Pasiekimai

kokybes_zenklas

Šiaulių sanatorinei mokyklai suteiktas kokybės ženklas už eTwinning projektų įgyvendinimą.

Padėka mokyklai už dalyvavimą paramos akcijoje "Laimės keksiukai 2017" 

Mokinių archyvas:

ŠIAULIŲ MIESTO PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ GAMTAMOKSLINĖ PRAKTINĖ KONFERENCIJA „PAŽINK GAMTOS PASLAPTIS“

Paskelbta 2019-05-07

2019 m. gegužės 6 dieną Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre vyko Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių gamtamokslinė praktinė konferencija „Pažink gamtos paslaptis“. Šiaulių sanatorinę mokyklą atstovavo trys šios mokyklos mokinės: Ugnė Marcinkutė, Justė Rimkutė ir Aistė Gotautaitė (mokytoja Airina Šulskienė, NVŠ programa). Jos mokykloje 2019.04.13-05.01 atliko gamtamokslinį tyrimą apie mikrogrybų (pelėsio) augimą su 7 skirtingais maisto produktais ir, remiantis tyrimo rezultatais bei literatūros šaltiniais, išsiaiškino pelėsio kilmę, susidarymo procesą, naudą ir žalą. Konferencijoje „Pažink gamtos paslaptis“ pristatė pranešimą tema „Kodėl genda maisto produktai?“, kurį komisija puikiai įvertino už temos aktualumą ir moksliškumą bei paskyrė garbingą II vietą.

 

                             Informaciją parengė  Airina Šulskienė (laisvoji mokytoja), NVŠ programa „Mokomės kūrybiškumo gamtoje ir iš gamtos“

Išvyka į Tytuvėnus

Paskelbta 2019-03-22

Kovo 21 dieną 5, 8 klasių mokiniai ir jų auklėtojos  praleido popietę kitaip nei įprasta. Nuvykome į  kaimo turizmo sodybą "Gaja", kuri yra įsikūrusi nuostabiame Dubysos slėnyje. Vizito tikslas- pasiimti Užgavėnių kaukių konkurse laimėtus I, II ir III vietos diplomus. Sodybos šeimininkė Jolita pakvietė apžiūrėti aplinką ir  ten įkurtą mini zoo. Pamatėme kupranugarį, lamas, avis, ožkas, arklius, dekoratyvinius paukščius ir daug kitų gyvūnų.  

Vėliau nuvažiavome į Tytuvėnų vienuolyną. Gidė papasakojo kaip prieš daugelį metų ten gyveno ir meldėsi vienuoliai. Pamatėme bažnyčią, vienuolyno biblioteką ir celes, kuriose gyveno vienuoliai.

Kelionę baigėme pavakariais ant ežero kranto. Grįžome pailsėję, su džiugia nuotaika.

Auklėtojos M. Veličkaitė, D. Čikun ir V. Kankalienė

 

 

Mokinių tarybos pirmininko rinkimai

Paskelbta 2018-09-25

Rugsėjo 24 dieną, Mokinių tarybos sprendimu, visuotiniame mokinių susirinkime buvo renkamas Mokinių tarybos pirmininkas. Mokinių taryba delegavo du kandidatus: 10 klasės mokinę Viktoriją Stonytę ir devintoką Dovidą Strelčiūną. Pretendentai motyvacinėje kalboje akcentavo savo, kaip būsimo vadovo, privalumus, darbo kryptis, ką jie nuveiktų mokinių ir mokyklos labui. Tik minimalia (3 balsų) persvara laimėjo Viktorija Stonytė.  Sveikiname naująją Mokinių tarybos pirmininkę Viktoriją  ir linkime tesėti duotus pažadus ir būti tikra lydere savo mokykloje.

Informaciją pateikė I. Grabauskienė

Apdovanoti mokyklos šauniausi skaitytojai

Paskelbta 2018-05-31

Trečiadienio popietę į biblioteką rinkosi aistringi knygų mylėtojai. Pagal

6 klasės mokinių atliktą statistinį tyrimą – buvo išrinkti ir diplomais už aktyvų grožinės literatūros skaitymą bei knygomis apdovanoti šie mokiniai:

Edvinas Bentas 1-3 klasės

Goda Šakytė 2-4 kl.

Justė Rimkutė 5 klasė

Aistė Kazlauskaitė 6kl.

Aurelija Paulauskaitė 8a kl.

Agnė Klimaitė 8b kl.

Evelina Galminaitė 9 kl.

Ugnė Janauskaitė 10 kl.

Daugiausia, net 37 knygas, perskaitė 7 klasės mokinė Danielė Bagdanovičiūtė.

 

 

Taip pat mokykloje, mokslo metų eigoje, vyko skaitymo skatinimo konkursas

-  loterija „100 knygų vaikams ir Lietuvai“. Mokiniai skaitė knygas iš pateikto sąrašo bei pildė loterijos bilietus. Laimėtojais tapo:

Paulius Nemeikšis 3 kl.

Goda Šakytė 4 kl.

Greta Šimkutė 4 kl.

Justė Rimkutė 5 kl.

Aistė Gotautaitė 5 kl.

Aistė Karečkaitė 5 kl.

Mokyklos archyvas:

Džiaugsmingos dovanos

Paskelbta 2020-09-11

Šį rytą mus pasiekė dovanos nuo Merild Lietuva. Mūsų buvusi mokinė Eglė Edguru dalyvavo organizuotame konkurse mokslo metų pradžios proga ir laimėjo sau bei mokyklai, kuriai teikia gražiausius prisiminimus Merild dovanas.

 Dėkojame Eglei ir Merild. Džiaugiamės, kad mus prisimena ir siunčiam linkėjimus visiems savo buvusiems mokiniams.

Mokyklos bendruomenei iškilmingai įteikti naujojo autobusiuko raktai

Paskelbta 2018-09-14

Prieš metus mokyklos baseino atidarymo šventėje išbandėme sanatorinės mokyklos "oro linijas" – skridome lėktuvu į sveikatą. O šiandien didžiuodamiesi išbandėme naują transporto priemonę, ilgai lauktą ir išsvajotą mūsų naujų kelionių įgyvendintoją - naująjį autobusiuką. Šioje kelionėje kartu su mumis dalyvavo LR seimo narys Stasys Tumėnas, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gintautas Sitnikas bei Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė. Kartu su mokyklos vadove Lijana Giedraitiene buvo perkirpta raudona juostelė ir mokyklos vairuotojui įteikti autobuso rakteliai. O patys pažangiausi mokiniai išvyko į pirmąją kelionę - alpakų ūkį Dargaičių kaime.

Mes "Runway run 2018" bėgime

Paskelbta 2018-04-23

Šiaulių sanatorinės mokyklos bendruomenė balandžio 21 dieną dalyvavo Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vykusiame bėgime Lietuvoje Šiaulių karinio aerodromo kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2018“. Šis bėgimas skirtas paminėti 14 – ąsias įstojimo į NATO aljansą metines, o jo dvasia persismelkusi bendrumo ir vienybės jausmu. Todėl ir mes koja kojon, širdis širdin, visi kartu kaip didelė vieninga jėga įveikėme atstumą, nugalėję savo vidinius ne ir įrodę, kad nepaisant, turim ar neturim sveikatos problemų, mes galim!

Informaciją pateikė D. Vilcinė

Metodinė diena ir patirčių pasidalijimas

Paskelbta 2018-04-04

Š.m. balandžio 3 d. mokykloje vyko pedagogų metodinė diena. Kolegialiai mokėmės vieni iš kitų ir dalijomės turima patirtimi. A. Grigaliūnė ir D. Vilcinė mokė kolegas, kaip susikurti interaktyvias užduotis su Kahoot ir virtualios realybės programėlėmis IrobotAr bei Quiver. Pagalbos mokiniui specialistės A. Žymantienė, D. Kraskauskienė ir Ž. Andrėjaitienė pristatė mokinių netinkamo elgesio įvertinimo ir įveikimo mechanizmą, gydomosios kūno kultūros mokytoja R.Gudaitė – Fediuk priminė visiems taisyklingos ir netaisyklingos laikysenos padarinius bei pasidalino savo netradicinių pamokų akimirkomis. Pavaduotoja I. Grabauskienė pademonstravo naują projektinę metodinę priemonę - grįžtamojo ryšio žaidimą. A. Grigaliūnė, L. Bartašienė ir D. Vilcinė pasidalijo sėkminga patirtimi vedant integruotą pamoką bei įgyvendinant Nordplus Junior projektą. Lietuvių kalbos mokytojas V. Lunskis skaitė pranešimą "Lyderystė ir bendradarbiavimas", dalijosi savo įžvalgomis iš seminaro.