Bendravimo top 10. Spalio mėnuo skirtas sveikatai ir aktyviam gyvenimo būdui

Paskelbta 2020-10-29

Šio mėnesio AMBASADORIAI  mokykloje buvo 8 klasės mokiniai ir jų auklėtojos. Mokyklos bendruomenė,  kviečiama gydomosios kūno kultūros mokytojos,  priėmė iššūkį – BŪDAMI AKTYVŪS EINAME SVEIKATOS LINK. Programėlėje #Walk 15 registravosi ir iššūkyje dalyvavo 45 mokyklos bendruomenės  nariai. Jie stengėsi  kiekvieną dieną nueiti kuo daugiau žingsnių.  Spalio mėnesio nugalėtojai:

 I vieta Laura Onaitytė,

 II vieta Vidmantas Sakalauskas

 III Vidmantė Jankūnaitė.

Sveikiname!!!      

Iššūkis tęsis ir lapkričio mėnesį.

Mokiniams vyko integruoti etikos, tikybos, Kelias į SG  ir socialinio emocinio ugdymo užsiėmimai apie sveiką ir aktyvų gyvenimą. Vaikai aiškinosi savo pykčio stilių, kokius pliusus ir minusus jie turi, ko kiekvienam reikia išmokti ir kaip susikurti savo laimę aktyviai ir sveikai gyvenant.

Klasės buvo išradingos, aktyvios, nenuspėjamos kurdamos savo šokius, juos filmavo ir dabar mes turime puikų šokių video, kuris mus linksmins dar ilgai. O nugalėjo:

8 klasės šokis. Sveikiname!!!    

Mokiniai vykdė  suaugusių apklausą apie jų sveiką ir aktyvų gyvenimą. Su apklausos rezultatais galite susipažinti čia.

 Visi daug žinome, kaip rūpintis savo sveikata. Mes tikime, kad  po šio mėnesio kažkas iš mūsų ne tik žinos, bet sveikiau ir aktyviau gyvens.

 

Informaciją parengė socialinė pedagogė Ingrida Petronė