokslinį tyrimą apie mikrogrybų (pelėsio) augimą su 7 skirtingais maisto produktais ir, remiantis tyrimo rezultatais bei literatūros šaltiniais, išsiaiškino pelėsio kilmę, susidarymo procesą, naudą ir žalą. Konferencijoje „Pažink gamtos paslaptis“ pristatė pranešimą tema „Kodėl genda maisto produktai?“, kurį komisija puikiai įvertino už temos aktualumą ir moksliškumą bei paskyrė garbingą II vietą.

 

                             Informaciją parengė  Airina Šulskienė (laisvoji mokytoja), NVŠ programa „Mokomės kūrybiškumo gamtoje ir iš gamtos“

Išvyka į Tytuvėnus

Paskelbta 2019-03-22

Kovo 21 dieną 5, 8 klasių mokiniai ir jų auklėtojos  praleido popietę kitaip nei įprasta. Nuvykome į  kaimo turizmo sodybą "Gaja", kuri yra įsikūrusi nuostabiame Dubysos slėnyje. Vizito tikslas- pasiimti Užgavėnių kaukių konkurse laimėtus I, II ir III vietos diplomus. Sodybos šeimininkė Jolita pakvietė apžiūrėti aplinką ir  ten įkurtą mini zoo. Pamatėme kupranugarį, lamas, avis, ožkas, arklius, dekoratyvinius paukščius ir daug kitų gyvūnų.  

Vėliau nuvažiavome į Tytuvėnų vienuolyną. Gidė papasakojo kaip prieš daugelį metų ten gyveno ir meldėsi vienuoliai. Pamatėme bažnyčią, vienuolyno biblioteką ir celes, kuriose gyveno vienuoliai.

Kelionę baigėme pavakariais ant ežero kranto. Grįžome pailsėję, su džiugia nuotaika.

Auklėtojos M. Veličkaitė, D. Čikun ir V. Kankalienė

 

 

Mokinių tarybos pirmininko rinkimai

Paskelbta 2018-09-25

Rugsėjo 24 dieną, Mokinių tarybos sprendimu, visuotiniame mokinių susirinkime buvo renkamas Mokinių tarybos pirmininkas. Mokinių taryba delegavo du kandidatus: 10 klasės mokinę Viktoriją Stonytę ir devintoką Dovidą Strelčiūną. Pretendentai motyvacinėje kalboje akcentavo savo, kaip būsimo vadovo, privalumus, darbo kryptis, ką jie nuveiktų mokinių ir mokyklos labui. Tik minimalia (3 balsų) persvara laimėjo Viktorija Stonytė.  Sveikiname naująją Mokinių tarybos pirmininkę Viktoriją  ir linkime tesėti duotus pažadus ir būti tikra lydere savo mokykloje.

Informaciją pateikė I. Grabauskienė

Apdovanoti mokyklos šauniausi skaitytojai

Paskelbta 2018-05-31

Trečiadienio popietę į biblioteką rinkosi aistringi knygų mylėtojai. Pagal

6 klasės mokinių atliktą statistinį tyrimą – buvo išrinkti ir diplomais už aktyvų grožinės literatūros skaitymą bei knygomis apdovanoti šie mokiniai:

Edvinas Bentas 1-3 klasės

Goda Šakytė 2-4 kl.

Justė Rimkutė 5 klasė

Aistė Kazlauskaitė 6kl.

Aurelija Paulauskaitė 8a kl.

Agnė Klimaitė 8b kl.

Evelina Galminaitė 9 kl.

Ugnė Janauskaitė 10 kl.

Daugiausia, net 37 knygas, perskaitė 7 klasės mokinė Danielė Bagdanovičiūtė.

 

 

Taip pat mokykloje, mokslo metų eigoje, vyko skaitymo skatinimo konkursas

-  loterija „100 knygų vaikams ir Lietuvai“. Mokiniai skaitė knygas iš pateikto sąrašo bei pildė loterijos bilietus. Laimėtojais tapo:

Paulius Nemeikšis 3 kl.

Goda Šakytė 4 kl.

Greta Šimkutė 4 kl.

Justė Rimkutė 5 kl.

Aistė Gotautaitė 5 kl.

Aistė Karečkaitė 5 kl.

Mokyklos archyvas:

Mero sveikinimas Šiaulių metų mokytojai Anželikai Grigaliūnei

Paskelbta 2020-10-12

Anželika Grigaliūnė - veržli, inovatyvi, veikli ir aktyvi užsienio kalbos (anglų) mokytoja. Šiais metais pripažinta Šiaulių miesto metų mokytoja. Šiandien mokykloje svečiavosi Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių miesto savivaldybės Žmonių gerovės ir ugdymo departamento švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė su sveikinimais. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad ji mūsų bendruomenės dalis.

Džiaugsmingos dovanos

Paskelbta 2020-09-11

Šį rytą mus pasiekė dovanos nuo Merild Lietuva. Mūsų buvusi mokinė Eglė Edguru dalyvavo organizuotame konkurse mokslo metų pradžios proga ir laimėjo sau bei mokyklai, kuriai teikia gražiausius prisiminimus Merild dovanas.

 Dėkojame Eglei ir Merild. Džiaugiamės, kad mus prisimena ir siunčiam linkėjimus visiems savo buvusiems mokiniams.

Mokyklos bendruomenei iškilmingai įteikti naujojo autobusiuko raktai

Paskelbta 2018-09-14

Prieš metus mokyklos baseino atidarymo šventėje išbandėme sanatorinės mokyklos "oro linijas" – skridome lėktuvu į sveikatą. O šiandien didžiuodamiesi išbandėme naują transporto priemonę, ilgai lauktą ir išsvajotą mūsų naujų kelionių įgyvendintoją - naująjį autobusiuką. Šioje kelionėje kartu su mumis dalyvavo LR seimo narys Stasys Tumėnas, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gintautas Sitnikas bei Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė. Kartu su mokyklos vadove Lijana Giedraitiene buvo perkirpta raudona juostelė ir mokyklos vairuotojui įteikti autobuso rakteliai. O patys pažangiausi mokiniai išvyko į pirmąją kelionę - alpakų ūkį Dargaičių kaime.