Renginių ciklas „Monstrų mokykla“

Paskelbta 2018-10-27

Spalio 22-26 dienomis mokykloje vyko renginių ciklas „Monstrų mokykla“. Mokiniai puošė klasių duris Helovino tematika, skaptavo moliūgus, vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo įstaigų 5-7 klasių mokinių renginys „Monster School“, mokiniai savanoriavo skaptuodami moliūgus akcijai „Atrask“, renginių ciklą vainikavo 1-10 klasių orientacinė viktorina.  Savaitė buvo kūrybinga ir veikli.  Viktorinoje stipriausi ir sumaniausiai pasirodė aštuntokai, antrą vietą užėmė 9a klasės mokiniai, trečioje vietoje liko septintokai. Heloviniškiausio kostiumo laimėtojai Gabrielė Bitinaitė ir Armandas Liauksminas. Gražiausiai išskaptuoto moliūgo laimėtojas Tautvidas Kuprečenka. Meniškiausiai klasės duris pasipuošė 8a klasės mokiniai, originaliausiai 9a klasė, o gražiausiai  - dešimtokai. Sveikiname laimėtojus! Dėkojame mokyklos bendruomenei: auklėtojoms, mokytojams, administracijai  prisidėjusiai prie renginių ciklo „Monstrų mokykla“.

 

Informaciją parengė auklėtoja Jovita Petrauskienė