Stovykla "Sveikatos burbulai 3"

Paskelbta 2020-08-25

Rugpjūčio 17- 21 dienomis į mūsų mokyklą rinkosi stovyklos ,,Sveikatos burbulai 3“ dalyviai iš įvairių Šiaulių miesto bendrojo lavinimo mokyklų. Stovyklos tikslas - skatinti turiningą Šiaulių miesto mokinių vasaros poilsį, sudarant tinkamas sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai. Penkias dienas stovyklautojai dalyvavo įvairiose veiklose: rytinėje mankštoje, kūrybinėse dirbtuvėse, deguonies kokteilio degustacijoje, sportinėje fotosesijoje, Jaunųjų gamtininkų centro edukacijoje, protmūšyje, interaktyviose veiklose, muilo burbulų varžybose. Labiausiai stovyklautojai džiaugėsi galimybe pramogauti mūsų mokyklos baseine. Vaikų vasaros poilsio stovyklos "Sveikatos burbulai 3“ programa, kurią iš dalies finansavo Šiaulių miesto savivaldybė, buvo sudaryta atsižvelgiant į smalsius, šiuolaikinius ir žingeidžius vaikus.

Informaciją parengė stovyklos vadovė

Justė Rinevienė